Algemene Informatie 01 tic Omgaan met Agressie I (in company) In het eerste deel van de agressietraining wordt gekeken naar grensoverschrijdend gedrag van klanten, hoe herken je het en hoe ga je ermee om, vanuitje rol als gastheer/gastvrouw van de bioscoop. Waar ligt je eigen grens en waar ligt de grens van de bioscoop waar je werkt. De training wordt gegeven door een docent/acteur. Kosten per dagdeel €820,00 (10 personen) Kosten voor 2 dagdelen of meer op dezelfde dag €780,00 (10 personen) Agressie-Verdiepingstraining II (in company) De verdiepingstraining is het vervolg op de training Omgaan met Agressie. Speciale aandacht wordt besteed aan bewustmaking hoe je ook een actieve rol naar de bezoeker kunt vervullen, samenwerking met collega's etc. De training wordt gegeven door een docent/acteur. Kosten per dagdeel €820,00 (10 personen) Kosten voor 2 dagdelen of meer op dezelfde dag €780,00 (10 personen) Voor vragen over ons cursusaanbod en aanmeldingsformulieren voor de operateurcursussen kunt u contact opnemen met Ellemieke Visser. Telefoonnummer 020-42 66 108 of via e-mail info@nvbbureau.nl. Consulent-taak t.b.v. de filmvertoning Het Nederlands Fonds voor de Film stimuleert de infrastructuur en het publieksbereik voor bijzonder, veelal economisch kwetsbaar (inter-) nationaal filmaanbod in Nederland (Consulent filmvertoning). De Consulent verstrekt adviezen op maat t.a.v. vertoningsbeleid in het algemeen (overheden en branche), afname gericht beleid (project-organisaties, festivals, filmorganisaties en instellingen) en accommodatie- en exploitatiebeleid in het bijzonder (bioscopen, arthouses en filmtheaters). (NVB-) bioscopen, arthouses en filmtheaters die zich willen inzetten voor de vertoning van bijzonder (arthouse- en filmhuis) aanbod kunnen een beroep doen op de Consulent. Leidraad is de met de NFC en VNG in 2001 ontwikkelde Handreiking Filmtheaters en Cultuurbeleid. In de actuele Cultuurplanperiode (2005-2008) is ondersteuning en advies direct gericht op het verder professionaliseren van accommodaties, outillages en exploitaties van filmvertoners en indirect op het versterken van het gemeentelijk, provinciaal en landelijk beleid van overheden, branche- en andere organisaties en instellingen t.b.v. de vertoning van bijzonder filmaanbod. Het Nederlands Fonds voor de Film kent daarnaast onder meer ook subsidie-regelingen voor distributie en vertoning van bijzonder filmaanbod, investeringen in filmtheaters en incidentele filmfestivals en filmmanifestaties (zie ook www.filmfund.nl). nternc www.ticket-international.com Your professional ticketing concession partner NVB NVF I 07

Jaarverslagen | 2006 | | pagina 6