r.k'o. M 39 Datum Titels waaronder de films Naam houder in Nederland worden uit exploitatie gebracht rechten Zigeunermelodie Filmex Huwelijksbureau „Succes" Fox De rode piraat Warner Massa-Justitie Nova Het kind en de moordenaar Arthur Rank Dreigende trommen Warner Vuile handen Nederland Het testament van Dr. Mabuse Nova Scrooge en Marly Tranen over Johannesburg Nederland Moeder en kind Melior De roofoverval Centra Circusarena Actueel Geld is ook niet alles R.K.O. Het lot speelt met Mr. Denning Nederland Bruiloftsdag in rep en roer Ligafilms Het tovertapijt Europa Het grote concert Actueel O, die Mammie 4) Riofilms Deze vrouw is gevaarlijk Warner De bronzen afgod Jeugd in de branding r') Morgen begint een nieuwe dag Filmtrust Peppino De verboden Christus Mylord steelt juwelen M.G.M. Het proces O'Hara Broadway rhythm Casanova en de hospita Fox Zo jong als je je voelt Toen stond de aarde stil Miss Belvedère is verliefd Bajonetten op! Singin' in the rain M.G.M. Lierre Ver. Filmverhk. Helvetia Alpine interlude Land van de Burmaweg Kinderpolitie grijpt in Arthur Rank De verdwenen vingerafdruk Victoria De rode lawine Liefde van een frontsoldaat Warner Djenghis Khan, de ver overaar 8) Universal I.F.N. Terreur in Arizona Centra Golden girl Fox Een vrouw in het spel Llniversal I.F.N. Arabische nachten Levend ingemetseld De grot der vogelvrijen Perrucha, kind van de Nederland nacht Één nacht koningin Riofilms Kinderrechter grijpt in 7) Arthur Rank Morphine Filmex With a song in my heart Fox De wilde hengst Centra Circus Bill Co. Ik heb mijn hart in Heidel- berg verloren Filmex Het barre Noorden Metro De onderdaan Actueel Jonge dieren De notenkraker Datum waarop inschrijving verzocht is Titelt waaronder de films Naam houder in Nederland worden uit exploitatie gebracht rechten 6 Parijs op stelten s) R.K.O. 6 Douane Boem Meteor 8 De strijd om Apache pas Universal I.F.N. 8 De verboden dans 8 Kindersmokkel 9 Baccarat Centra 9 Revue-girl vermoord! Nederland 9 Dader onbekend Metro 9 Mata Hari 9 Muiterij op de Bounly 9 Stormduivels 9 Koningin Christina 9 Marva's Ahoy! 9 Klaar voor actie 9 Blanke ballast 9 Lovely to look at 9 Opmars der vrouwen 9 Carnaval in Texas 9 Het vijver mysterie 9 Ivanhoe 10 Humor in de sport R.K.O. 12 Het gestolen gelaat Victoria 12 De geschiedenis van Robin Hood 14 Dwaling Metro 14 Verboden te kussen 14 Herinnering 14 De strafzaak O'Hara 14 Pat and Mike 14 Mijnheer de Senator H Leve de liefde! 14 Op de bres 14 Het hunkerende hart 14 Meisjes in het wit 14 Hard als graniet 14 Because you're mine 14 Avontuur in San Francisco 14 Lydia Bailey Fox 17 De man van twee werelden 20 A 6 C maken schoon schip Universal I.F.N. 20 Kind en vagebond Ver. Filmverh. 23 S.O.S. kind vermist Arthur Rank 23 Scaramouche Metro 23 Caroline chérie Nederland 23 Nee, zei het meisje Nova 23 De zoon van Ali Baba Universal I.F.N. 29 Gevleugelde acrobaten l2) Centra 29 Operatie Cicero Fox 29 Viva Zapata 29 De duivel speelt zijn laatste troef v*) Metro 3 Juni Last rosé of summer 14) Centra 1Hiermede 3) 4) B) 8) 7) s) vervalt de titel Vrede voor Europa „Fanfaren der Liebe". Jeugd in gevaar". „Drie kleine kleutertjes". „De moeilijke leeftijd". „De Prinses van Samarkand", Kinderpolitie grijpt in". Met heel mijn hart". „Het proces O'Hara". Engelen zijn overal". Het kind en de moordenaar". „Circus Bill Coo". De duivel is de derde man". ,Baccarat".

Officieel Orgaan | 1952 | | pagina 40