JAARLIJKSE LEDENVERGADERING Ingevolge het bepaalde in artikel 26 der Statuten nodigt het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond de leden uit tot bijwoning van de Jaarlijkse Ledenvergadering te houden op Maandag 14 Juli 1952, des namiddags om half twee precies in een der zalen van Hotel Krasnapolsky te Amsterdam. AGENDA: 1. Opening en mededelingen. 2. Voorste] tot het verlenen van dispensatie van het bepaalde in artikel 26 der Statuten met betrek king tot het houden van de Jaarvergadering vóór of op 31 Maart. 3. Voorstel tot goedkeuring van de notulen van de op 23 April 1951 gehouden jaarlijkse algemene ledenvergadering. (De notulen-commissie, bestaande uit de heren L. W. R. Meyer, P. Vink Sr. en H- S. Zondervan adviseert tot goedkeuring). 4. Voorstel tot benoeming van een notulen-commissie van deze jaarvergadering. 5. Jaarverslag over 1951. 6. Rekening en Verantwoording van het financieel beheer over 1951 en voorstel van het Hoofdbestuur om de door het Accountantskantoor W. Langelaar te Amsterdam gecontroleerde Rekening van de Bond goed te keuren, alsmede alle op het Bondsbureau ter visie liggende Rekeningen der Afdelingen. 7. Voorstel van het Hoofdbestuur om de contributie voor het jaar 1952 vast te stellen op 1% van de omzet als bedoeld in het Contributiebesluit 1945, waarvan 0,25 °/c ten behoeve van de Weer- standskas. 8. Begroting van Ontvangsten en Uitgaven voor 1952. waarbij een voorstel van het Hoofdbestuur om het eventueel batig saldo over 1952 in de Weerstandskas te storten. 9. Verkiezing overeenkomstig artikel 12 der Statuten en artikel 12 van het Algemeen Bandsregle ment van drie leden van het Hoofdbestuur in de vacatures ontstaan door het periodiek aftreden van de heren M. P- M. Vermin, L. L. Lioni en R. Uges Jr. Voor de Voorzittersvacature is candidaat gesteld: M. P. M. Vermin, directeur van Bioscooptheater Mabi NV. te Maastricht. Voor de vacature, ontstaan door het periodiek aftreden van de heer L. L. Lioni, is candiaat gesteld: L. L. Lioni, lid van de Raad van Beheer van R-K.O. Radio Films N.V., te Amsterdam. Voor de vacature, ontstaan door het periodiek aftreden van de heer R. Uges Jr., is candidaat gesteld: R. Uges Jr., directeur van N.V. Scala Theater te Rotterdam, Apollo Theater te 's-Gravenhage en Luxor Theater te Leiden. 10. Benoeming ingevolge artikel 8 van het Filmbeurs-Reglement van twee leden der Filmbeurscom missie met het oog op het periodieke aftreden van de heren G. H. Groenewegen te Leiden en H Timmer te Amsterdam. 11Rondvraag en sluiting. Namens het Hoofdbestuur: M. P. M. VERMIN, Voorzitter. JOH. MIEDEMA, Secretaris,

Officieel Orgaan | 1952 | | pagina 5