Wijziging \aam- en Adreslij st Opgave no. 6 Pag. 2Hoofdbestuur De jaartallen 1959 veranderen in 1962. Schrappen: W. K. G. van Royen, Amstelveen, Penningmeester. Toevoegen: J. Nijland Jr., Utrecht. (1962). Schrappen: na D. J. van Leen, Wassenaar: Ge delegeerde. Toevoegen: na L. Groen, Amsterdam: Gedele geerde, en na A. F. Wolff, Utrecht; Penning meester. Het Dagelijks Bestuur bestaat dus thans uit de heren Joh Miedema, Voorzitter; H. S. Boek man, Vice-Voorzitter; R. Uges Jr., Secretaris; A. F. Wolff, Penningmeester en L. Groen, Ge delegeerde (aan te geven door een asterisk voor deze namen). Bondsbureau Het telefoonnummer van de heer J. G. J. Bos man te Aerdenhout is gewijzigd van 27162 in: 40828. Pag. 2/3Ledenraad De naam C. J. Blad veranderen in: W. F. Dub- beldeman. Schrappen: J. Nijland Jr., (vacature). De naam P. Kijzer, Amsterdam veranderen in: C. S. Roem, 's-Gravenhage (1961). Alle jaartallen 1959 wijzigen in 1961. Alle na men met de bijbehorende jaartallen alphabe- tisch rangschikken. Pag. 3: Bedrijfsafdeling Filmverhuurders Alle jaartallen 1959 veranderen in 1961. Bestuur Bedrijfsafdeling Filmfabrikanten en Filmproducenten Alle jaartallen 1959 veranderen in 1961. Schrappen: W. Mullens Jr., 's-Gravenhage (va cature) Toevoegen: T. de Wit, Rijswijk, (Z.H.) tijde lijk waarnemer. Pag. 4Af delingsraad Alle jaartallen 1959 veranderen in: 1961. Pag. 5: Afdeling Rotterdam Alle jaartallen 1959 veranderen in 1961. Afdeling Het Centrum Alle jaartallen 1959 veranderen in 1961. Pag. 6: Afdeling Het Noorden Idem als Centrum Afdeling Het Oosten Idem als Centrum Pa. 7: Afdeling Het Westen Idem als Centrum Afdeling Het Zuiden Idem als Centrum en bovendien vóór de naam J. A. M. Bouts, toevoegen: „Drs". Raad van Beroep Samenstelling eerste en tweede kamer is als volgt gewijzigd: Ie Kamer M. Desmet, Eindhoven B. W. G. van Royen, Amsterdam H. S. Boekman, Amsterdam E. J. Verschueren, Hilversum 2e Kamer C. H. de Lange, Alkmaar A. F. Wolff, Utrecht L. W. R. Meyer, Amsterdam J. L. Paerl, Amsterdam leden-exploi- tanten leden-film- verhuurdera leden-exploi- J tanten leden-film- verhuurders Commissie van Geschillen De samenstelling van de Kamers is aldus ge wijzigd, dat de Eerste Kamer, thans de Tweede Kamer is, en de Tweede Kamer is veranderd in Eerste Kamer. De Derde Kamer is dus Derde Kamer gebleven in dezelfde samenstelling en de Voorzitters alsmede Vice-Voorzitters der beide arbitrage colleges zijn herbenoemd. Pag. 14: Toevoegen tussen de plaatsen Aalten en Alk maar de volgende vermelding: Alblasserdam, (Afd. Westen) 01859 Dorpshuis, Wilde Woutstraat, Stichting Dorps huis, Corr.-adres: Cortgene 3, L. Looij, Voor zitter en P. Suijkerbuijk, Secretaris. Pag. 16: Amsterdam, CinéTol Schrappen: C. J. P. M. Vendrik, leider. Toevoegen: Mevr. H. L. Elend, leidster. Pag. 17: Amsterdam, Leidsepleintheater Schrappen: Mevr. H. L. Elend, leidster. Toevoegen: C. Koppies, leider. Pag. 19: Apeldoorn Alle telefoonnummers hieronder vermeld zijn uitgebreid tot 5 cijfers, door vooraan het cijfer 1 toe te voegen. Dit geldt niet voor het corr.-adres van Tivoli en de daarbij vermelde Amersfoortse num mers Voorts na het telefoonnummer toevoegen als leider J. Houtwipper. Pag. 19: Arnhem, Luxor Toevoegen achter de accolade na het woord directeuren: (R. Nassette, leider). Idem onder Rembrandt Theater. 24

Film | 1959 | | pagina 23