GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Gewijzigd Algemeen Bedrijfsreglement aan: de heer L. Th. Aardenburg te Medemblik tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Scala Theater aldaar, welke voorheen werd geëxploiteerd door wijlen de heer P. A. Aardenburg, zulks onder bijzondere voorwaarden; de heer Harm Holman tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Hol man te Coevorden, welke voorheen werd gedre ven door de Firma Holman; de Firma H. J. Veenhuizen tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Centraal te Haaksbergen, welke voorheen werd geëxploiteerd door de Firma Gebrs. E. H. J, Veenhuizen; de heer Jan Apon te 's-Gravenhage tot het overnemen en voortzetten van de permanente bio scoop-B Odeon te Monster, welke voorheen werd geëxploiteerd door de NV. Alphia Film, zulks onder bijzondere voorwaarden; de Cineac Rotterdam NV. om in verband met de verbouwing van de Cineac aan de Coolsingel te Rotterdam haar bioscoop-exploitatie tijdelijk, en wel uiterlijk tot 1 Augustus 1952, te verplaat sen naar één der zalen van gebouw ,,Ons Huis" aan de Gouvernestraat 127 aldaar; Mevr. L. Meyer-Schimmerling te Amsterdam, tot het veranderen van haar filmverhuurkantoor Victoria Film in een naamloze vennootschap, zulks onder bijzondere voorwaarden; de Firma Vreeburg Bioscoop te Utrecht tot het veranderen van haar bioscoop Vreeburg in een naamloze vennootschap zulks onder bepaalde voor waarden; Mevr. W. J. Bonefang-de Bruin, tot het over nemen en voortzetten van de permanente bioscoop- A: ,,De Zwaan" te Noordwijkerhout, welke voor heen werd geëxploiteerd door wijlen de heer A. Benno; de heer G. Fopma te Bergen tot het overnemen en voortzetten van de permanente biosco:op-A Victoria Theater te Alkmaar welke tot dusverre werd geëxploiteerd via de Lijst van Geen Bezwaar met als tijdelijke exploitant de heer C. H. de Lange. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 7 Mei gehouden zitting besloten toestemming als bedoeld in artikel 9 van genoemd reglement te verlenen aan: de Bioscoop Vreeburg N.V. te Utrecht tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-A in de Stadsgehoorzaal te Vlaardingen; de N.V. Paramount Films te Amsterdam tot het gaan exploiteren van de bedrijfstak d van een filmverhuurkantoor namelijk het verhuren aan bio scopen van buitenlandse journaalfilms, in casu het Britse Paramountjournaal; De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 7 Mei gehouden zitting besloten afwijzend te be schikken op de navolgende aanvragen, ingediend door: de heer W. Baten te Valkenswaard tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-A in gebouw ,,Were Di" te Valkenswaard; de heer D. J. van Leen te Dordrecht tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-A in gebouw Kunstmin" te Dordrecht. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 27 Mei gehouden zitting besloten toestemming als bedoeld in artikel 9 van genoemd reglement te verlenen aan: de Firma Barnstijn-van Ewijk te Amsterdam tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop- A in het pand van het voormalig Flora Theater te Amsterdam. AANMELDING LIDMAATSCHAP Voor het lidmaatschap heeft zich aangemeld de Firma Barnstijn-Van Ewijk, waarvan firmanten zijn de heren S. Barnstijn en N. F. van Ewijk, voor de exploitatie van een permanente bioscoop-A in het pand van het voormalige Flora Theater aan de Amstelstraat te Amsterdam. TOELATING LIDMAATSCHAP Tot het lidmaatschap zijn toegelaten: de Firma Van Frank Riepma te Haarlem, ex- ploitante van het Lido Theater aldaar; de heer Harm Holman te Coevorden, exploitant van de bioscoop Holman aldaar. Eveneens zijn toegelaten op conditie, dat na publicatie geen bezwaren daartegen worden in gediend: de Firma H. J. Veenhuizen te Haaksbergen, waarvan firmanten zijn de heren H. J. en H. A.

Officieel Orgaan | 1952 | | pagina 6