1 DIVERSEN Bedrijfsregister De hierboven genoemde nieuwe bioscoopexploitaties en speelfilmproduktiebedrijven zijn in het verslagjaar in het bedrijfsregister ingeschreven. Tevens zijn inge schreven de bioscopen De Buitensociëteit 2 en 3 te Zwolle, waarvoor de commissie al in 1988 toestem ming had verleend. De theaters Cinema 1 en 2, Euro Cinema en Corso 1 en 2 te Amersfoort zijn in 1989 verplaatst naar het zeven zalen tellende Grand The- atre ter plaatse. De permanente bioscopen telden op 1 januari 1990 99.818 zitplaatsen. Uitgeschreven werden de volgende bioscopen: Maastricht Noordwijk Rotterdam Wormerveer Zutphen reisbioscoop Amsterdam Amersfoort Eindhoven Haarlem Hengelo Groningen Hippolytushoef Katwijk Laren Cinema Parisien Grand 2,4 en 5* Plaza Theater Roxy Theater* Studio Beurs Theater Cinema de Haan City 1 en 2 Singer Cine-K Lid o Centraal Theater Corso Cinema* Luxor Theater* Van Hassels Reizende Bioscoop De met een gemerkte theaters stonden als 'tijdelijk gesloten' in het bedrijfsregister ingeschreven. In het verslagjaar heeft definitieve uitschrijving plaatsge vonden. Adviescommissie Marketing Communicatie De commissie heeft in 1989 acht keer vergaderd. Hierbij is een veelheid van onderwerpen aan de orde gekomen. Een van de belangrijkste punten was de ontwikkeling van een nieuwe bioscoopbon, die geheel zou beantwoorden aan de hedendaagse eisen en die door zijn vormgeving als geschenkbon aantrekkelijk diende te zijn. 'M:. Wmm. Buitenaanzicht Grand Theatre Amersfoort 17 ""V

Jaarverslagen | 1989 | | pagina 18