GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRIJ FSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Gewijzigd Algemeen Bedrij fsreglement aan: de NV. Filmmaatschappij Pacific" i.o. te 's-Gravenhage (waarvan directeur is de heer Yo Heng Siang) tot het gaan exploiteren van het Odeon Theater te Amsterdam, welke bioscoop voordien door de heer H. S. Boekman werd ge dreven; Mevr. J. J. F. Loyens te Breda tot het gaan exploiteren van het Victoria Theater te Made. Deze bioscoop werd tot dusverre geëxploiteerd door de heer J. C. M. Maas; Mej. A. C. Hogendijk te Franeker tot het gaan exploiteren van de Amicitia Bioscoop, aldaar, welke bioscoop voorheen door wijlen de heer J. Hogendijk werd gedreven; de heer W. Kossen te Anna Paulowna tot het gaan exploiteren van de Apollo Bioscoop, aldaar. Deze bioscoop werd tot dusverre geëxploiteerd door de CV. Kossen Co. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 7 Februari gehouden zitting besloten toestemming als bedoeld in vorengenoemd reglement te ver lenen aan: de Firma Gebrs. E. en T. Koper te Enschede, lot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-A in het gebouw van de Grote Sociëteit, Langestraat 45-47 te Enschede; de Heer C. W. H. A. Welte te Zuidlaren tot het gaan exploiteren van een permanente bio scoop-A in het pand Stationsstraat 10 te Zuid laren, zulks ter vervanging van de Witte Bioscoop. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 27 Februari gehouden zitting besloten afwijzend te beschikken op de volgende aanvrage, ingediend door: de Firma I. van Frank G. H. Riepma te Haarlem tot het gaan exploiteren van een perma nente bioscoop-A in Gebouw Lido aan het Hout plein te Haarlem. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft in haar op 22 Maart j.1. gehouden zitting behandeld het hoger beroep, ingesteld door de firma I. van Frank G. H. Riepma te Haarlem tegen de be slissing van de Commissie Nieuwe Zaken dd. 27 Februari j.1., waarbij haar het exploiteren van een permanente bioscoop-A in Gebouw Lido te Haar lem werd geweigerd. De Beroepscommissie ver nietigde de beslissing en besloot derhalve aan ge noemde firma de gevraagde toestemming, als hier voor bedoeld, te verlenen. TOELATING LIDMAATSCHAP Tot het lidmaatschap is toegelaten: L. Wille te Zaltbommel, exploitant van het Luxor Theater aldaar. AANMELDING LIDMAATSCHAP Voor het lidmaatschap heeft zich aangemeld: de N.V. Filmmaatschappij „Pacific" i.o. te 's-Gravenhage (waarvan directeur is de heer Yo Heng Siang) voor het exploiteren van het Odeon Theater te Amsterdam; Mevr. J. J. F. Loyens te Breda voor het exploi teren van het Victoria Theater te Made; Mej. A. C. Hogendijk te Franeker tot het gaan exploiteren van het Amicitia Theater, aldaar; de heer W. Kossen te Anna Paulowna tot het gaan exploiteren van de Apollo Bioscoop, aldaar; de firma I. van Frank 6 G. H. Riepma tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-A in Gebouw Lido te Haarlem. Eventuele bezwaren tegen de toelating gelieve U binnen acht dagen na de verschijning van deze publicatie schriftelijk en gemotiveerd aan het Bondsbureau in te zenden. BEËINDIGING LIDMAATSCHAP Wegens verlies van, de vereisten is van het lid maatschap vervallen: de CV. Kossen Co. te Anna Paulowna, voor malig exploitante van de Apollo Bioscoop, aldaar, LIQUIDATIE WAARBORGSOM In verband met de liquidatie van de door wijlen de heer J. Hogendijk bij de Bond gedeponeerde waarborgsom worden de leden uitgenodigd even tuele vorderingen binnen acht dagen na het ver schijnen van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen. ZOEKGERAAKTE FILMS Het is de laatste tijd nogal eens voorgekomen, dat korte films of trailers bij het doorzenden van de ene bioscoop naar de andere zijn zoekgeraakt. Soms is de oorzaak daarvan, dat de filmpjes aan andere films zijn vastgeplakt en dat zij naar ver keerde adressen worden gezonden. Met het oog hierop adviseren wij de leden na te zien of er zich in hun cabines of filmbergplaatsen nog materiaal bevindt, dat voor terugzending in aanmerking komt. Indien mocht blijken, dat zich dergelijk materiaal nog in Uw bezit bevindt en U niet kunt nagaan wie de eigenaar daarvan is, ge lieve U dit materiaal aan het Bondsbureau door te zenden, opdat een nader onderzoek kan worden ingesteld.

Officieel Orgaan | 1951 | | pagina 9