Vervroegde aanvang Filmbeurs Namens het Hoofdbestuur JOH. MIEDEMA, Voorzitter R. UGES Jr., Secretaris Vertegenwoordigingen van het Hoofdbestuur Koninklijke onderscheidingen 8. Begroting van Ontvangsten en Uitgaven voor 1958. waarbij een voorstel van het Hoofdbestuur om liet even tueel batig saldo over 1958 in de Weerstandskas te storten. 9. Verkiezing overeenkomstig artikel 12 der Statuten en Artikel 12 van het Algemeen Bondsreglement van drie leden van het Hoofdbestuur in de vacatures, ontstaan door het periodiek aftreden van de heren Joh. Miedema te Sneek, Voorzitter. J. P. M. A. Smulders te Amsterdam en R. Uges Jr. te Rijswijk. Voor de vacature, ontstaan door het periodiek aftreden van de heer Joh. Miedema is candidaat gesteld de heer Joh. Miedema voornoemd, directeur van de N.V. Bioscoop en Theaterbedrijf Joh. Miedema te Sneek. Voor de vacature, ontstaan door het periodiek aftreden van de heer J. P. M. A. Smulders is candidaat gesteld de heer J. P. M. A. Smulders voornoemd, directeur van Columbia International Films (Holland) N.V. te Amsterdam. Voor de vacature, ontstaan door het periodiek aftreden van de heer R. Uges Jr. is candidaat gesteld de heer R. Uges Jr. voornoemd, directeur van de N.V. Scala Theater te Rotterdam en exploitant van het Apollo Thea ter te 's-Cravenhage en het Luxor Theater te Leiden. 10. Benoeming ingevolge artikel 8 van het Filmbeurs-Reglement van twee leden van de Filmbeurscommissie met het oog op het periodiek aftreden van de heren G. H. Groenewegen te Leiden en H. Timmer te Amsterdam. 11. Vaststelling van de plaats waar de jaarvergadering in 1959 zal worden gehouden. 12. Rondvraag en sluiting. Op Donderdag 6 Maart j.1. opende de N.V. Leidse- pleintheater onder grote belangstelling de nieuwe bio scoop van die naam te Amsterdam met een feestelijke premièrevoorstelling. Een fraai bloemstuk vertolkte de hartelijke gelukwensen van het Hoofdbestuur, terwijl onderscheiden leden van dit College, namelijk de heren H. S. Boekman, L. Groen, W. K. G. van Royen, J. P. M. A. Smulders, R. L'ges en A. F. Wolff de voorstelling bijwoonden. Bestuur en directie van de Stichting „Huize de Liefde" te Amsterdam herdachten op 16 Maart j.1. het vijfentwin tigjarig bestaan van dit gebouw, waarin bioscoop „De Liefde" gevestigd is, met een receptie. De heer W. K. G. van Royen, penningmeester van de Bond en Voorzitter van de Afdeling Amsterdam, bracht de gelukwensen over van het Hoofdbestuur, dat ook door een bloemenhulde van zijn belangstelling had laten blijken. In verband met de op Dinsdag 27 Mei a.s. te houden jaarlijkse ledenvergadering van de Ne- 1 1 derlandsche Bioscoop-Bond zal de filmbeurs van f 10.30 uur tot 13.00 uur worden gehouden. De Firma Gebrs. E. T. Koper te Enschede opende op Donderdag 27 Maart j.1. het nieuwe Asta Theater aldaar met een druk bezochte receptie in de foyer van de Twentse Schouwburg en een feestelijke voorstelling in de nieuwe bioscoop. De heer H. S. Boekman, Vice-Voorzitter van het Hoofd bestuur en Voorzitter van de Bedrijfsafdeling Filmver huurders, vertegenwoordigde het Hoofdbestuur, dat tevens een bloemstuk had gezonden. De buitengewone Nederlandse Staatscourant van Dins dag 29 April j.1. vermelde onder meer de volgende be noemingen Bert Haanstra. filmproducent, wonende te Laren, tot ridder in de orde van Oranje-Nassau; Th. P. M. Ruijs, directeur van Figi N.V., exploitante onder meer van de in de Concertzaal „Figi" te Zeist ge vestigde bioscopen, tot ridder in de orde van Oranje- Nassau. Aan de talrijke gelukwensen, welke de heren Haanstra en Ruijs ter gelegenheid van de hun verleende Konink lijke onderscheidingen hebben bereikt, voegen wij gaarne de onze.

Film | 1958 | | pagina 4