INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER RECHTDOENDE ALS GOEDE MANNEN NAAR BILLIJKHEID: Veroordeelt gedaagde om tegen behoorlijk bewijs van kwijting aan eiseres te betalen een bedrag van 87.399,22 (zevenentachtig duizend driehonderdnegenennegentig en 22/100 gulden) met de rente daarvan ad 5 's jaars van 10 November 1958 tot de dag der voldoening; ONTZEGT aan eiseres haar vordering om aan gedaagde te ver bieden nog langer gebruik te maken of te doen maken van de hiervoren aangeduide geheime, ten dele chemische procédé's voor de betiteling van films VEROORDEELT gedaagde in de kosten van deze arbitrage, bedragende 400,waarbij begrepen een bedrag van 250, voor salaris van eiseresses gemachtigde. Aldus gewezen te Amsterdam op 28 Januari 1959. Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop Titels waaronder de films Naam houder inschrijving in Nederland worden uit exploitatie verzocht is: gebracht rechten 7 Oct. 1958 Rivalen zien niet om Nova 13 Vuur boven Azië De Barbaar en de Geisha Fox 14 Gokkers en gangsters Columbia Meisjes op het slechte pad Universal I.F.N. 16 Hittegolf Paramount 17 Gij zult niet begeren Razzia op narcotia Warner 20 Anders als jij en ik Victoria The Goddess Columbia Bloedwraak 21 De bezeten jacht Fox Ketenen van de haat Nova Francis en Martin, afgezan ten van Amor Gofilex 22 Battle Zone Centra 23 Carrière van een geweten loze Rank Glazen speelgoed Fox Tramlijn begeerte Indiscreet Warner 24 De Familie Trapp in Ame rika Lumina Heimatloos lm Prater blühn wieder die Baume Die Landarztin Liefde, meisjes en soldaten Nachtzuster Ingeborg Het begon met Eva Jonas, de man met 'n ver leden Jeugd op drift Metro Waar was je deze nacht? City 27 De heilige en haar nar Manusje van alles Lumina 28 Adam en Eva Corona 29 De modedokter Standaard 30 Het magische uur Meteor 31 Jerry, als babysitter Paramount 3 Nov. 1958 De Bende van Montana City De blanke squaw Corona Cabaret der verloren vrou wen Gods kleine akker Novafilm Sahara Corona 6 Het Kermismeisje Standaard Door begeerte gedreven Corona 7 Sterker dan de nacht De laatste Robin Hood Centrafilm Mijn hart behoort jou 9 In het net der spionnage Ufa-Filmex 10 Als de remmen los zijn... City Onder kruisvuur Universal I.F.N. Meisje in opspraak Datum waarop Titels waaronder de films in Naam houder inschrijving Nederland worden uitge exploitatie verzocht is: bracht rechten: 11 Nov. 1958 De dochter van Robin Hood Fox Jacht op ontvoerde vrouwen Centrafilm 12 Dodelijke liefde Straat der terreur Victoria Pikant verlof in Parijs Universal I.F.N. 14 Brandweerlieden Leer toch zwemmen Vissers in het hoge Noorden Een doktersvisite Werkers in de nacht Lumina M'n baas is een Casanova Riofilms 15 In love and war Fox 17 Let's rock De wanhoop van inspecteur Gideon De blauwe Tirana Columbia Helden van de woestijn Rank 17 De verleider met de som- brero Fox 18 Der lachende Vagabund Film trust 19 Het meisje Rosemarie Frenchie van ,De Rode En- Standaard gel" Universal I.F.N 20 The Bishop's wife Nederland De duivelse geliefde Victoria 21 De paria van Hong Kong De Don Juan van Cam- bridge Rank 24 Haven der Hartstochten De vrouw die tweemaal City leefde Paramount 25 De sensationele ontsnapping De zevende reis van Sinbad Ontvoerd door de contra- Columbia spionnage Spiendal In de greep der wildernis Warner 26 Een vrouw wist teveel Nederland 28 Het onkreukbare bigamistje Groot bal met carnaval. Fox De vrouw met de zweep City Dr. Corda, verdacht van moord Standaard 29 Robin Hood in Sherwood Forest DLS In de macht van de vampier Het uur zonder alibi Ontrouw Slag om de V. 1 1 Dec, 1958 Het einde der desperado's Warner 2 De model-huisknecht Express De danseres van de duivel City 3 King Creole Het monster Paramount Pubertei tsdrif ten Royal 5 De Vikings Nova Old Yeller Nederland Liefde is mijn beroep 8 Wie zonder zonde is... Ufa-Filmex Een huis vol heksen Columbia 9 Met muziek meer mans Terug uit het heelal De olifant in porceleinkast kast Schwarze Nylons-Heisse Nachte Royal Het eiland der liefde Spiendal De pedaalridders Centra De kwattasoldaat Ufa-Filmex 10 De verstrooide professor Nederland 11 Pawnee De muilkorf Alpenlied Het pantermeisje Kinderen zonder toekomst Een monsterlijk experiment Het geheim van Dr. Hübner 6/5 special De avonturen van een goed Centra heertje Rank 27

Film | 1959 | | pagina 27