18 Arbi trage Er werden gedurende het verslagjaar 5 (8) geschillen aanhangig gemaakt waaronder een betalingsgeschil. Drie geschillen uit 1984 kwamen om uiteenlopende redenen, ook in 1985 niet in behandeling. Drie van de vijf geschillen uit 1985 waren aan het einde van het verslagjaar nog in behandeling. Er werd één geschil behandeld en dit leidde tenslotte tot een schikking. Eén geschil werd inge trokken voordat behandeling hier van plaatsvond. Ook dit jaar fungeerde Mr.H.C. Bitter als voorzitter van de Commissie van Geschillen. Verder hadden daarin zitting de heren J.van Dommelen, V.N.Reumer, I.A.M. Teunissen, R.L.Paerl en F.Rasker. Als secretaris bleef fungeren de heer L.Claassen. De Raad van Beroep kwam in 1985 niet bijeen. Het Bondsbureau Het Bondsbureau fungeert als alge meen secretariaat van de organi satie. Het verricht tevens secre- tariaatswerkzaamheden ten behoeve van enige instellingen, waarmede de Bond betrekkingen onderhoudt, zoals de Stichting Productiefonds voor Nederlandse Films, de Stich ting voor Opleiding van Technisch Bioscooppersoneel en de Stichting Video Veilig. Bovendien verzorgt het Bondsbureau de adminstratie van de afrekenstaten van de bio scopen, onder meer met het oog op de vaststelling van de Bonds contributie en de Bumabijdragen De aldus verkregen gegevens wor den tevens aangewend ten behoeve van de Bondsstatistiek en ten dienste van het Centraal Bureau voor de Statistiek. Het Bondsbureau stond onder lei ding van de Bondsdirecteur, de heer J.Th.van Taalingen. Ook nu berustte de dagelijkse leiding bij de heer HJ.A.Tijssen als Algemeen Secretaris. In 1984 werden voorts secretariaats functies vervuld door mevrouw Drs. J.B.Stroink, die geheel werkzaam is ten behoeve van het Productie fonds voor Nederlandse Films, en de heren L.Claassen, B.J.Eldering en F.van der Putte. De overige secretariaatsmedewerkers waren de dames S.H.Di1 g-Timmermans en C.M. Schlatter-Burkels. Als hoofd van de administratie fungeerde de heer Ch.W.A.Heislootregisteraccoun tant. Hij werd hierbij geassisteerd door de dames R.J.C.Meulenberg en Th.Geerken-van der Vlies, alsmede de heren F.J.M.Perquin en J.C.Tadixz, Op de afdelingen postkamer, repro- duktie en archief waren werkzaam de heren J.A.Nijhof en P.van der Baaren, die daarnaast ook betrokken zijn bij een aantal andere werkzaam heden. De functie van telefoniste werd voor het grootste deel van de week vervuld door mevrouw S.Ch. Delorme-Bierling en voor het resterende deel van de week door mevrouw C.H.L .Heide-Michielsen. De huishoudelijke dienst werd ge vormd door de heer Kool, hierin bijgestaan door mevrouw J.C.Schoute van Kalsbeek. In 1985 eindigde het dienstverband met mevrouw Ch.H.M.de Bont. Eind 1985 waren 20 personen fulltime of parttime op het Bondsbureau werk zaam.

Jaarverslagen | 1985 | | pagina 20