Dank van het Rode Krnis Toelating lidmaatschap Het Hoofdbestuur heeft tot het lidmaatschap van de Bond toegelaten onder andere op voorwaarde, dat hier tegen binnen acht dagen na de verschijning van deze pu blicatie geen geldige bezwaren zijn ingediend: de Heer J. C. Stayen, Hogestraat 36 te Dinxperlo, exploitant van de bioscoop „'t Wapen van Oldenburg" aldaar; de Firma P. Sier, Lingerzijde 22 te Edam, waarvan firmanten zijn de heren P. en t. Sier, exploitante van het Scala Theater te Medemblik; de N.V. Utrechtse Filmonderneming Ufio, Potterstraat 16 te Utrecht, waarvan directeuren zijn de heren S. Barn- stijn en A. F. Wolff. exploitante van het Scala Theater aldaar. Beëindiging lidmaatschap Wegens verlies der vereisten zijn van het lidmaatschap vervallen het filmverhuurkantoor R.K.O. Radio-Films N.V., Kei zersgracht 698 te Amsterdam de heer A. van der Werf, voormalig exploitant van de Bioscoop 't Wapen van Oldenburg te Dinxperlo; de Heer L. T. Aardenburg, voormalig exploitant van het Scala Theater te Medemblik; de heer W. A. van Dun, voormalig exploitant van Metropole en Midi in Tilburg; de Heer S. Barnstijn, voormalig exploitant van het Scala Theater te Utrecht. Liquidatie waarborgsommen In verband met de beëindiging van het lidmaatschap van de heren A. van der Werf, voormalig exploitant van de Bioscoop 't Wapen van Oldenburg te Dinxperlo, L. T. Aardenburg, voormalig exploitant van het Scala Theater te Medemblik en S. Barnstijn, voormalig exploitant van het Scala Theater te Utrecht, alsmede van R.K.O. Radio-Films N.V. te Amsterdam, worden de leden van de Bond en van de Nederlandsche Ver- eeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten uitgeno digd, eventuele vorderingen op genoemde personen schriftelijk en gemotiveerd binnen acht dagen na de verschijning van deze publicatie bij het Bondsbureau in te dienen. Beslissing Nieuwe Ledencommissic N.V.B. De Nieuwe Ledencommissie van de Nederlandsche Ver- eeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten heeft aan Smit's Projectiereclame Onderneming N.V., Leidseplein 1-3 te Amsterdam toestemming verleend tot het overnemen en voortzetten van de afdeling bioscoopreclame van Smit's Reclame- advies en servicebureau N.V. en haar toege laten tot het lidmaatschap van genoemde Vereeniging. Beëindiging lidmaatschap en liquidatie waarborgsommen N.V.B. Wegens verlies van de vereisten is op zijn verzoek van het lidmaatschap der Nederlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten vervallen verklaard de heer H. M. Polak, voormalig exploitant van het bioscoopreclamebedrijf Rex Film te Amsterdam. Het Hoofdbestuur van het Nederlandsche Roo- de Kruis heeft tot zijn vreugde in zijn brief van 22 December 1958 aan het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond kunnen berichten, dat de van 24 tot en met 30 October 1958 ge houden collecte in de bioscopen een bedrag van 110.223,— heeft opgebracht. „Dit prachtige resultaat", schrijft het Rode Kruis, „betekent, vergeleken bij het jaar 1957, een hogere opbrengst van 12.413,waarbij tevens mag worden aangetekend, dat sedert 1947, toen U ons voor het eerst toestond een landelijke collecte in de Nederlandse Bioscooptheaters te houden, dit jaar het hoogste bedrag mocht wor den ontvangen. Het is zelfs nog 3.542,hoger dan in 1956, toen waarschijnlijk in verband met de hulpverlening aan de Hongaarse vluchtelingen een bruto-opbrengst van 106.681,werd be reikt". Een totaaloverzicht van de opbrengst der bio scooptheaters is aan de directies en bedrijfslei ders, welke aan deze bioscoopcollecte hun mede werking hebben verleend, toegezonden. „De ook dit jaar verkregen baten', zo vervolgt de brief, „welke dank zij de geheel belangeloze medewerking van de Nederlandsche Bioscoop- Bond binnenkwamen, vormen ook nu weer een zeer welkome aanvulling van de geldmiddelen, welke het Rode Kruis telkenjaren zo dringend nodig heeft om zijn veelomvattende werkzaam heden te kunnen blijven voorzetten. Het Nederlandsche Roode Kruis mag zich dan ook bijzonder gelukkig prijzen ieder jaar opnieuw op de zo zeer gewaardeerde steun en medewer king zowel van Uw Hoofdbesuur, als van de leden van Uw Bond, te mogen rekenen. Zeer gaarne willen wij daarom uiting geven aan onze grote dank en erkentelijkheid voor de zozeer gewaardeerde steun, welke het Nederland sche Roode Kruis ook in het jaar 1958 van U heeft mogen ondervinden." Het lidmaatschap van Smit's Reclame-, advies en servicebureau N.V. te Amsterdam zal eindigen, zodra de toelating van de nieuwe N.V. Smit's Projectierecla me Onderneming te Amsterdam perfect is geworden. In verband hiermede worden de leden van genoem de Vereeniging en van de Nederlandsche Bioscoop- Bond uitgenodigd, eventuele vorderingen op genoem de heer Polak en genoemde N.V. schriftelijk en ge motiveerd binnen acht dagen na de verschijning van deze publicatie bij het Bondsbureau in te dienen.

Film | 1959 | | pagina 7