Titel Vertoningsduur Producent Verhuurder Hel zwarte zand 19'/2 minuut Ch. Huguenot v. d. Linden Rank Film Distributors Honen zo 18'/^ minuut H. van der Horst N.V. Novafilm Inke IS minuten R. Hornecker N.V. Filmverhuurkantoor „Nederland"' l.os Paraguayos 10 minuten Rijksvoorlichtingsdienst N.V. City Film Luchtbrug Salawati 16 minuten 'iBrusse Centrafilm Maskerage Men werkt door in Nieuw Guinea (Nieuw- Guinea Kroniek no. 2) Moderne architectuur in Nederland 11 minuten 11 minuten 22 minuten Polygoon/Profilti M. de Haas R. Hornecker N.V. Filmverhuurkantoor „Nederland" Rank Film Distributors N.V. Filmverhuurkantoor „Nederland" Naar de speeltuin 11 minuten N.V. Haghefilm Centrafilm Napoleon contra Venus 20 minuten R. Hornecker N.V. Filmverhuurkantoor „Nederland" Nederlandse beeldhouwkunst tijdens de late Middeleeuwen 13 minuten B. Haanstra N.V. Filmverhuurkantoor „Nederland" Nieuw-Guinea in opbouw (Nieuw-Guinea Kroniek no. 1) 10 minuten Rijksvoorlichtingsdienst Rank Film Distributors Nieuw-Guinea in vogelvlucht (Nieuw-Gui nea Kroniek no. 3) 11 minuten Rijksvoorlichtingsdienst Rank Film Distributors Oase aan de stadsrand 14'/^ minuut Y. Brusse Corona Film N.V. üpleidingsmogelijkheden voor de Papoea's (Nieuw-Guinea Kroniek no. 9) 11 minuten Rijksvoorlichtingsdienst Rank Film Distributors X Palet van het zwarte woud 20 minuten R. Hornecker N.V. Gofilex Parlevinkers I414 minuut Y. Brusse N.V. Filmverhuurkantoor „Nederland" Railplan 68 15 minuten I.. van Gasteren N.V. Novafilm Ratten 141/* minuut Polygoon'Profilti N.V. Filmverhuurkantoor „Nederland" Rembrandt in de schuilkelder 25 minuten R. Hornecker N.V. Filmverhuurkantoor ..Nederland" 't Schot is te boord 19 minuten H. van der Horst N.V. Novafilm Slaet op ten trommele 12 minuten Mannus Franken (Forum Film) Actueel Film N.V. Sociale zorg op de Antillen 13 minuten Polygoon/Prof ilti Centrafilm Spiegel van Holland 10 minuten B. Haanstra N.V. Filmverhuurkantoor „Nederland" Strijd om de bodem 11 minuten Polygoon/Profilti Centrafilm XStrijd zonder einde 24^ minuut B. Haanstra N.V. Novafilm XSuite tempirouette (Dans door de tijd) 10 minuten Marten Toonder Film N.V. TT Assen 1954 231/. minuut Kon. Shell Groep Rank Film Distributors Vieren maar 25 minuten H. van der Horst N.V. Novafilm Vnlendar.i 4 minuten Kees Manders Actueel Film N.V. Viij buiten 4'/2 minuut O. van Neijenholl Corona Film N.V. Vruchtdragende arbeid 19 minuten Polygoon/Profilti N.V. Filmverhuurkantoor „Nederland" Waar nog zo veel te doen is (Nieuw- Guinea Kroniek no. 4) 11 minuten Rijksvoorlichtingsdienst Rank Film Distributors 43

Film | 1957 | | pagina 43