ORGANISATORISCHE CONTACTEN gewijzigd, zoals hierboven aangegeven. De mini mum uittredingsleeftijd bleef gehandhaafd op 61 jaar, behoudens indien de zogenaamde 40-jarigen regeling van toepassing is. De door de werkgevers te betalen premie werd vastgesteld op 4,28% van het loon voor de premieheffing Ziektewetverzekering, zijnde 3,28% VUT-premie en 1% premieoverheve ling vanuit het bedrijfspensioenfonds. Het bestuur van de Stichting was als volgt samenge steld: W.van Dommelen, F.de Boef en mevrouw drs.M.L.Wolff, leden werkgevers, B.C.van Beek, FJ.M.van der Putte en W.H.H.Ruyters, plv. leden werkgevers, J.van de Belt, P.Diepeveen en G.B.de Graaff, leden werknemers, G.A.P. Bovendeert, DJ. Swart en W.J.Noordman, plv. leden werknemers. Het Gemeenschappelijk Administratiekantoor te Amsterdam fungeerde als administrateur. Zoals gebruikelijk onderhield de Nederlandse Bond van Bioscoop- en Filmondernemingen contacten met een groot aantal instellingen, waaronder de Stichting Productiefonds voor Nederlandse Films, het Fonds voor de Nederlandse Film, de Nederland se Vereniging van Producenten en Importeurs van beeld- en geluidsdragers (NVPI), de Vereniging ter Exploitatie van Vertoningsrechten op Audiovisueel Materiaal (VEVAM), de Stichting tot Exploitatie van Kabeltelevisierechten op Audiovisueel Materi aal (SEKAM), de Stichting Bio - Revalidatiecen trum voor kinderen, de Stichting Instituut van Tech nisch Bioscooppersoneel (IOTB), het Nederlands Genootschap voor Filmtechniek (NGF), de Stichting Video Veilig en anderen. IOTB Het technisch beraad waarmee in 1990 een begin is gemaakt, is in het verslagjaar niet doorgezet. De commissie Filmbehandeling die als uitvloeisel van dit beraad tot stand was gekomen, is in de loop van het jaar ingeslapen, mogelijk als gevolg van haar té heterogene samenstelling. Het bestuur zag voor zichzelf geen taak om het beoogde technisch be leidsplan te gaan stimuleren en besloot deze materie voorlopig te laten rusten. Er is in 1991 met veel succes een tweetal opera teursbijeenkomsten georganiseerd, waarbij opera teurs uit het hele land in de gelegenheid waren met elkaar in contact te treden. Met name door deze druk bezochte bijeenkomsten was 1991 een spectaculair jaar voor de stichting. De onfatsoenlijke vrouw yliillpl:

Jaarverslagen | 1991 | | pagina 11