INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER RECHTDOENDE ALS GOEDE MANNEN NAAR BILLIJKHEID VERKLAART eiseres niet ontvankelijk in haar vordering om gedaagde de verplichting op te leggen haar advertenties te wij zigen in die zin, dat duidelijk wordt vermeld, dat de film „Koning der koningen" in de aangekondigde theaters op 35 mm en cine mascope wordt vertoond VEROORDEELT gedaagde om de nader bij staat op te maken schade van eiseres ontstaan door de tot en met 20 december 1961 reeds geplaatste advertenties voor de film „Koning der koningen" te vergoeden; VEROORDEELT gedaagde voorts tot het bepalen van een be drag van aan eiseres voor elke advertentie, welke ge daagde na 20 december 1961 plaatst voor de film „Koning der koningen" met vermelding van de woorden „opgenomen in super- technirama 70 mm"; VEROORDEELT gedaagde ook in de geschilkosten, bedragende 100,—. Aldus gewezen te Amsterdam op 20 december 1961. Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop Titels waaronder de films Naam houder inschrijving in Nederland worden uit exploitatie verzocht is: gebracht: rechten 21 Nov. 1961 Moord in trein 16.50 M.G.M. Ursus, de wreker der slaven Standaard 22 Een nacht van liefde Royal 23 Maar niet met mijn dochter Rank 24 Voor liefde geen genade Filmtrust 27 Voor geen goud ter wereld Don Camillo op de barricade Nederland Zeerovers van Tortuga Fox De sheriff met de petticoat The comancheros Vrouwen achter prikkel draad Slachtoffer Rank Zelfmoord-bataljon Centra Moonlight melodie Het mysterie van de doden de slinger Spookdivisie Brandenburg In de ban van haar driften Robert en Bertram Toryok, de furie der barba ren Robur de veroveraar Mariandl Het moederhart spreekt Wat doet pappa toch in Italië? Muziek is troef 28 Een vrouwendroom Meteor 30 Een nacht om te stelen M.G.M. Een gokje bij de marine Universal F.A. Eén pyjama voor twee Universal I.F.N. 1 December De mongolen Nederland Onteerd Nova Het geheim van het leven Oordeel te Neurenberg Slag aan de bloedkust Fox Een zomer smeult tot as Paramount 4 Vrijgezellen flat De immorelen De maagden van Rome Fox 5 De misdadigers Rank 6 Als de wilde ganzen roepen Freddy und der Millionar Ufa-Filmex Misdaad achter het voetlicht Warner 't Zal je gebeuren! Riofilms Datum waarop Titels waaronder de films in Naam houder inschrijving Nederland worden uitge exploitatie verzocht is: bracht rechten: 6 December 1961 Als in een donkere spiegel The killer Robin Hood in Rome De keizerin der Amazones Oorlogsdrums Pier 5 Havana In de schaduw van de hel Hyena's van de nacht D.L.S. 8 De ondeugende meisjes van Montmartre Fox Lemmy houdt van dames! Meteor 12 Michael Strogoff, de held van de steppe Fox Twist around the clock Columbia De vrouw zonder moraal Ufa-Filmex So lacht und kiisst man in Tirol Hafbo 14 De zondares van Assyrië Universal I.F.N. 18 Zij sneuvelden niet tever geefs Victoria 19 De „baron" van het bataljon Universal F.A. 20 Ten dode opgeschreven Oorlogsheld zonder genade Universal I.F.N. 21 Twee mannen reden uit Columbia Huis voor ontspoorde meisjes Warner Uit angst voor de schande 27 Eén, twee, drie Nova 28 Een meisje werd aangerand Slachtoffers van hun driften Rank Voor het leven verbonden Ufa-Filmex 29 Spel in de nacht Fox 2 Januari 1962 1001 avonturen van Aladdin M.G.M. 3 Twee vrouwen Hercules contra de vampiers Fox Het meisje met de gouden ogen Leve Henri IV, leve het hemelbed De wet van de oorlog Maribel Filmtrust 4 De Musketier van de koning City Misrekening Columbia Moord in Monte Carlo Om 4 uur breekt de hel los 5 Rififi in Amsterdam N.F.M. 8 Het moordende testament Royal 9 Schiet op de pianist Amstel Jerry als huisknecht Paramount Het bos der geliefden Nederland 10 De wraak der barbaren De doodstrijd der Seminoles Carnaval in Chinatown Gods geuzen Universal I.F.N. 12 De vreemdeling Rank 15 Moord in het havenkwartier Filmtrust 16 Onder verdenking van zedenmisdrijf Spiendal 17 De misdaad was bijna vol maakt Hafbo La tricheuse FAN-Film De man in de mist Stoot-patrouille Man, vrouw en het huwelijk 18 Maciste de sterkste man van de wereld City Moord Columbia De vrucht van een zomer 19 Zoutwaterliefde Paramount F.B.I. Afdeling Moordzaken Meteor 22 De muiters Columbia 23 Het Chapman rapport Avontuur in Rome Koorts in het bloed Warner 24 De zee in het bloed Filmtrust 25 De duivelse Dr Mabuse Fofilex 29 De vlucht naar de afgrond Spiendal 247

Film | 1962 | | pagina 23