Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering Agenda: Ingevolge het bepaalde in artikel 26 der Statuten nodigt het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond de leden uit tot bijwoning van de Jaarlijkse Ledenvergadering te houden op Dinsdag 27 Mei 1958, des namiddags om 2.00 uur in de Congreszaal van Hotel Krasnapolsky te Amsterdam. 1. Opening en voorstel tot goedkeuring van de notulen der op 10 Februari 1958 gehouden buitengewone leden vergadering. (De Notulencommissie. bestaande uit de heren C. J. H. Dujardin te Driebergen, C. van Liere te Goes en M. J. W. Peters te Venlo, adviseert tot goedkeuring). 2. Voorstel tot benoeming van een Notulencommissie van deze jaarvergadering. 3. Voorstel tot het verlenen van dispensatie van het bepaalde in artikel 26 der Statuten met betrekking tot het houden van de jaarvergadering vóór of op 3] Maart. 4. Mededelingen en ingekomen stukken. 5. Jaarverslag over 1957. 6. Rekening en Verantwoording van het financieel beheer over 1957 en voorstel van het Hoofdbestuur om de door het Accountantskantoor W. Langelaar te Amsterdam gecontroleerde Rekening van de Bond goed te keuren, alsmede alle op het Bondsbureau ter visie liggende rekeningen der Afdelingen. 7. Voorstel van liet Hoofdbestuur om de contributie voor het jaar 1958 vast te stellen op 1 van de omzet als bedoeld in het Conlributiebesluit 1915. waarvan 0.35 ten behoeve van de Weerstandskas, met de bepaling, dat de contributie over het jaar 1958 voor de leden-filmfabrikanten en -filmproducenten ten minste 200. bedraagt.

Film | 1958 | | pagina 3