Agenda: Ingevolge het bepaalde in artikel 26 der Statuten nodigt het Hoofdbestuur van de Nederlandsehe Bioscoop-Bond de leden uit tot bijwoning van de Jaarlijkse Ledenvergadering te houden op Maandag 6 April 195 9, des namiddags om 2.00 uur in de Congreszaal van Hotel Krasnapolsky te Amsterdam. 1. Opening en voorstel tot goedkeuring van de notulen der op 1 October 1958 gehouden buitengewone leden vergadering. (De Notulencommissie, bestaande uit de heren J. A. L. Kemps te Amsterdam, G. Top te 's-Hertogenbosch en Joh. van Willigen te Aalsmeer, adviseert tot goedkeuring.) 2. Voorstel tot benoeming van een Notulencommissie van deze jaarvergadering. 3. Voorstel tot het verlenen van dispensatie van het bepaalde in artikel 26 der Statuten met betrekking tot het houden van de jaarvergadering vóór of op 31 Maart. 4. Mededelingen en ingekomen stukken. 5. Jaarverslag over 1958. 6. a. Rekening en Verantwoording van het financieel beheer over 1958 en voorstel van het Hoofdbestuur om de door het Accountantskantoor W. Langelaar te Amsterdam gecontroleerde Rekening van de Bond goed te keuren, alsmede alle op het Bondsbureau ter visie liggende rekeningen der Afdelingen. b. Voorstel van het Hoofdbestuur tot intrekking van het besluit van de jaarlijkse ledenvergadering van 27 Mei 1958 om het batig saldo over 1958 in de Weerstandskas te storten en in plaats daarvan te be sluiten dit batig saldo te bestemmen voor de aanloopkosten van een actie tot stimulering van het bioscoopbezoek. 7. Voorstel van het Hoofdbestuur om de contributie voor het jaar 1959 vast te stellen op 1 van de omzet als bedoeld in het Contributiebesluit 1945, waarvan 0,35 ten behoeve van de Weerstandskas, met de bepaling, dat de contributie ov r het jaar 1959 voor de leden-filmfabrikanten en -filmproducenten ten minste 200,bedraagt. 8. Begroting van Ontvangsten en Uitgaven voor 1959, waarbij voorstel van het Hoofdbestuur om het even tueel batig saldo over 1959 te bestemmen voor de aanloopkosten van een actie tot stimulering van het bioscoopbezoek. 9. Verkiezing overeenkomstig artikel 12 der Statuten en artikel 12 van het Algemeen Bondsreglement van drie leden van het Hoofdbestuur in de vacatures, ontstaan door het periodieke aftreden van de heren L. Groen te Amsterdam, D. J. van Leen te Wassenaar en W. K. G. van Royen te Amstelveen. Voor de vacature, ontstaan door het periodieke aftreden van de heer L. Groen is candidaat gesteld de heer L. Groen voornoemd, directeur van de N.V. Warner Brothers' First National Pictures te Amsterdam. Voor de vacature, ontstaan door het periodieke aftreden van de heer D. J. van Leen is candidaat gesteld de heer D. J. van Leen voornoemd, directeur van de N.V. Filmverhuurkantoor Centrafilm te Dordrecht. Voor de vacature, ontstaan door het periodieke aftreden van de heer W. K. G. van Royen zijn candidaat gesteld de heren W. F. Dubbeldeman, directeur van de N.V. Capitol Theater te Amsterdam en de N.V. Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering

Film | 1959 | | pagina 3