02 Filmtransport Klaarzetten retourzendingen en doorzendingen nachttransport De retour- en doorzendingen dienen uiterlijk om 00.30 uur klaar te zijn voor het transport en voorzien te zijn van de juiste kleur verzend sticker. Zendingen worden geplaatst in een daar voor met de Filmdienst afgesproken vaste laad- en losruimte. De filmcontainers dienen altijd dichtgebonden te zijn. Oude verzendstickers mogen niet ver wijderd worden van de container. Niet juist dichtgebonden containers kunnen helaas niet mee worden genomen. De zendingen moeten altijd voorzien worden van één van de volgende kleurstickers: Retourzending; kleur rood met de tekst: "retour depot" Doorzending; kleur blauw met de tekst: "doorzending" Dagtransport; kleur groen met de tekst: "dagzending" De kleurstickers worden gratis geleverd door de Filmdienst en zijn te bestellen via de website. Iedere week dienen de reclamematerialen zoals trailers, foto's en eventueel posters verzameld en klaargezet te worden in de daarvoor bestemde plastic witte reclamezak van de Filmdienst. Deze (lege) zakken zijn eigendom van de Filmdienst en dienen wekelijks geretourneerd te wor den. Gedurende de actuele speelweek is informatie over de te ontvangen en klaar te zetten filmko- pieën en reclamematerialen vanaf maandag 19.00 uur te raadplegen via www.filmtransport.info/nachttransport. Indien door onvoorziene omstandigheden de te transporteren goederen de vervoerscapaciteit overtreft, zullen de goederen bij de eerstvolgende transportgelegenheid bij de ophaaladressen worden opgehaald, dan wel afgeleverd worden bij de afleveradressen. Anders zal alternatief transport worden aangeboden. Klaarzetten zendingen dagtransport De zendingen dienen uiterlijk een half uur voor het ophalen klaar te zijn voor het transport en dienen voorzien te zijn van de blauwe sticker. De zendingen worden in een daarvoor afge sproken ruimte geplaatst. Opdrachten kunnen telefonisch, per fax, per e-mail of via www.film- transport.info/dagtransport worden opgegeven. Wijzigingen afgesproken vaste laad- en losplaats Eventuele wijzigingen van alarmcodes, sleutels, toegangpasjes/ontheffingen binnenstad of winkelgebied voor toegang tot laad- en losruimte van het theater dienen uiterlijk 1 week voor het volgende transport schriftelijk te zijn medegedeeld aan de Filmdienst. internatioi www.ticket-international.com Your professional ticketing concession partner NVB NVF

Jaarverslagen | 2006 | | pagina 17