Algemene informatie Opleidingen De NVB biedt verscheidene cursussen aan, waaronder de Operateurscursus A, Operateurscursus B, Omgaan met Agressie I en Agressie-Verdiepingstraining II. De belangrijkste zetten wij hier onder voor u op een rijtje: Operateurscursus A Deze schriftelijke praktijkcursus voor bioscoopoperateur A bestaat uit 15 lessen en behandelt de cabinepraktijk in de ruimste betekenis. Alle lessen gaan vergezeld van opgaven die de cur sist kan uitwerken en desgewenst ter correctie kan inzenden naar een docent. Richtlijn voor de studieduur: 8 maanden (1 les per 14 dagen). Tweemaal per jaar vinden examens plaats, tevens is het mogelijk om een tussentijds examen af te leggen. Kosten inschrijfgeld 25,00 Kosten cursus (met/zonder correctiemogelijkheid) 275,00 incl. een fraai vormgegeven cursusboek, voorzien van duidelijke afbeeldingen Kosten examen 115,00/ Herexamen (1 vak) 50,00/ Tussentijds examen nader overeen te komen. Operateurscursus B (vervolgcursus) Deze schriftelijke praktijkcursus voor bioscoopoperateur B bestaat uit 31 lessen, verdeeld over 3 theorievakken (lichttechniek, elektrotechniek, geluidstechniek en voorschriften elektrotechniek). Alle lessen gaan vergezeld van opgaven die de cursist kan uitwerken en desgewenst ter correctie kan inzenden naar een docent. Richtlijn voor de studieduur: 12 maanden (3 lessen per maand). Tweemaal per jaar vinden examens plaats. Tevens is het mogelijk om een tussentijds examen af te leggen. Kosten inschrijfgeld 25,00 Kosten cursus (met/zonder correctiemogelijkheid) 275,00 incl. een fraai vormgegeven cursusboek, voorzien van duidelijke afbeeldingen Kosten examen 115,00/ Herexamen (1 vak) 50,00/ Tussentijds examen nader overeen te komen. Basiscursus Techniek In deze cursus wordt servicemedewerkers inzicht gegeven in de belangrijkste bedrijfsprocessen en wordt kennis bijgebracht over het projecteren van films. Dit aanbod geldt ook voor de servicemedewerkers die zich niet direct met de projectie hoeven te bemoeien. Het bijbehoren de handboek bevat waardevolle informatie: het geeft inzicht in het abc van het vertonen van films. Voor deze cursus worden geen examens afgenomen door de NVB. Kosteloos (tot 5 exemplaren, vanaf 6 stuks 7,50 per exemplaar) Bioscoop- en Narrowcastingreclame 06 I NVB NVF

Jaarverslagen | 2007 | | pagina 5