Functies respectievelijk vertegenwoordiging door Bondsfunctionarissen in externe organisaties De in het verslagjaar gehouden examens hebben we derom de nodige gediplomeerde operateurs opgele verd. Er zijn 35 A-diploma's en 4 B-diploma's uit gereikt. Het aantal cursisten bedroeg 88 tegen 89 in het voor gaande jaar. De aanwas van nieuwe operateurs blijft dus vrijwel constant. Het bestuur bestond ook in 1991 uit de heren Drs. W. J. A. van Roosmalen, voorzitter, L. Claassen, secre taris, H. Berg, J. v. d. Belt, G. B. de Graaff, C. J. Kessler en D. J. Swart. Union Internationale des Cinemas (UNIC) Drs. J.Ph.Wolff, vice-president Federation Internationale des Association de Pro- ducteurs de Films (FIAPF) HJ.A.Tijssen, lid bestuur Federation Internationale des Association de Distri buteurs de Films (FIAD) HJ.A.Tijssen, lid bestuur Comité des Industries Cinematographiques des Communautes Européenes (CICCE) HJ.A.Tijssen, vice - voorzitter Eurimages HJ.A.Tijssen, lid bestuur European Film Distribution Office (EFDO) HJ.A.Tijssen, lid bestuur Media SCALE HJ.A.Tijssen, lid bestuur Stichting Auteursrechtbelangen HJ.A.Tijssen, lid algemeen bestuur Raad voor de Kunst Commissie Media: HJ.A.Tijsssen, voorzitter Commissie Buitenland: HJ.A.Tijssen, lid Werkgroep BTW: HJ.A.Tijssen, lid Stichting Dansersfonds '79 HJ.A.Tijssen, lid bestuur Omroepraad NOS HJ.A.Tijssen, lid Stichting Video Veilig HJ.A.Tijssen, voorzitter FJ.M.van der Putte, uitvoerend secretaris Raad van Toezicht Video HJ.A.Tijssen, lid Stichting Bio-Mytylschool Drs J.Ph.Wolff, bestuurslid en vanaf 4-6-91 weer voorzitter Stichting Bio-Revalidatiecentrum voor Kinderen Drs. J.Ph.Wolff, lid Raad van Toezicht Stichting Arnhemse Revalidatiecentra Groot Klim- mendaal Drs. J.Ph.Wolff, lid van de Raad van Toezicht en lid van de Financiële Commissie Stichting voor Kunstbeleid en -management (Rijks universiteit Utrecht) Drs. J.Ph.Wolff, lid van het Comité van Aanbeveling Cinema Expo International (Brussel) Drs. J.Ph.Wolff, lid van het advies-comité Media Salles Drs J.Ph.Wolff, penningmeester uitvoerend Comité 10

Jaarverslagen | 1991 | | pagina 12