Toepassing van artikel 15 der Statuten Pag. 47: Pag. 48 Pag. 50 Luxor Theater, Akerstraat 142, tel. 446 (H. J. P. Michielsen, leider). Palace Cinema, Heisterberg 5. E. Hirschberg (Gebrs. Hirschberg Bioscoop concern), corr.-adres: Boekhorststraat 96. 's-Gravenhage, tel. 070-112911. (Zie verder on der 's-Gravenhage - Capitol). Huizen, Royal. Corr.-adres en telefoonnummer van Mej. A. Schuitemaker zijn gewijzigd in: Prof. Zeeman laan 31, Badhoevedorp, tel. 02968-3901. In plaats van behalve doorzendbrieven" ver melden: „(behalve films, reclame en doorzend brieven, die naar Nieuw Loosdrecht gezonden worden)". Katwijk aan Zee De vermelding van het Nova Theater etc. al dus veranderen en aanvullen: Nova Theater, B. M. P. Kornet, E. A. Borgerstraat 57. corr.-adres: Jan Too- tel. 2400. L ropstraat 5, tel. 2284. Musica, Emmaplein 1. Leiden, Lido De vermelding van het Lido Theater, Studio etc. aldus wijzigen: Pag iN. V. tot Exploitatie Ivan het Bioscoop- ITheater Lido. corr.- adres: Steenstraat 39. Tel. 24130, Louis van Praag, directeur. Pag. 53 Pag. 61 Pag. 69 Pag. 71 Pag. 76 Pag. 77 Pag. 78 Lido Theater, Steenstraat 39, tel. 24130 (Leo van Praag, leider) Studio, Steenstraat 39, tel. 33210 *Leo van Praag, leider) Middelburg. Schouwburg Bioscoop (ingaande 27 Mei). Deze vermelding met adres en telefoonnummer schrappen en in de plaats daarvan toevoegen: City Theater, Lange Delft 10-12. tel. 2281. Roermond, Royal „A. P. L. van Bergen, leider" vervangen door A. C. M. A. Odekerken, leider. Vaals, Tobi Schrappen: „corr. adres Markt B 103. Gulpen, tel. 0 4450-273". Correspondentie, etc. uitslui tend naar Vaals. Venlo, Royal. Schrappen A. Zumdick-Hally. directeur, wegens overlijden. Zaltbommel De vermelding Mej. M. Wille etc. als volgt veranderen Mevr. M. Verkuil-Wille, corr.-adres: Gamerse- straat 34, tel. 556 (b.g.g. 212). Zoetermeer De naam „Theater Ons genoegen" veranderen in Cinema De Meerbloem. Zwolle, Odeon Toevoegen na tel. 7333: „(Mevr. M. C. Kroon- Hoefsmit, leidster)". Pag. 84 Pag. 85 83Filmfabriek Profilti Het tel.nummer 13581 veranderen in: 13851. Warner Bros. Schrappen L. Groen, lid raad van beheer. De heer P. J. N. R. Ooms is thans leider met de titel van directeur. N.V. Cinecentrum Toevoegen als directeur: C. S. Roem. Pag. 90: A. T. H. Janse N.V. De vermelding „J. Janse, directeur" wegens overlijden van genoemde heer schrappen. Toevoegen J. G. Janse en J. de Vos, directeu ren, N. A. Maarleveld, adj.-directeur. Het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond heeft op grond van artikel 15 der Statuten besloten de Firma Luxor Theater te Haarlem de straf van waarschuwing op te leggen en deze straf te publiceren, ter zake van het feit: dat de Firma in gebreke is gebleven met de inzending van afrekenstaten aangaande het door haar geëxploiteerde Luxor Theater te Haarlem en de voldoening van haar financiële verplichtingen jegens de Bond uit hoofde van het Contri butie- en het Bumabesluit en de Algemene Voorwaarden van Verhuur en Huur van Films en daardoor deze besluiten en reglementen heeft overtreden, met dien verstande, dat wanneer de ontbrekende recettestaten in zake het tijdvak van 29 Januari tot 25 Maart 1960 met de daarover verschuldigde contributie en Bumabijdragen en de Bondsbijdragen af verschuldigd blijkens vroeger door haar ingezonden afrekenstaten, alsmede een bedrag van wegens verschuldigde boycot- en sommatiekosten, niet uiterlijk op 7 April 1960 in het bezit zullen zijn van de Bond, de straf van boycot zal volgen, welke straf eveneens zal worden opgelegd zo dikwijls zij de onderwerpelijke Bondsbesluiten en Bondsreglemen ten opnieuw overtreedt. Deze beslissing is genomen op grond van de overwegingen: dat de Firma Luxor Theater de laatste jaren herhaaldelijk nalatig is geweest met de nakoming van haar verplichtingen voortvloeiende uit het Contributiebesluit, het Bumabesluit en artikel 17 der Bonds- voorwaarden dat de Firma voor deze feiten enige malen door het Hoofd bestuur op grond van artikel 15 der Statuten is opgeroepen voor verhoor, maar dat het College vertrouwende op haar toezeggingen, dat haar desbetreffende verplichtingen in de toekomst stipt zouden worden nagekomen, daarbij heeft afgezien van het opleggen van een straf conform dit artikel dat het Hoofdbestuur desondanks heeft geconstateerd, dat de Firma de vorengenoemde reglementaire voorzieningen wederom heeft overtreden, doordat zij over de vertoningsweken sedert 29 Januari 1960 geen afrekeningen heeft ingezonden noch de daarover verschuldigde contributie en Bondsbijdragen heeft vol daan en doordat zij evenmin de over voorgaande vertoningsweken verschuldigde Bondsbijdragen ad en een bedrag van aan boycot- en sommatiekosten heeft betaald; dat het Hoofdbestuur de Firma wegens deze hernieuwde over tredingen heeft opgeroepen voor verhoor ingevolge artikel 15 der Statuten op 22 Maart 1960, maar dat zij noch aan deze oproeping gevolg heeft gegeven, noch op andere wijze hierop heeft ge reageerd; dat in ieder geval vaststaat, dat zij in ernstige mate in strijd heeft gehandeld met het Contributiebesluit, het Bumabesluit en artikel 17 der Algemene Voorwaarden van Verhuur en Huur van Films, doch dat het Hoofdbestuur nog heeft willen volstaan met haar de straf van waarschuwing krachtens artikel 15 der Statuten op te leggen, zulks in de verwachting, dat zij uiterlijk op 7 April 1960 de achterstand ten aanzien van het inzenden van afreken staten en de betaling van Bondsbijdragen en boycot- en sommatie kosten volledig zal hebben ingelopen; dat, wanneer de Firma onverhoopt ter zake in gebreke mocht blijven, de straf van boycot zal volgen, welke straf eveneens te haren opzichte zal worden uitgesproken, zo dikwijls zij in de toekomst opnieuw haar reglementaire verplichtingen in kwestie niet stipt mocht nakomen. 39

Film | 1960 | | pagina 39