Agenda: Ingevolge het bepaalde in artikel 27 der Statuten nodigt het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond de leden uit tot bijwoning van een buitengewone ledenvergadering te houden op Maandag 3 0 Mei 1960, des middags om 4.00 uur in de Congreszaal van Hotel Krasnapolsky te Amsterdam. Namens het Hoofdbestuur JOH. MIEDEMA, Voorzitter R. UGES, Secretaris 1. Opening en voorstel tot goedkeuring der notulen van de op 28 Maart 1960 gehouden jaarlijkse ledenvergadering. Hierbij advies van de Notulencommissie, bestaande uit de heren P. N. Brouwer te Bilthoven, E. van Buren te Amsterdam en P. J. van der Stap te 's-Gravenhage.) 2. Voorstel tot benoeming van een notulencommissie van deze buitengewone ledenvergadering. 3. Mededelingen en ingekomen stukken. 4. Voorstel van het Hoofdbestuur om overeenkomstig artikel 10 der Statuten de heer L. Groen te Amsterdam te benoemen tot erelid van de Nederlandsche Bioscoop-Bond. 5. Verkiezing overeenkomstig artikel 12 der Statuten en artikel 12 van het Algemeen Bondsreglement van twee leden van het Hoofdbestuur in de vacatures, ontstaan door het tussentijdse aftreden van de heren L. Groen en J. P. M. A. Smulders. Voor de vacature van de heer Groen zijn candidaat gesteld: de heer W. Hemelraad, directeur van de N.V. Universal International Films Nederland en de heer C. S. Roem, directeur van de N.V. Filmfabriek Polygoon en de N.V. Filmfabriek Profilti te Hilversum. Voor de vacature van de heer Smulders is candidaat gesteld de heer W. J. F. van Ewijk, directeur van de N.V. Netherlands Fox Film Corporation te Amsterdam. 6. Rondvraag en sluiting. Buitengewone Ledenvergadering

Film | 1960 | | pagina 3