Pag. Pag. Ni behulp van een zwarte kaderrand kan wor den opgevangen. De vertekening van lieL beeld zelf kan men hiermede echter niet verhelpen. Regel 28: a. Voor gescheiden geluidsweergave heefL men tenminste twee luidsprekers nodig, waarvan de een de hoge lonen weergeeft en de ander de lage tonen. Het fotografische geluidsspoor is niet mm breed, doch oneever 2,6 mm. 1,6 De derde opgave is inmiddels toegezonden aan allen, die zich indertijd als deelnemer hebben opgegeven, doch aangezien zowel bij de eerste als bij de tweede wedstrijd verscheidene van deze deelnemers geen oplossing hebben ingestuurd, is daarbij tevens medegedeeld, dat zij die niet aan de eerste twee wedstrijden hebben deelgeno men en ook voor de derde wedstrijd geen oplossingen inzenden, van verdere deelneming zullen worden uil gesloten. 'Een tweede verandering is, dat de Technische Commissie heeft besloten de deelnemers in het vervolg in plaats van twee, drie weken tijd te geven voor het inzenden van oplossingen, zulks teneinde zoveel mogelijk te vermijden, dal de deelnemers door toevallige omstandigheden buiten hun wil in tijdnood geraken. Er wordt met belangstelling afgewacht, of als gevolg van deze verruiming bij de derde opgave meer inzen dingen zullen binnenkomen. De jury heeft overigens met genoegen geconstateerd, dat ook aan de uitwerking der tweede opgave door de over grote meerderheid der deelnemers veel zorg is besteed en zij vertrouwt gaarne, dat dit ook bij de volgende opgaven zo zal blijven. Opgave nr. 2 Pag. 2: Ledenraad. De heren J. E. F. de Nijs en C. M. Westland zijn herbenoemd als lid. De jaartallen 1955 dien overeenkomstig wijzigen in 1957. Bestuur Bedrijfsafdeling Filmfabrikanten en Filmproducenten. De heren C. S. Roem, L. W. R. Meyer en M. de Haas zijn herkozen, weshalve de jaartallen 1955 overeenkomstig wijzigen in 1957. Afdelingsraad. De beren K. W. Elverding en J. zijn hei benoemd. De jaartallen eenkomstig wijzigen in 1957. E. F de in ijs 955 dienover- 5: Afdeling 's-Gravenhage. Tot voorzitter is benoemd de heer R. Uges Jr., Rijswijk (Z.H.), en tot secretaris de heer J. J. H. H. Tapke Lokenberg, 's-Gravenhage. Tot lid van het bestuur is benoemd de heer J. J. L. Gielisse, 's-Gravenhage. Het adres van het secre tariaat dient te worden gewijzigd in: Spui 27, 's-Gravenhage, tel. 116200. Pag. 6: Afdeling Het Oosten. De heren C. M. Westland en K. W. Elverding zijn herbenoemd, de jaartallen 1955 dienen derhalve te worden gewijzigd in 1957. Afdeling Het Zuiden. De aftredende heren M. J. W. Peters, P. Vink en A. W. H. Bouts zijn herbenoemd. De jaartal len 1955 dienovereenkomstig wijzigen in 1957. Pag. 1 5 City theater. Na ,,C. A. Lipp, leider/bedrijfsdirecteur City Theater, Amsterdam" vermelden: A. W. Uitden- boogaard, leider City Theater te Amsterdam. Schrappen: Mevrouw M. Wilton-van As. direc trice en Mr. D. J. I. v. d. Oever, gedelegeerd commissaris. Toevoegen in de plaats van laatstgenoemde: Mevrouw M. Wilton-van As. president/gede- geerd commissaris. Pag. 23: Bussum, Flora. Na „tel. 4424" vermelden: (J. P. de Vries, leider) Pas. 33: City Theater. Na „tel. 115701" vermelden: (W. G. A. Helmig Jr.. leider/bedrijfs-direcleiir en S. S. Klugkist, leider) Cinema Odeon. Na. „iel. 117741" vermelden: (W. G. A. Hel mig Jr., leider/bedrijfs-directeur en C. J. Helmig Sr., leider). Flora Theater. Na „tel. 180205" vermelden: (W. G. A. Hel mig Jr., leider/bedrijfs-directeur en N. van Weert, leider). Pag. 34: Seinpost Theater. Toevoegen na ,,W. J. Gielisse": leiders/procu ratie-houders met de lilel van adjunct-directeu ren). Mevrouw de Wed. W. A. M. Gielisse- Jerphanion, directrice. Pag. 13: Leerdam. Alles schrappen na „corr.-adres". Toevoegen in de plaats hiervan: Damslraat 6 1. Roosendaal, tel. 3771-K 1650. J. A. van Unen, directeur. (Zie ook onder Roosendaal). Pag. 51 Oisterwijk. Hel privé-tel.nr. 3220 wijzigen in: 2320. Roosendaal, City. Na ,,J. A. van Unen" vermelden: (Zie ook on der Leerdam-City). Rotterdam, Lumière Theater. Na „tel. 1 17755" vermelden: H. A. J. Verbeek, hoofdbedrijfsleider en W. J. T. Richel, leider). Sliedrecht. Schrappen: Erven J. H. Koorevaar. Toevoegen in de plaats hiervan: Mevrouw A. Koorevaar-Versteeg. Amstelveen, Royal Film. Schrappen: Royal Film t/m Hanekamp. deze pagina vermelden lussen „RKO Radio Films 1N.V." en „Universal Film Agency N.V.": Royal Film. Korte Leidsedwarsstraal 22. lel. 35909, Firma Royal Film, firmanten: J. Wer- ner en J. C. H. Arendse, (leider/procuratie houder: H. F. Hanekamp). 54: Pag. 57: 72: 24

Film | 1955 | | pagina 25