Commissie van Geschillen Pag. 55 Pas.56: Pag. 57: Pag. 64 Pas. 65: Pag. 66: Pag. 68: Pag. 69: Pas. 70. Pag. 73: Pag. 74: Pas. 77: Rotterdam. Cineac. wijzigen in: Cineac Algemeen Dagblad. Na Coolsingel toevoegenno. 60. Onder Cineac etc. toevoegen de nieuwe bio scoop: Cineac N.R.C.. Coolsingel 103. tel. 121139. (Zie verder onder Cineac hiervoor). Rotterdam, Victoria. De vermelding Mej. P. M. Dogterom wijzigen inMevr. P. M. Hagenberg-Doglerom. Schiedam. Monopole. Toevoegen: Firma Erven J. W. de Groot, fir manten: Mevr. A. de Vries-De Groot en J. de Schrappen: J. W. de Groot, corr.-adres etc. Groot. Voorburg, Forum. Schrappen: R.K. Parochiaal Kerkbestuur etc. Toevoegen: CV. Forum. Julianaweg 83. Volen- dam. H. Veerman, beherend vennoot. Weert, Royal. Schrappen alles wat vermeld is na telef. 4200. Toevoegen: N.V. Zuid-Nederlandsche Theaters- en Bioscopenexploitatie. corr.-adres: Akerstraat 65A, Heerlen, tel. 3636-04440. directeuren: Max en L. J. H. van Bergen. Winterswijk. Luxor. M. Scharphorn wijzigen in: Erven M. Scharp- horn. Zevenbergen. De Schakel. Toevoegen na Doelstraat: (Mr. N. Brink, lei der). Zoetermeer. Ons Genoegen. Schrappen: (J. J. L. Gielisse. leider). Driebergen. Gofilex. Toevoegen na telefoonnummer 2042: (G. Ver meer en H. Pelster, leiders reisexploitatie) Toevoegen bij „leiders P. N. Brouwer etc." het woord „algemeen". Amsterdam. R.K.O. Toevoegen als lid van de raad van beheer naast de heer S. Israël: de heer .1. W. Stalknecht. Amsterdam, Royal Film. Privé-adres: J. C. H. Arendse, Milletstraat 19". tel. 791149. Driebergen, Gofilex. De vermelding leiders veranderen in algemeen leiders. Haarlem, Multifilm. Toevoegen na Kenaupark 8: corr.-adres uitslui tend postbus 548. Idem op pagina's 76 en 77 onder Haarlem- Multifilm. Enschede, Deltafilm. Alles wat hieronder vermeld staat, inclusief Enschede schrappen en op dezelfde pagina na Amsterdam toevoegen Bussum 02959 Deltafilm, Museumlaan 6. tel. 7236. (Mevr. A. Nieuwenhuis-Van Nuenen, leidster), J. S. Nieu- wenhuis. Pag. 78: Voorburg. Carillon Films. Alles wat daaronder vermeld staal, inclusief Voorburg schrappen en op dezelfle pagina tus sen Laren en Utrecht toevoegen: Rijswijk (Z.H.) 01700 Carillon Films NV-, Koninginnelaan 45. tel. 119019, T. de Wit en G J.'j. M. Raucamp. directeuren. Pag. 80: "s-Gravenhage, CV. Boonco. Deze vermelding na het woord ..controlesyste men" als volgt gewijzigd opnemen V. N. Boon, directeur, Laan van Clingendaal 71. tel. 115412. Pag. 81Rotterdam, Ned. Speciaal Drukkerijen N.V. Toevoegen als adjuct-directeur: B. H. Kühne Jr. De Commissie van Geschillen (Eerste Kamer) van de Nederland se Bioscoop-Bond heeft het volgende arbitrale vonnis gewezen in zake: N.V. KINO APPARATEN EN INSTRUMENTENFABRIEK LOUIS B. KAGENAAR, gevestigd te Utrecht en kantoorhondende aldaar Jekerstraat 82, eiseres, contra A. MATTON, exploitant van het City Theater te Uitgeest en wonende aldaar Verzetstraat 2, gedaagde. De Commissie van Geschillen (Eerste Kamer) van de Neder- landsche Bioscoop-Bond volgens de Statuten en het Arbitrage reglement van die Bond benoemd en aangewezen als arbitrage college voor de beslechting van geschillen tussen leden en dona teurs van de Bond; IN AANMERKING NEMENDE: dat eiseres bij request dd. 18 Februari 1957 een geschil contra gedaagde heeft aanhangig gemaakt, van welk request een afschrift aan dit vonnis is gehecht en beschouwd wordt als hier te zijn ingelast; dat de Commissie van Geschillen partijen tijdig heeft opgeroepen tot haar zitting, gehouden op Woensdag 20 Maart 1957 op het Bureau van de Nederlandsche Bioscoop-Bond te Amsterdam; dat aldaar verschenen is de heer L. B. Kagenaar, directeur van eiseres; dat gedaagde niet is verschenen en dat evenmin bericht van verhindering van hem is ingekomen; dat de heer L. B. Kagenaar namens eiseres zich gerefereerd heeft aan het request waarbij het geschil is aanhangig gemaakt, daarbij vorderend een bedrag van vermeerderd met de rente a 6% 's jaars van 1 Januari 1955 af: dat hij voorts heeft overgelegd een afschrift van een door hem ontvangen brief van gedaagde dd. 15 Maart 1957 meldende, dat gedaagde verhinderd is de zitting der Commissie van Geschillen bij te wonen, maar dat hij gaarne op Maandag 18 Maart na afloop van de Filmbeurs nog een onderhoud met eiseres zou hebben; dat de heer Kagenaar namens eiseres verder verklaard heeft, dat gedaagde op Maandag 18 Maart niet ter beurze is verschenen en dat eiseres verder niets van gedaagde heeft vernomen; dat eise res bereid is een betaling van het gevorderd bedrag in vier maan delijkse termijnen toe te staan; OVERWEGENDE: dat eiseres donatrice van de Nederlandsche Bioscoop-Bond en gedaagde lid van deze organisatie is en dat ingevolge het bepaalde in artikel 32 der Statuten en artikel 1 van het Arbitrage Bonds reglement alle geschillen tussen leden en donateurs van de Bond onderling met uitsluiting van de burgerlijke rechter zijn onderwor pen aan de Bondsarbitrage, zoals die is geregeld in dat Arbitrage reglement; dat dus de Commissie van Geschillen bevoegd is van het onder havig geschil kennis te nemen en daarin uitspraak te doen als arbitragecollege, welks beslissingen vatbaar zijn voor hoger beroep bij de Raad van Beroep van de Nederlandsche Bioscoop-Bond; 32

Film | 1957 | | pagina 32