AAN DE LEDEN! Ingevolge het bepaalde in artikel 26 der Statu ten noodigt het Hoofdbestuur van den Nederland- schen Bioscoop-Bond de leden uit tot bijwoning van de JAARLIJKSCHE LEDENVERGADERING op Maandag, 3 April 1939, des middags om 2 uur precies, in een der zalen van Hotel Krasnapolsky te Amsterdam. AGENDA 1. Opening en mededeelingen. 2. Voorstel tot verleenen van dispensatie van het bepaalde in artikel 26 der Statuten met betrekking tot het houden van de jaarverga dering voor of op 31 Maart. 3. Voorstel tot goedkeuring van de notulen dei- op 12 December 1938 gehouden buitengewone ledenvergadering en tevens benoeming van een commissie tot het nazien van de notulen der jaarvergadering. 4. Jaarverslag over 1938. 5. Rekening en verantwoording van het finan cieel beheer over 1938 en voorstel om, inge volge het advies van het accountantskantoor Slagman en Langelaar te Amsterdam, de Re kening van den Bond goed te keuren, alsmede alle op het Bondsbureau ter visie liggende Rekeningen der Afdeelingen. 6. Vaststelling van de contributie voor het jaar 1939. Het Hoofdbestuur stelt voor de grond slagen voor de contributie over het jaar 1939 als volgt vast te stellen: Eerste klasse ƒ230, Tweede klasse 184, Derde klasse ,161, Vierde klasse 138, Vijfde klasse 115, Zesde klasse 80.50 Zevende klasse 57,50. 6a. Voorstel van het Hoofdbestuur om 20% van de contributie over het jaar 1939 in de Weer standskas te storten. 7. Begrooting van ontvangsten en uitgaven voor 1939. 8. Verkiezing van drie leden van het Hoofdbe stuur in de vacatures, ontstaan door het perio diek aftreden van de Hoofdbestuursleden, de heeren L. Groen en W. K. G. van Royen, beiden te Amsterdam en M. P. M. Vermin te Maastricht. Als candidaten voor deze vaca tures 'zijn de aftredenden gesteld. 9. Benoeming overeenkomstig artikel 8 van het Filmbeurs-Bondsreglement van twee leden der Filmbeurcommissie. De periodiek aftre dende leden, de heer R, Minden te Amster dam en de heer P, van Twisk te Den Helder, zijn terstond herbenoembaar. 10. Voorstel van het Hoofdbestuur om conform het bepaalde in artikel 8 der Statuten eenige leden, waarvan de namen voor of op de jaar vergadering zullen worden medegedeeld, van het lidmaatschap vervallen te verklaren. 11Voorstel van het Hoofdbestuur om aan dit College décharge te verleenen voor de op heffing van de bioscoopsluiting in Tegelen. 12. Voorstel van het Hoofdbestuur om de volgen de wijzigingen aan te brengen in het Alge meen Bondsreglement, het Uniform Bonds reglement voor de Plaatselijke en Provinciale Afdeelingen van Exploitanten en het Bonds reglement van de Bedrij f saf deeling Filmver huurders. Algemeen Bondsreglement Artikel 25 D en E te vervangen door het vol gende: De voorgestelde contributie-heffing veer het jaar 1939 is, wat het totaalbedrag betreft, gelijk aan die van 1938, met inbegrip van de extra bijdrage aan de Weerstandskas. Slechts in het systeem is een verandering voorge steld en wel deze, dat het vorig jaar het bedrag, dat de leden moesten betalen, bestond uit contributie. verhoogd met de bijdrage voor de Weerstandskas, terwijl thans de extra bijdrage reeds in de contributie is begrepen. D. De benoeming van de leden van den Leden raad, die niet als zoodanig lid van den Ledenraad zijn, geschiedt voor den tijd van ten hoogste twee jaar, met dien verstande, dat elk jaar de helft (bij oneven aantal naar boven af te ronden) zoowel van de door een Plaatselijke of Provinciale Afdeeling als van de door de Bedrijfsafdeeling Filmverhuurders benoemde

Officieel Orgaan | 1939 | | pagina 4