12 van genoemd reglement, alsnog zou kunnen worden herbenoemd. Vervolgens werd gestemd over de candidaturen van de heren J. C. A. Meischke en W. Quist. De heer Meischke verwierf de reglementair voorge schreven meerderheid en was dus herkozen. Ten slotte trok de N.V. Icro haar voorstel in om aan artikel 4 sub B van het Algemeen Bedrijfs- reglement toe te voegen een dispensatiebepaling op het voorgeschreven kortingspercentage voor vertoningsopdrachten van collega's, nadat haar directeur uit de discussies was gebleken, dat aan neming daarvan niet in het belang van het bio scoopreclamebedrijf zou zijn. SOCIALE COMMISSIE Op 6 Maart is er te Amsterdam een vergade ring gehouden van de Sociale Commissie voor het Bioscoopbedrijf, waarbij als nieuwe leden van deze Commissie geïnstalleerd zijn de heren J. Ho- gervorst, J. H. van Kerkwijk en J. Mulder als gedelegeerden van de Algemene Bedrijfsbond van Kunstenaars en Werknemers in de Film-, Thea ter- en Amusementsbedrijven, de organisatie, die ontstaan is uit de fusie van ten eerste de Alge mene Bond van Kunstenaars en van Employé's in de Kunst- en Amusementsbedrijven, ten twee de de Algemene Bond van Bioscooppersoneel (A.B.B./A.B.T.) en ten derde de Personeelsbond Film- en Theaterbedrijven (P.F.T.). In de So ciale Commissie hebben voorts zitting de heren J. F. van Bijsterveld en H. Th. H. Seisveld als gedelegeerden van de Katholieke Bond St. An- tonius, sectie film-, bio'scoop- en theaterperso neel, alsmede de heren Abeln, W. F. Dub- beldeman, W. K. G. van Royen en J. H. J. Teunissen Jr. als gedelegeerden van de Neder- landsche Bioscoop-Bond. Als voorzitter fungeert de heer Van Royen en als secretaris de heer H. W. Hagenberg. In de vergadering der Sociale Commissie zijn verschillende klachten over het niet in acht nemen van de loonregeling voor het bioscoopbedrijf be handeld. Ook zijn er een groot aantal adviezen samengesteld, uit te brengen aan het College van Rijksbemiddelaars in zake aanvragen voor het verkrijgen van vergunning tot afwijking van be palingen der Loonregeling. WIJZIGINGEN NAAM- EN ADRESLIJST Zie ook onder Algemeen Bedrijfsreglement Toelating lidmaatschap en Beëindiging lidmaat schap. (Opgave nr. 3). Pag. 3: Afdelingsraad. Bij G. J. Milius vervalt de asterisk Jaren van aftreden als volgt wijzigen: J. E. F. de Nijs 1954. A. J. Ch. Silvius 1954. Pag. 3: Bestuur Bedrijfsafdeling Filmverhuurders als volgt gewijzigd: *J. S. Croeze, Herman Heyermansweg 16, tel. 97786, A'dam, Voorzitter 1954. *J. L. Paerl, Amsterdam, Vice-Voorzitter 1954. *D. J. v. Lun, Wassenaar, Secretaris 1954. *L. Groen, Amsterdam, Pennigmeester 1953. H. S. Boekman, Amsterdam 1953. L. L. Lioni, Amsterdam 1953. J. de Wilde, Amsterdam 1953. Pag. 5: Afdeling Het Oosten. Schrappen na A. Janssen: „Penning meester". Toevoegen na W. G. Veldhuizen: „Pen ningmeester". Jaren van aftreden als volgt wijzigen: J. H. Kroon 1954, A. Jansen 1954, H. J. Snelders 1954. Afd. Het Zuiden Jaren van aftreden als volgt wijzigen: M. Desmet 1954. J. E. F. de Nijs 1954. Pag. 6: Raad van Beroep. Schrappen: F. L. D. Strengholt, Amster dam, lid-Voorzitter. Gemengde Raad van Beroep. Schrappen: F. L. D. Strengholt, Amster dam, lid-Voorzitter. Pag. 12: Amsterdam, Alhambra. (N.V. Capitol Theater) Schrappen: F. L. D. Strengholt, gedeleg. commissaris. Pag. 13: Amsterdam. Toevoegen onder Centraal Theater tel. nr. 45487. Pag. 14: Amsterdam, Nöggerath. (Mij. Tuschins- ki N.V.) Schrappen: F. L. D. Strengholt, lid Raad van Beheer. Toevoegen: Mr. R. H. Dijkstra, lid Raad van Beheer. Hollandia, H'dijk. Toevoegen: „privé-adres D. J. v. Leen, 29

Officieel Orgaan | 1952 | | pagina 30