Woensdag 7 juni Maandag 5 juni Dinsdag 6 juni Donderdag 8 juni PROGRAMMA Dat de Staatssecretaris van Onderwijs, Kunsten en We tenschappen bereid is gevonden om de opening te ver richten getuigt van de grote belangstelling van de zijde van de overheid, waarin het Arnhemse gebeuren zich mag verheugen. Dat blijkt mede uit de steun, die zowel door de rijksoverheid als het gemeentebestuur van Arnhem naast die van de bedrijfsorganisatie wordt verleend. Mogen de komende dagen in Arnhem veel bijdragen tot de verdieping en de bevordering van de filmbelang- stelling, zowel in ons bedrijf als daarbuiten. AVONDVOORSTELLING 20.30 uur Rembrandt Theater Journaal Het Huis een korte film van Louis A. van Gasteren Hoofdfilm „Qui êtes-vous, mr Sorge?" Regie: Yves Ciampi HoofdrollenThomas Holtzmann, Hans-Otto Meissner en Keiko Kishi Distributie: N.V. Filmverhuurkantoor Nederland OPENINGSVOORSTELLING (avondkleding wordt op prijs gesteld) 20.30 uur Rembrandt Theater Journaal Romance in Blauw Produktie: N.V. Multifilm Regie: P. Alsemgest Pauze Hoofdfilm Djavulensöga (Het Oog van de Duivel) Regie: Ingmar Bergman Hoofdrollen: Jarl Kulle, Bibi Anderson, Stig Jarell, Nils Poppe, Gunnar Björnstrand Distributie: D.L.S. Film Holland N.V. Tijdens de voorstelling uitreiking van de prijzen van de Raad van Europa. MIDDAGVOORSTELLING 14.30 uur Rembrandt Theater Journaal Karriere im Galopp Distributie: Luminafilm N.V. Hoofdfilm Der Letzte Zeuge Regie: W. Staudte Hoofdrollen: Martin Held en Ellen Schwiers Distributie: N.V. Filmverhuurkantoor Centrafilm AVONDVOORSTELLING 20.30 uur Rembrandt Theater Journaal Gevleugelde Verovering Zen film van Peter Creutzberg Hoofdfilm Am Galgen hangt die Liebe Regie: Edwin Zbonek Hoofdrollen: Carl Wery, Annie Rosar, Marisa Mell, Bert Fortell en Sighardt Rupp Distributie: N.V. Filmtrust MIDDAGVOORSTELLING 14.30 uur Rembrandt Theater Journaal Dagen mijner jaren Een korte film van Max de Haas Hoofdfilm A Doublé Tour Regie: Claude Chabrol Hoofdrollen: Antonella Lualdi, Jean Paul Belmondo, Madeleine Robinson, Jeanne Valérie en Bemadette Lafont Distributie: N.V. Standaardfilms MIDDAGVOORSTELLING 14.30 uur Rembrandt Theater Journaal Het Gerucht Een korte film van Kees Brusse Hoofdfilm Shadows Regie: John Cassaveles Hoofdrollen: Hugh Hurd, Lelia Goldoni, Ben Carruthers, Anthony Ray Distributie: N.V. Filmverhuurkantoor Nederland 74

Film | 1961 | | pagina 4