Algemeen Bedrijfsreglem ent Samenstelling Dagelijks Bestuur Installatie en samenstelling Bondsarbitragecolleges Het Hoofdbetuur heeft in zijn laatstelijk gehouden ver gaderingen besloten toeslemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrij f sreglement aan: de Stichting Dorpshuis, Corlgene 3 te Alblasserdam tot inschrijving te haren name in hel Bedrij f sregister van een nieuwe permanente bioscoop-B in het Dorpshuis aan de Wilde Woutstraat te Alblasserdam; de heer A. J. A. C. van Solt te Amsterdam, tol hel gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-B: Ci nema Sporthotel te Nieuwkoop de Vereniging de Heldringgestichten te Zetten, lol hel gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-B in de zaal ..'t Trefpunt" te Zetten (gem. Valburg) de N.V. Gofilex te Driebergen, tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van een nieuwe permanente- bioscoop-A in gebouw De Nobelaer te Etten, zulks ter ver vanging van de voormalige bioscoop in het Neerlandsch Koffijhuis aldaar. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 19 Maart 1959 besloten toestemming te verlenen aan: De N.V. Anglo Dutch Group (Engels-Hollandse groep) A.D.G. aan de W. van Borsselenweg 95, Amstelveen, tot het gaan exploiteren van een filmproduktiezaak voor de bedrijfstakken d (de productie van teken- en poppen- films) en e (de productie van films, niet vallende onder a, b, c of d.). Aanmelding lidmaatschap Voor het lidmaatschap heeft zich aangemeld de N.V. Anglo Dutch Group A.D.G. te Amstelveen, exploilante van een filmproductiezaak. Toelating lidmaatschap Het Hoofdbestuur heeft tot het lidmaatschap van de Bond toegelaten o.a. op voorwaarde, dat hiertegen binnen acht dagen na de verschijning van deze publicatie geen geldige bezwaren zijn ingediend: de Stichting Dorpshuis, Cortgene 3 te Alblasserdam, exploitante van een nieuwe permanente bioscoop-B in het Dorpshuis te Alblasserdam, de heer A. J. A. C. van Solt, van Hillegaertstraat 25 te Amsterdam, die een bioscoop te Nieuwkoop gaal exploi teren, alsmede de Vereniging de Heldringgestichten te Zetten, voor de exploitatie van een nieuwe permanente bio scoop-B aldaar. Beëindiging lidmaatschap Wegens verlies van de vereisten is van hel lidmaatschap vervallen: de heer M. J. D. Leeuwe, voormalig exploitant van hel voormalige Centrum Theater te 's-Gravenhage. Liquidatie waarborgsom In verband met de beëindiging van bet lidmaatschap van de beer M. J. D. Leeuwe, Raamslraal 1 te 's-Gra venhage, voormalig exploitant van het opgeheven Cen trum Theater te 's-Gravenhage, worden de leden van de Bond en van de Vereeniging van oioscoopreclame- Exploitanten uitgenodigd, eventuele voraeringen op genoemde heer schriftelijk en gemotiveerd binnen acht dagen na de verschijning van deze publicatie mj het Bondsbureau in te dienen. Beëindiging donateurschap Op hun verzoek zijn van het donateurschap vervallen verklaard de heer W. B. van Vught, exploitant van de muziekuitgeverij 'Editions Allona aan de Leidseslraat 19 te Amsterdam, alsmede de N.V. Handelmaatschappij Loe- lafoon te Eindhoven. Toelating donateurschap Hel Hoofdbestuur heeft besloten, in de plaats van de N.V. Handelmaatschappij Loetafoon als donatrice van de Bond toe te laten: Philips' Bedrij f sapparatuur Nederland N.V. te Eindhoven. Het Hoofdbestuur heeft in de vacature van penning meester van het College, ontslaan door het aftreden van de heer W. K. G. van Royen, voorzien door de benoeming conform de artikelen 12 en 16 der Statuten van het Hoofdbestuurslid de heer A. F. Wolff te Utrecht. Voorts vaceerde in het Dagelijks Bestuur de functie van gedelegeerde in verband met het periodieke aftreden van de heer D. J. van Leen. Het Hoofdbestuur heeft uit zijn midden de heer L. Groen te Amsterdam als zodanig be noemd. Het Dagelijks Bestuur heeft derhalve thans de volgende samenstelling: Joh. Miedema, Voorzitter; H. S. Boekman, Vice-Voor- zilter; R. Uges, Secretaris; A. F. Wolff, Penningmeester, en L. Groen, Gedelegeerde. Krachtens de bepalingen van het Arbitrage Bondsre glement treden de leden van de beide arbitragecolleges van de Bond, de Commissie van Geschillen en de Raad van Beroep, ieder jaar na de jaarlijkse ledenvergadering af. Hel Hoofdbestuur heeft besloten de zitting hebbende arbiters allen te herbenoemen. Op 21 April heeft de Bondsvoorzitter, de heer Joh. Miedema. de leden van de Commissie van Geschillen en de Raad van Beroep ge ïnstalleerd. Na de installatie werd er ingevolge artikel 12 D van genoemd reglement geloot ter samenstelling van de Ka mers der arbitragecolleges. Blijkens het resultaat van de/e loting zal de Commissie van Geschillen gedurende de nieuwe zittingperiode van een jaar als volgt zijn sa mengesteld C. van Willigen, Voorzitter; Mr. H. Wilton, Plaats vervangend Voorzitter; J. de Wilde en H. Zondervan, le den der eerste Kamer; J. Nijland Jr. en K. F. J. Wijsmul- ler, leden der tweede Kamer; J. v .d. Horst en J. P. M. A. Smulders, leden van de derde Kamer. De Raad van Beroep heeft thans de volgende samen stelling: R. Uges, Voorzitter; D. J. van Leen, Plaatsvervangend Voorzitter; H. S. Boekman, M. Desmet, B. W. G. van Roven en E. J. Verschueren, leden van de eerste Kamer; C. H. de Lange, L. W. R. Meyer, J. L. Paerl en A. F. Wolff, leden der tweede Kamer. 11

Film | 1959 | | pagina 13