Mama is boos. oenfonds. Krachtens besluit van de Bondsraad wor den de uitkeringen aan de prijsontwikkelingen aan gepast. Het Bondsbureau Het Bondsbureau fungeert als algemeen secretariaat van de organisatie. Het verricht tevens secretariaats- werkzaamheden ten behoeve van enige instellingen, waarmee de Bond betrekkingen onderhoudt, zoals de Stichting Produktiefonds voor Nederlandse Films, de Stichting Instituut voor Opleiding van Technisch Bioscooppersoneel en de Stichting Video Veilig. Bo vendien verzorgt het Bondsbureau de administratie van de afrekenstaten van de bioscopen, onder meer met het oog op de vaststelling van de Bondscontri butie en de Bumabijdragen. De aldus verkregen ge gevens worden tevens aangewend ten behoeve van de Bondsstatistiek en ten dienste van het Centraal Bu reau voor de Statistiek. Er werd in de verslagperiode door de diverse Bonds colleges en colleges waarin de NBB was vertegen woordigd, circa 160 maal ten kantore van het Bonds bureau vergaderd. Verder werden er ruim 3000 brieven, circulaires en stukkenverzonden (ditbetrofongeveer 50.000post- stukken). Het Bondsbureau stond onder leiding van de Bondsdirecteur, de heer J.Th. van Taalingen. De dagelijkse leiding berustte bij de heer H. J. A. Tijssen, als Algemeen Secretaris. In 1986 werden voorts se cretariaatsfuncties vervuld door mevrouw Drs. J. B. Stroink, die geheel werkzaam is ten behoeve van het Produktiefonds voor Nederlandse Films^ en de heren L. Claassen en F. J. M. van der Putte. De overige secretariaatsmedewerkers waren de dames S. H. Dilg-Timmermans en C. M. Schlatter-Burkels. Als hoofd van de administratie fungeerde de heer Ch. W. A. Helsloot, register accountant. Hij werd hierbij geassisteerd door de dames R. J. C. Meulenberg en Th. Geerken-van der Vlies, alsmede de heren F. J. M. Perquin en J. C. Tadixz. Op de afdeling postkamer, reproduktie en archief waren werkzaam de heren J. A. Nijhof en P. van der Baaren, die daarnaast ook betrokken zijn bij een aantal andere werkzaamheden. De functie van telefoniste/receptioniste werd voor het grootste deel van de week vervuld door mevrouw S. Ch. Delorme-Bierling en voor het resterende deel van de week door mevrouw C. H. L. Heide-Michiel- sen. De huishoudelijke dienst werd gevormd door de heer A. Kool, hierin bijgestaan door mevrouw J. C. Schoute-van Kalsbeek. In 1986 eindigde het dienst verband van de heer B. J. Eldering. De heer Eldering is thans werkzaam bij Holland Film Promotion. Eind 1986 waren er 19 personen full-time of part-time op het Bondsbureau werkzaam. 27

Jaarverslagen | 1986 | | pagina 25