Korte Nederlandse Films X kleurenfilm -\- tekenfilm Titel Vertoningsduur Producent Verhuurder Accra haven zonder kranen 10 minuten L van Gasteren N.V. Novafilm Vliirr de schermen van ren warenhuis 12'/4 minuut R. Hornecker N.V. Filmverhuurkantoor „Nederland" Afrikaanse wouden lHj-2 minuut Houtvoorlichtingsdienst Centrafilm Aruba in de branding 12 minuten Polygoon/Profilti Centrafilm Beurtvaart 9'/2 minuut H. Hornecker N.V. Filmverhuurkantoor „Nederland" De Balieni. geheimzinnig liarl van Nieuw- 11 minuten Rijksvoorlichtingsdienst Rank Film Distributors Guinea (Nieuw Guina Kroniek no. 7) XBloemen en proza 10 minuten Polygoon/Profilti N.V. City Film Brug in Willemstad 13 minuten Polygoon/Profilti lentrafilm De brug 7 minuten Kuit en Haselaar Actueel Film N.V. De brug 16 minuten Polygoon/Profilti N.V. City Film XDe Friendship vliegt! 12 minuten Polygoon/Profilti N.V. City Film X~t~De gouden vis 12 minuten Marten Toonder Film N.V. De Karel Doorman 14 minuten Polygoon/Profilti Actueel Film N.V. X~t"De kring om de maan (Moonglow) 11 minuten Marten Toonder Film N.V. N.V. Filmtrusl De medische verzorging van de inheemse bevolking (Nieuw Guinea Kroniek no. 6) il minuten Rijksvoorlichtingsdienst Rank Film Distributors XDe verzonken klokken 7% minuut Marten Toonder Film N.V. De zeven provinciën 20 minuten Hans Sibbelee (Forum Film) Vtucel Film N.V. Dieren in plastic 14^/2 minuut Trio Film Corona Film N.V. Een bestuurstocht door Zuid Nieuw-Guinea (Nietiw-Guinea Kroniek no. 5) 11 minuten Rijksvoorlichtingsdienst Rank Film Distributors XKen minuut of eeuwigheid lij/2 minuut Polygoon/Profilti N.V. City Film Een leger van gehouwen steen 18'/^ minuut Th. van Haren Noman Rank Film Distributors XEn de zee was niet meer 23'/2 minuut B. Haanstra N.V. Filmverhuurkantoor „Nederland" Gas 28J/2 minuut Cefima Centrafilm Geef hun het licht terug 11 minuten 0. van Neijenhoff N.V. Filmverhuurkantoor ..Nederland" God Shiva 11 minuten B. Haanstra Actueel Film N.V. Hand aan de ploeg 11^ minuut Polygoon/Profilti Centrafilm Harmonie van een gemeenschap 18J/2 minuut 0. van Neijenhoff N.V. Standaardfilms Het is maar een postzegel I6J/2 minuut Cefima Centrafilm Het laatste schot 10 minuten A. Koolhaas N.V. Filmverhuurkantoor „Nederland" Het loodswezen 14 minuten Polygoon/Profilti Actueel Film N.V. Het onderwijs aan de inheemse bevolking (Nieuw Guinea Kroniek no. 8) 11 minuten Rijksvoorlichtingsdienst Rank Film Distributors 42

Film | 1957 | | pagina 42