VERKIEZINGEN IN DE AFDEELINGEN In het vorig nummer van dit Orgaan hebben wij melding gemaakt van den uitslag der verkiezingen, welke in verband met de inwerking-treding van de gewijzigde Statuten in de Afdeelingen Amsterdam en het Centrum zijn gehouden. Onderstaand publiceeren wij thans de uitslagen van de verkiezingen in de Afdeelingen Den Haag, Het Noorden, Het Oosten en het Westen. Tot Bestuursleden van de Afdeeling Den Haag zijn benoemd de heeren: S. Kinsbergen (Voor zitter), E. S. Alter (Eerste Secretaris), A. Gelder (Tweede Secretaris), D. Siem (Penningmeester) en G. M. Th. Gielisse. Uit het Afdeelingsbestuur zijn aangewezen tot leden van den Afdeelingsraad <de heeren G. M. Th. Gielisse en D. Siem, terwijl benoemd is tot lid van den Ledenraad de heer G. M. Th. Gielisse, Directeur van de N.V. Mij. Hoogduin (Seinpost Bioscoop te Scheveningen). Tot Bestuursleden van de Afdeeling Het Noor den zijn gekozen de heeren: G. J. Milius (Voorzit ter), J. P. Rust (Secretaris), S. Zondervan Sr. (Penningmeester), J. Hollemans Jr. en H. J. Sche pel. Uit het Afdeelingsbestuur zijn gekozen tot leden van den Afdeelingsraad de heeren: G. J. Milius en J. P. Rust, terwijl benoemd is tot lid van den Le denraad de heer G. J. Milius, Directeur van de Hoogezandster Bioscoop te Hoogezand en Voor zitter van de Afdeeling Het Noorden. Tot Bestuursleden van de Afdeeling Het Oos ten zijn gekozen de heeren: Joh. Miedema (Voor zitter), D. Pinto (Vice-Voorzitter), A. Jansen (Secretaris-Penningmeester)), L. J. Lievenboom en W. G. Veldhuizen. Uit het Afdeelingsbestuur zijn gekozen tot le den van den Afdeelingsraad de heeren: A. Jansen en D. Pinto, en tot lid van den Ledenraad de heer A. Jansen, Directeur van de Cinema Palace te De venter en Secretaris-Penningmeester van de Af deeling Het Oosten. Tot Bestuursleden van de Afdeeling Het Wes ten zijn gekozen de heeren: Jos van Bommel (Voorzitter), A. J. Ch. Silvius (Vice-Voorzitter), C. J. van Liere Jr. (Secretaris), F. J. de Jong Pen ningmeester) en N. Ortje. Uit het Afdeelingsbestuur zijn gekozen tot le den van den Afdeelingsraad de heeren: Jos van Bommel en A. J. Ch. Silvius en tot lid van den Ledenraad de heer Jos van Bommel, Directeur van de Stadsdoelen te Delft en Voorzitter van de Af deeling Het Westen. OVERGANGSBESLUIT DD. 1 FEBRUARI '37 Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergadering besloten aan de N.V. Alphia Film te Alphen aan den Rijn toestemming, als be doeld sub B van het Overgangsbesluit dd. 1 Fe bruari 1937, te verleenen voor het gaan exploi- teeren van een permanente bioscoop in de zaal van Hotel ,,De Witte Zwaan" te Lisse. TOELATING LIDMAATSCHAP Het Hoofdbestuur heeft ten behoeve hunner exploitatie van het Lido Theater te Leiden tot het lidmaatschap van den Bond toegelaten de heeren Gebr. I. en L. van Kleeff, wonende Amsteldijk 93, Amsterdam. Tot het lidmaatschap van den Bond zijn voorts toegelaten: de heer J. A. J. Adriaanse te Oisterwijk, die de City Bioscoop aldaar zal gaan exploiteeren; de Firma L. Daniels en N.V. Monopole Film voor de exploitatie van het Luxor Theater te Schiedam. AANVRAGE DONATEURSCHAP Voor het donateurschap van den Bond heeft zich aangemeld de heer J. J. van der Looy, eige naar van het Reclamebureau',,Loreti", Juliana van Stolbergstraat 12, Tilburg, hetwelk zich belast met het vervaardigen, verkoopen en verhuren van reclamemateriaal voor bioscopen, zooals doeken, letters, borden en volledige stunts. Eventueele be zwaren tegen toelating gelieve men binnen acht dagen na deze publicatie schriftelijk aan het Hoofdbestuur kenbaar te maken. MOTIE VAN VERTROUWEN Het bestuur van de Afdeeling Den Haag van den Bond verzoekt opname van de volgende motie: De Afdeeling Den Haag van den Nederland- schen Bioscoop-Bond, bijeen in buitengewone alge- meene vergadering te Den Haag op 26 November 1938, kennis genomen hebbende van een waar schuwing tegen de N.V. City Theater, gepubli ceerd in het Officieel Orgaan van den Bond, waarin in het bijzonder tegen den Secretaris harer Afdeeling, den heer Alter, ernstige beschuldigin gen worden uitgebracht, niet willende treden in de mérites van het incident, welke tot deze waar schuwing hebben geleid, heeft met algemeene stemmen besloten door deze motie jegens den heer Alter haar bijzondere sympathie en haar onvoor waardelijk vertrouwen uit te spreken, draagt het Bestuur van de Afdeeling op, deze motie ter ken nis te brengen van het Hoofdbestuur, met verzoek, haar te publiceeren in het eerstvolgend Bonds orgaan,

Officieel Orgaan | 1938 | | pagina 8