A%^nieen Bedry fsreglem en t Installatie en samenstelling arbitragecolleges Liquidatie waarborgsom liisS:fipi;:p'"«?r v ■^^■^^flfea&ite«(fe:::^^r---■■■•-:'-. Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk gehouden vergaderingen besloten toestemming te verlenen als be doeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de N.V. Verenigde Theaters te 's-Gravenhage tot her bouw van het af te breken Hollandia Theater op de plaats van de bestaande zaak, met dien verstande dat het front van de nieuwbouw niet meer aan de Saroleastraat zal liggen, zoals thans het geval is, maar aan de gepro jecteerde nieuwe verkeersweg, zulks op voorwaarde dat de nieuwe bioscoop voldoet aan de eisen des tij ds; de N.V. Maatschappij tot Exploitatie van Bioscoop Theaters „Centrum" te Nijmegen waarvan directeur is de heer J. H. H. van der Mars, tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscoop- A: Centrum Theater te Nijmegen, welke tot dan toe in het register was ingeschreven ten name van Mevrouw de Wed. A. van der Mars-Bosch; de heer F. A. van Opbergen te IJmuiden tot het ver plaatsen van de permanente bioscoop-AThalia Theater te IJmuiden, van de Breesaapstraat naar een nieuw te bou wen pand aan de Kennemerlaan aldaar, zulks op voor waarde, dat met de exploitatie van de nieuwe bioscoop niet zal worden aangevangen alvorens inrichting en outil lage door de Technische Commissie zijn goedgekeurd; de heer A. van Leeuwen te Haarlem tot inschrijving te zijnen name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscoop-A: Monopole te Zandvoort, welke tot dan toe in dat register was ingeschreven ten name van de Firma Gebrs. E. T. Koper; de heer D. M. Boon te Schagen tot inschrijving te zijnen name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscoop- A: Theater Royal te Schagen, welke voorheen werd ge ëxploiteerd door de voormalige Firma Schenk Boon, welke firma werd ontbonden door het overlijden van de vennoot J. Schenk Dzn. de N.V. Asta Theater te Beek (L.), waarvan directeu ren zijn de heren J. L. Dirix en J. H. Dirix, tot inschrij ving te haren name in het Bedrij f sregister van de perma nente bioscopen-A: Asta Theater te Beek (L.) en R.-K. Jeugdhuis te Stein, welke voorheen werden geëxploiteerd door wijlen Mevrouw de Wed. A. M. Dirix-Op den Camp; de Firma City Bioscoop te Hillegom, waarvan firman ten zijn de heren F. J. Res en J. van Til, tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscoop-A: City Bioscoop te Hillegom, welke bioscoop tot dan toe in het register stond ingeschreven ten name van de heer F. J. Res. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten op voorwaarde dat hiertegen binnen acht dagen na het ver schijnen van deze publicatie geen gegronde bezwaren worden ingediend: de N.V. Maatschappij tot Exploitatie van Bioscoop Theaters „Centrum", Houthof f 44 te Nijmegen, die het Centrum Theater te Nijmegen gaat exploiteren; de heer A. van Leeuwen, Schoterweg 14 te Haarlem, die het Monopole Theater te Zandvoort gaat exploiteren; de heer D. M. Boon, Gedempte Gracht 49 te Schagen, tot het voortzetten van de bioscoop-exploitatie Theater Royal te Schagen; de N.V. Asta Theater, Markt 7 te Beek (L.), tot het voortzetten van de bioscoopexploitaties Asta Theater te Beek (L.) en R.-K. Jeugdhuis te Stein; de Firma City Bioscoop, p/a Hoofdstraat 94 te Hille gom, tot het voortzetten van de bioscoopexploitatie City Bioscoop te Hillegom. Beëindiging lidmaatschap Van het lidmaatschap zijn wegens verlies der vereisten vervallen: de heer C. M. van der Linden, voormalig exploitant van de Palace Cinema te Hoensbroek, welke thans ten name van de heer E. Hirschberg is ingeschreven; de her F. J. Res, voormalig exploitant van de City Bio scoop te Hillegom. In verband met de beëindiging van het lidmaatschap van de heer F. J. Res, voormalig exploitant van de City Bioscoop te Hillegom en Mevrouw de Wed. A. M. Dirix-Op den Camp wegens overlijden, worden de leden van de Bond en van de Nederlandsche Vereeni- ging van Bioscoopreclame-Exploitanten uitgenodigd, eventuele vorderingen op genoemde voormalige leden binnen acht dagen na de verschijning van deze publi catie bij het Bondshureau in te dienen. Beëindiging donateurschap Het donateurschap van de Firma Technische Handel Onderneming „Romal" te Utrecht is op haar verzoek met ingang van 1 Januari j.1. als geëindigd beschouwd. Ieder jaar, nadat de jaarlijkse algemene ledenvergade ring heeft plaats gehad, treden de leden van de Raad van Beroep en de Commissie van Geschillen af volgens artikel 9 van het Arbitrage Bondsreglement en worden deze ar bitragecolleges van de Bond door het Hoofdbestuur op nieuw samengesteld. De voor het zittingsjaar 1960/1961 herbenoemde dan wel nieuw benoemde leden der beide colleges zijn op 24 Mei door de Voorzitter van de Bond, de heer Joh. Miedema, op het Bondsbureau te Amsterdam geïnstalleerd. Voorts zijn bij die gelegenheid de Kamers van de Raad van Beroep en de Commissie van Geschillen samengesteld, hetgeen krachtens artikel 12 van genoemd reglement door loting is geschied. Dientengevolge heeft de Raad van Beroep thans de volgende samenstelling: R. Uges, Voorzitter; D. J. van Leen, plaatsvervangend- voorzitter; M. Desmet, J. L. Paerl, B. W. G. van Royen en E. J. Verschueren, eerste kamer; H. S. Boekman, W. F. Dubbeldeman, L. W. R. Meyer en A. F. Wolff, tweede kamer. De Commissie van Geschillen is als volgt samengesteld: C. van Willigen, voorzitter; J. de Wilde, plaatsvervan- gend-voorzitter; J. v. d. Horst en W. J. F. van Ewijk, eerste kamer; J. Nijland Jr. en K. F. J. Wijsmulier, tweede kamer; J. P. M. A. Smulders en H. Zondervan, derde kamer. 10

Film | 1960 | | pagina 11