Saneringsverklaringen werden afgegeven voor de bioscopen (alfabetisch naar gemeente): Luxor theater, Saskia theater en Scène 1 en 2, B.V. Lichtspel West Cinema theater, B.V. Lichtspel West Cinema Palace, Bioscooponder neming A. F. Wolff B.V. en No vum B.V. Lido theater en theater Studio, B.V. Utrechtse Filmonderne- ming UFIO Apollo theater, B.V. Lichtspel West Arnhem Deventer Groningen Haarlem Zaandam De Commissie Nieuwe Zaken was aan het eind van het verslagjaar als volgt samengesteld: Drs. F. L. Schimsheimer, Voorzitter; Drs. J. H. Knopper, Vice- Voorzitter; Drs. P. M. H. Cuijpers, Mr. H. A. C. Branderhorst en Mr. W R. Veldhuijzen, plv. leden; W van Dommelen en L. van Praag, leden bioscoopexploitanten; J. Arkenbout en T. Frijn, le- den-filmverhuurders. Enige vacatures waren aan het eind van 1986 nog niet voorzien. Als Secretaris fungeerde de heer F. J. M. van der Putte. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken bestond eind 1986 uit: Mr. P. Y. Hondius, Voorzitter; mr. W L. van der Kolf, Vice-Voorzitter; Drs. J. C. van Ek, Mr. H. P. C. Reinhold, J. Th. van Taalingen, buiten-leden; R. L. Paerl, R. Wijsmuller en Drs. W. J. A. van Roosma len, leden-filmverhuurders; J. van Dommelen en J. Nijland, leden-bioscoopexploitanten. Ook hier waren enige vacatures eind 1986 nog niet voorzien. Als secretaris a.i. fungeerde de heer Mr. W A. Roos. Bedrijfsregister Bovengenoemde nieuwe bioscopen werden in het Bedrijfsregister ingeschreven. De permanente bioscopen telden op 1 januari 1987 109.892 zitplaatsen. Uitgeschreven werden de volgende veertien biosco pen: Alkmaar Eindhoven Enschede Gouda Haarlem Victoria theater (388 zitplaat sen) Saskia theater (104 zitplaatsen) en Chicago theater (833 zit plaatsen) Asta theater (216 zitplaatsen) Reünie theater (380 zitplaatsen) Cinema Quirinus Internationaal (80 zitplaatsen) Interieur van het theater Mabi 4 te Maastricht. 25

Jaarverslagen | 1986 | | pagina 23