GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Gewijzigd Algemeen Bedrijfsreglement aan: de CV. Royal Theater te Roermond tot het overnemen en voortzetten van de gelijknamige permantente bioscoop-A aldaar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de heer M. H. v. Bergen; de CV. Melk Mulder te Vlaardingen tot het overnemen en voortzetten van de permanente bio scopen-A Luxor Theater te Maassluis en Luxor Theater te Vlaardingen, welke bioscopen voor heen werden geëxploiteerd door de Firma P. Melk en N. Mulder; de heer W. A. C Wolffram te Oirschot tot het overnemen en voortzetten van de permanente bio scoop-A. De Zwaan aldaar, welke bioscoop voor heen werd geëxploiteerd door de heer H. van Overbeek; de N.V. Exploitatie Mij. Lido Theater te Haar lem tot het overnemen en voortzetten van de per manente bioscoop-A Lido Theater aldaar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de Firma Lido Theater. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 14 Juni 1954 gehouden zitting besloten toestem ming te verlenen op een aanvrage als bedoeld in artikel 9 van het genoemd reglement, ingediend door: de heer C van 't Hoft te Rotterdam tot het gaan exploiteren van een nieuw te bouwen per manente bioscoop-A aan de Wolphaertsbocht te Rotterdam-Zuid, zulks onder zekere voorwaarden. IMll11II MlltMIMMtMf MMMttf IMf Ml tllllf rilM111H11H1111i1111111111111111111111111111111HII M M IMHH1H11HM ,,Een Fransman heeft de film „l'imprimérie de la réalité" genoemd. Maar de film is ook een industrie, hetgeen haar zwakke punt is. Haar grote vijanden zitten niet buiten het filmbedrijf, maar juist daarbinnen. Is niet het ergste wat de cine- matografie zou kunnen overkomen, het feit dat zij 1 slechts onbetekenende films zou voortbrengen? Wat kan eerder de film doden dan het feit, dat zij heeft opgehouden een betekenis te hebben?" (Mr. D. Bijdendijk, Voorzitter van de Centrale Commissie voor de Filmkeuring: referaat over de practijk van de Bioscoop- wet, jaarvergadering 1954.) TOELATING LIDMAATSCHAP Tot het lidmaatschap is toegelaten: de heer B. Haanstra te Amsterdam, exploitant van een filmproductiezaak. Tot het lidmaatschap zijn toegelaten op voor waarde dat hiertegen geen gegronde bezwaren worden ingediend, binnen acht dagen na het ver schijnen van deze publicatie: de CV. Melk en Mulder te Vlaardingen, exploitante van het Luxor Theater te Maassluis en het Luxor Theater te Vlaardingen; de CV. Royal Theater te Roermond, exploitan te van de gelijknamige permanente bioscoop-A al daar; de heer W. A. C Wolffram te Oirschot, exploi tant van de permanente bioscoop-A De Zwaan aldaar; de N.V. Exploitatie My Lido Theater te Haar lem, exploitante van de permanente bioscoop-A Lido Theater aldaar; de N.V. Cefima te Amsterdam, exploitante van een filmproductiezaak. BEËINDIGING LIDMAATSCHAP Van het lidmaatschap is wegens verlies van de vereisten daarvoor vervallen: de Firma P. Melk en N. Mulder, voormalig exploitante van het Luxor Theater te Maassluis en het Luxor Theater te Vlaardingen; de heer M. H. v. Bergen te Roermond, voor* malig exploitant van het Royal Theater aldaar. de heer H. van Overbeek te Oirschot, voorma lig exploitant van de gelijknamige permanente bioscoop De Zwaan aldaar; de Firma Lido Theater te Haarlem, voormalig exploitante van de gelijknamige permanente bio scoop-A aldaar. LIQUIDATIE WAARBORGSOMMEN In verband met de beëindiging van het lidmaat schap van de heer H. van Overbeek te Oirschot, voormalig exploitant van de bioscoop De Zwaan aldaar, van de Firma Lido Theater te Haarlem, voormalig exploitante van de gelijknamige bio scoop aldaar, en van de Firma P. Melk en N. Mulder te Vlaardingen, voormalig exploitante van het Luxor Theater te Maassluis en het Luxor Theater te Vlaardingen, worden de leden uitge nodigd eventuele vorderingen op deze voormalige leden binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen. 8 IIIIIMMIMIMMIMIMI1I rilllllllllllHIIIIMIIMtMIIIIHMtHHIMttnMIIIIIIIIIIflIlflIMHntHMMMtfHMIIHMtlllllllinilllNIIMINIIIIMMHnilMIIMIMMMMMMMMIMIIMIIIMIIIIIIMIMiï

Officieel Orgaan | 1954 | | pagina 9