In de verslagperiode werd een aanvang gemaakt met voorbereidingen voor het Europese Jaar van de Film en TV 1988. Functies, respectievelijk vertegenwoordiging door Bondsfunctionarissen in externe organen in 1986 In 1986 was de NBB in de hierna volgende organi saties vertegenwoordigd: Stichting Auteursrechtbelangen: H. J. A. Tijssen, lid. Raad voor de Kunst: - Commissie Media: H. J. A. Tijssen, Voorzitter - Afdeling Film: H. J. A. Tijssen, lid - Commissie Drama: H. J. A. Tijssen, lid Stichting Video Veilig: H. J. A. Tijssen, Voorzitter F. J. M. van der Putte, uitv. Secretaris Gemengde Commissie Video-voorlichting: H. J. A. Tijssen, lid Stichting Produktiefonds voor Nederlandse Films: J. Th. van Taalingen, Secretaris SEKAM: J. Th. van Taalingen, Voorzitter Union Internationale des Cinémas (UNIC): Drs. J. Ph. Wolff, vice-president Fédération Internationale des Associations de Pro- ducteurs de Films (FIAPF): J. Th. van Taalingen, bestuurslid Fédération Internationale des Associations de Distri buteurs de Films (FIAD): J. Th. van Taalingen Comité des Industries Cinématographiques des Com- munautés Européennes (CICCE): J. Th. van Taalingen, bestuurslid Fédération Européenne des Industries Techniques du Cinéma (FEITC): L. Claassen, bestuurslid Stichting Cinetone: Drs. J. Ph. Wolff, Vice-Voorzitter J. Th. van Taalingen, bestuurslid Cineco: Drs. J. Ph. Wolff, commissaris Stichting Bio-Kinderrevalidatie: Drs. J. Ph. Wolff, Vice-Voorzitter Bio Mytylschool: Drs. J. Ph. Wolff, Voorzitter Nationaal Campagne Comité van het Nederlandse Rode Kruis: Drs. J. Ph. Wolff, lid Publikaties en externe voordrachten van Bondsfunctionarissen in het verslagjaar J. Th. van Taalingen: 'Promotie van filmexport' (Film, Ie kw. 1986) 'Het rapport 'Film en Publiek' en de Nederlandse Film' (Film, 2e kw. 1986) H. J. A. Tijssen: 'Filmbeleid, een hoeksteen van het mediabeleid' (Film, 2e kw. 1986) 'De Nederlandse Bond van Bioscoop- en Filmonder- nemingen in overgang' (Amsterdam, september 1986) 'Piracy in the Netherlands' (Forum Internazionale Controla Pirateria Audiovi- siva. Milaan, oktober 1986) Drs. J. Ph. Wolff: 'Het congres van de UNIC te Sevilla, oktober 1985' (Film, Ie kw. 1986) 'De nota 'Film en Publiek' (Film, 2e kw. 1986) 'Commentaar op reacties op de nota 'Film en Publiek' (Film, 2e kw. 1986) 'Economie en Film' (Economisch Statistische Berichten, 17/24 december 1986) 'Toekomst voor de bioscoop' (voordracht, gehouden tijdens de studiedag van de Vereniging voor Studie en Onderzoek van Massa communicatie op 24 januari 1986) 'De situatie in het Nederlandse filmbedrijf' (voordracht, gehouden tijdens het Filmtheater-Semi nar van de Hauptverband Deutscher Filmtheater te Baden-Baden op 9 april 1986) 'Ter verwachten ontwikkelingen in de bioscoopbran che' (voordracht, gehouden voor de Nederlandse Bond van Adverteerders op 25 april 1986) 21

Jaarverslagen | 1986 | | pagina 19