Datum waarop Titels waaronder de films Naam houder inschrijving in Nederland worden uit exploitatie verzocht is: gebracht rechten 10 Sept. 1959 De schoolvriend Ufa-Filmex 15 Dag van geweld De strijdkreet der ontern- Fox baren De geheimzinnigen Rank Achter gesloten deuren Hafbo De minnaars De brave soldaat Het vrolijke weeuwtje Orfeu negro Les quatre cents coups Hiroshima mon amour Douze heines d'horloge Teenager melodie Wir Wunderkinder Mijn koe en ik Hakenkruis op het Vaticaan De 1000 ogen van Dr. Mabuse Zo is mijn man Kopla Conny! Misdaad na schooltijd Lokvogels der nacht „M", een stad zoekt zijn moordenaar Vrouw in het spel 16 De man voor het dakraam Nederland 17 Toen de hel losbrak Paramount 21 Woiga bootsman City 22 De strop wacht Universal I.F.N. 23 Martin Lewis als para chutisten Paramount Het teken van Zorro Nederland 25 De ideale vrouw Lumina Some like it hot Nova De banneling van St. Peters burg Paramount 28 Strijd tegen de nozems Rank 30 J'he five pennies Paramount A place in the sim A instel 1 October 1984 The memher of the wedding Hij en zij De boefjes Mijn vriend Kazan Centra 2 Anna Lucasta, de havenmeid Het meesterbrein van Candv Rock Zij kwamen naar Cordura Analyse van een moord De slag in de Koraalzee Nova 3 De vijand van gisteren 5 De muis, die brulde Columbia Assassinos Gofilex Liebling der Götter Paniek in de X-847 Hoogspanning Am Tag, als der Regen kaïn Zo'n sherrif komt nooit meer 6 De jacht op een moordenaar Terreur in Portland City City 7 en brutaal zijn ze ook Ufa-Filmex De liefdenachten van Standaard Lucretia Lilli en de gangsters De dwaze krijgsgevangenen 8 En dat we toffe jongens zijn Rank 9 In de greep der spionnage Ufa-Filmex Gastvrouwen der lucht Fox 10 De grote quizz De dame in hermelijn Aan de Riviera De ridder der wraak De zwarte zwaan De gebroken pijl 12 New Orleans bij nacht City Het onsterfelijke garnizoen Express 13 The rickshaw man Nederland Datum waarop Titels waaronder de films in Naam houdex inschrijving Nederland worden uitge exploitatie verzocht is: bracht: rechten 15 October 1959 Een bron van nieuw leven Nova 16 Met dodelijke afloop Universal I.F.N. Vijf poorten naar de hel Fox The mark of Zorro 17 De terugkeer van de vlieg Fox De rest is zwijgen Universal FA. 19 Jeugd zonder moraal 20 Terreur over Dublin Nova De hel van Noord Afrika Rank Panopticum '59 D.L.S. Zo als zij geschapen zijn Alarm op zaal 10 Zo'n arme miljonair. 21 Gebrandmerkt Nova Geef mij maar een millioen Universal F.A. 23 De gebochelde Spiendal 26 Invasie der barbaren De geheimzinnige dubbel ganger Fan Film 27 De vagebond Rosemarie Nitribitt, het Nederland meisje der zonde Standaard Knalpotridders Barak 1-113 De onzichtbare spion slaat toe Spiendal Schaduwen van het derde Rank rijk 28 Labyrinth der hartstochten Ufa-Filmex 29 Cleopatra Fox 30 Guerillastrijd in- de Rimboe City Het raadsel van de jungle Columbia 31 De nacht der opgejaagden Standaard 3 November „Salem Aleikum" Universal F.A. Iwan de verschrikkelijke Corona Moutarde van Sonaansee Royal Eenzame harten Nova 5 Nachtclub „Zum Silber- mond" Meteor 11 Meisjes van de Mambo-bar Filmtrust 12 Kop op, ...kiezen op elkaar Der Czardaskönig Parasieten der samenleving Centra 13 Katja en de zondares De blauwe nachtvlinder De superman S.O.S. Pacific Mensen uit het moeras Waarover men niet spreekt Mysterie van het zwarte museum Frankie Kane, dictator der gangsters Ongehuwde moeders Macabre Fort Yuma Battle Taxi Stormloop der Bedoeïnen Centra Revolverduel in Durango Brandend verlangen Nederland 14 De atoom-reus FAN 16 En eeuwig zingen de bossen Lumina Het verhaal van Ruth Fox De laatste oever Nova 18 Kolder op zolder Express 19 Huwelijk met hindernissen Filmtrust Het zoete leven Standaard Salambo 20 Zorg dat je er bij komt Rank Duivelsgebroed Centrafilm Vlammen over de prairie Circusbloed Jongensranch Bandieten van Capistrano South of the border Hands across the border Song of Texas Olie in Oklahoma Zwarte bandiet 33

Film | 1959 | | pagina 33