JAARBERICHT NVF - 2011 Algemene Leden Vergadering en Bestuur Divers Nederlandse Cinema en Cinema Digitaal BV, waarin de NVF met bestuurszetels is vertegenwoordigd. Deze bestuurs zetels worden de facto vervuld door de directeur NVF. De Algemene Leden Vergadering is in 2011 twee maal bijeen gekomen. Het Bestuur vergaderde zes maal. Het ledenaantal van de NVF is in het verslagjaar met 4 toegenomen, nieuwe leden zijn Arti Film v.o.f., Just Film Distribution BV, Dutch Film Works BV en Lumière Publishing BV. Het ledenaantal bedraagt op het eind van het verslagjaar tweeëntwintig (22). In het verslagjaar hebben 2 bestuurs- mutaties plaatsgevonden. De heer GJ. van Laer (The Walt Disney Company) heeft zijn bestuurslidmaat- schap neergelegd wegens drukke werk zaamheden. In zijn plaats is in de Algemene Leden Vergadering van 8 december 2011 benoemd de heer H. Binsbergen (Warner Bros. Pictures). In de vacature voor een independent bestuurslid is in dezelfde leden vergadering voorzien door de benoeming van mevrouw M. Jonker (Amstelfilm) tot lid van het bestuur. Binnen het bestuur zijn een aantal belangrijke dossiers onderling verdeeld. Deze 'portefeuillehouders' staan de directeur zo nodig bij in de uitvoering van zijn taken. In 2011 is door de Algemene Leden Vergadering tot een nieuwe contributie structuur besloten, waarbij tevens een maximum en een minimum contributie is vastgesteld. De statuten van de NVF bleven in het verslagjaar ongewijzigd. Het bestuur van de NVF heeft in 2011 besloten het kantoor van de NVF in het voorjaar van 2012 te verhuizen naar een nieuwe locatie. De Nederlandse Vereniging van Filmdistributeurs heeft de vereniging als rechtsvorm en is gevestigd in Amsterdam. Ultimo 2011 bestaat het NVF-bestuur uit de heer drs. W.C.W. Wolfers, voorzitter (A-Film Distribution) de heer H. Binsbergen (Warner Bros. Pictures International Holland) mevrouw RJ.M. van Bommel (independent Films) mevrouw M. Jonker (Amstelfilm) de heer KJ. de Vries (Universal Pictures International) Het bureau van de vereniging bestaat uit: de heer M.C. Lambrechtsen, directeur mevrouw mr K.A. Franssen, medewerker algemene enjuridische zaken adres Krijn Taconiskade 412, 1087 HW Amsterdam telefoon 020 - 3 86 86 30 fax:020-3 86 86 31 mailsecretariaat@filmdistributeurs.nl webwww.filmdistributeurs.nl webwww.nfcstatistiek.nl web www.filmtransport.info web www.filmdepot.nl webwww.cinemadigitaal.nl Nederlandse Vereniging van Filmdistributeurs

Jaarverslagen | 2011 | | pagina 30