Algemeen Bedrijfsreglement Diploma's 1956 Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te ver lenen als bedoeld in het Gewijzigd Algemeen Bedrijfs- reglement aan de heer S. J. D. van den Bergh te Sittard. tot inschrij ving te zijnen name in het bedrijfsregister van de per manente bioscoop A: Forum, aldaar, welke voorheen werd geëxploiteerd door de CV. Forum Theater; de heer J. van Khijn te Doetinchem, tot inschrijving te zijnen name in het bedrijfsregister van de permanente bioscoop A: Scala, aldaar, welke voorheen werd geëex- ploiteerd door de heer W. van Rhijn: de heer D. J. Schouten Jr. te Joure, tot inschrijving te zijnen name in het bedrijfsregister van de permanente bioscoop A: Tolhuis, aldaar, welke voorheen werd ge ëxploiteerd door de heer D. J. Schouten Sr. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zittingen van 21 September en 14 October j.1. besloten toestemming te verlenen als bedoeld in artikel 9 van genoemd regle ment aan: de heer Ch. Huguenot van der Linden te Amsterdam, tot hel gaan exploiteren van een filmproductiezaak als bedoeld in artikel 1 van het Gewijzigd Algemeen Be- drijfsreglement voor de bedrijfstak e (de productie van films, niet vallende onder a, b, c of d) de heer 0. van Neijenhoff te 's-Gravenhage. tot het gaan exploiteren van een filmproductiezaak als bedoeld in ar tikel 1 van het Gewijzigd Algemeen Bedrij f sreglement voor de bedrijfstak e (de productie van films, niet val lende onder a, b, c of dj de heer C. Geerts te Breda, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bio:coop-A in de zaal ..Katho liek Leven" aan de Tuinstraat te Rijen, zulks onder be paalde voorwaarden de heer A. Zomerplaag te Amsterdam, tot het gaan exploiteren van een filmverhuurkantoor voor de bedrijfs takken a (het verhuren aan bioscopen van Nederlandse en/of buitenlandse films, echter met uitzondering van journaal- en zelf vervaardigde documentaire films) en b (het verhuren aan bioscopen van al of niet zelf vervaar digde documentaire films en films van zogenaamde losse actualiteiten) de heer G. A. D. Damhof te 's-Gravenhage, tot het gaan exploiteren van een filmfabriek voor de bedrijfstak k (het verrichten op het gebied der filmfabricatie van andere werkzaamheden dan die vallende onder a t/m j als bedoeld in artikel 1 van het Algemeen Bedrijfsregle- ment. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 21 September j.1. afwijzend beschikt op de aanvrage in gediend door: de Firma De Globe Filmdistributie te 's-Gravenhage, (firmanten S. Barnstijn en J. G. de Graaff). tol het gaan exploiteren van een nieuw filmverhuurkantoor voor de bedrijfstakken a en b. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten: de heer S. J. D. van den Bergh te Sittard, exploitant van het Forum Theater aldaar; de heer D. J. Schouten Jr. te Joure, exploitant van de Tolhuis Bioscoop aldaar. Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten op voorwaarde dat hiertegen binnen acht dagen na de ver schijning van deze publicatie geen gegronde bezwaren zijn ingediend de heer Ch. Huguenot van der Linden te Amsterdam, exploitant van een filmproductiezaak; de heer 0. van Neijenhoff te 's-Gravenhage, exploitant van een filmproductiezaak; de heer J. van Rhijn te Doetinchem. exploitant van het Scala Theater aldaar. Beëindiging lidmaatschap Van het lidmaatschap zijn wegens verlies van de ver eisten daarvoor vervallen: de Comm. Venn. Harmonie Bioscoop, (beherend ven noot, A. A. P. M. Aarts) te Rijen, welke haar exploitatie Harmonie Bioscoop aldaar heeft opgeheven. de CV. Forum Theater te Sittard, voormalig exploi- tante van de gelijknamige bioscoop aldaar. Liquidatie waarborgsommen Met het oog op de liquidatie van de waarborgsom van de CV. Forum Theater te Sittard, voormalig exploitante van de gelijknamige bioscoop aldaar, alsmede van de CV. Harmonie te Rijen, gewezen exploitante van de voormalige Harmonie Bioscoop aldaar, worden de leden uitgenodigd eventuele vorde ringen op genoemde vennootschappen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schrif telijk bij het Bondsbureau in te dienen. Zoals reeds in het vorig nummer van dit orgaan werd medegedeeld, zal binnenkort worden overgegaan tot het uitschrijven van Bondsdiploma's voor het jaar 1956 (ten hoogste twee per zaak) ten behoeve van hen, die als alleen eigenaar, bestuurder of leider overeenkomstig de regle mentaire bepalingen in het Bedrijfsregister staan inge schreven, alsmede voor donateurs van de Bond en leden der Nederlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame- Exploitanten. Eveneens zullen worden uitgereikl beursdiploma's voor personeel, dat de filmbeurs moet bezoeken in verband met zijn functie. Deze diploma's kosten 2,50 per stuk. Leden of donateurs van de Bond en leden der Vereeni ging die een of meer der hiervoor bedoelde diploma's wensen te ontvangen, kunnen hiervan opgave doen aan het Bondsbureau met vermelding van namen en voorlet ters der betrokken personen en onder toezending van één pasfoto per persoon, formaat 3 x 3.5 cm., alsmede voor wat de beursdiploma's betreft onder gelijktijdige betaling van 2,50 per diploma. Tot dusver hebben slechts enkelen gevolg gegeven aan het verzoek de diploma's tijdig aan te vragen, opdat zij begin Januari kunnen worden uitgereikt. Er moge der halve nogmaals worden aangedrongen op inzending van Uw aanvragen met pasfoto's. 13

Film | 1955 | | pagina 14