INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER dat gedaagde niet is verschenen en van hem generlei bericht van verhindering is ingekomen; dat de heer Ph. J. A. Jansen namens eiseres in hoofdzaak heeft verklaard, dat gedaagde herhaalde malen, telefonisch en schrifte lijk is aangemaand om te betalen en dat gedaagde nimmer eise- resses vorderingen heeft betwist dat de Voorzitter der Commissie van Geschillen heeft gesteld, dat in casu wel naar de letter, maar niet naar de geest van het arbitragereglement van een geschil sprake is, aangezien gedaagde de vorderingen niet heeft betwist en dat de Commissie van Ge schillen niet de taak heeft om als incassobureau op te treden, dat hij de heer Ph. J. A. Jansen heeft gevraagd, waarom eiseres aan gedaagde niet tijdig een sommatie heeft laten zenden door de Filmhuurschuld-Commissie dat de heer Ph. J. A. Jansen namens eiseres hierop heeft ge antwoord, dat eiseres altijd, als gedaagde de filmhuur niet tijdig heeft betaald, bij de Filmhuurschuld-Commissie een aanvrage in dient tot het zenden van een sommatie en dat dit in het onder havige geval niet is geschied, omdat spreker, die belast is met het aanvragen van sommaties, te dien tijde vakantie had en de gene, die hem verving, verzuimd had de sommatie aan te vragen; OVERWEGENDE: dat partijen lid zijn van de Nederlandsche Bioscoop-Bond en dat ingevolge artikel 32 van de Statuten en artikel 1 van het Arbitrage- Bondsreglement alle geschillen tussen leden onderling met uit sluiting van de burgerlijke rechter zijn onderworpen aan de bonds arbitrage, zoals die is geregeld in dat arbitragereglement; dat dus de Commissie van Geschillen bevoegd is van het onder havige geschil kennis te nemen en daarin uitspraak te doen als arbitragecollege, welks beslissingen vatbaar zijn voor hoger beroep bij de Raad van Beroep van de Nederlandsche Bioscoop-Bond: dat gedaagde generlei verweer ter kennis van de Commissie heeft gebracht en dat de ingestelde vordering aan de Commissie niet onrechtmatig of ongegrond voorkomt; dat mitsdien eiseresses vordering moet worden toegewezen met gedaagdes veroordeling in de geschilkosten. die zijn bepaald op ƒ50,— RECHTDOENDE ALS GOEDE MANNEN NAAR BILLIJK HEID: VEROORDEELT gedaagde om aan eiseres tegen behoorlijke kwijting te betalen VEROORDEELT gedaagde voorts tot betaling der geschilkosten, bedragende ƒ50, Aldus gewezen te Amsterdam op 28 maart 1962. Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop Titels waaronder de films Naam houder inschrijving in Nederland worden uit exploitatie verzocht is: gebracht: rechten: 10 jan. 1962 Dader onbekend Warner 30 The Cliff Richard show Universal F.A. Schaakmat Rank 31 Zes zwarte ruiters Het geheim van de gele nar Universal I.F.N 1 februari cis Denn das Weib ist schwach Kerima en de gemaskerde ridder Hebben de tieners alléén schuld? De duurste man van het Gofilex leger Royal Westside story- Nova Vijf dagen van liefde Nederland 2 X 25 meldt Fox Film 7 Tot weerziens, mijn liefste! Voor het oog van de wereld Nova Nachtclub „De Groene Spin" Standaard Datum waarop Titels waaronder de films in Naam houder inschrijving Nederland worden uitge exploitatie verzocht is: bracht: rechten: 12 febr. 1962 Jeugdbacchanalen De onschuldigen Fox Film Moordverhaal Columbia 13 Mit Musik ins Paradies Ufa-Filmex 16 De nacht van de kouwe neu zen Rank Misdaad uit wanhoop Royal 20 Gevaarlijke verhoudingen Spiendal 23 De volmaakte bankroof Paramount De kampioenleugenaar Lumina 26 De weg tot elkander Slachtoffer Rank 27 Mensenjacht in de jungle De helse stoottroep Centra Eén vrouw tegen 4 legers Express Parijs in paniek Hafbo Compagnons in het kwaad Columbia 28 De eerste tien De inspecteur Fox 5 maart Eén voor allen, allen voor één! Meteor Mr. Buldog van Interpol D.L.S. Hercules en de koningin der Amazones 6 Ontsnapt uit de hel Mr. Vlubber, de vliegende schoolmeester Rank 8 De zonde waard Nederland 9 De wraak van Bacchus Standaard De jongen in de boom D.L.S. 10 lm schwarzen Rössl Huwelijksgebruiken bij vreemde volken U vraagt wij draaien! Centra 13 Diefstal op bestelling Nova 14 De 3 waarheden Filmtrust 4 Parijse meisjes City Dienstregeling van een moord Meteor 15 Too late blues Paramount Romance in Rome Warner De rïmboevechters van Birma 17 Interpol dossier Mat 444 Melior 19 Jan en alleman Haanstra 20 Ontwakende driften Ufa-Filmex Twee „beste" vijanden Columbia De wonderen zijn de wereld niet uit Nova Op het altaar der liefde CentFa De veroveraar van Corinthe Goliath tegen de reuzen Macisteoverwinnaar Mijn dochter mijn min nares? 21 Van Lend en Goos, de dolle verhuizers City Scotland Yard luistert mee! Universal I.F.N De kat zal 3x miauwen Spiendal Caroussel van het nachtleven Warner Claudelle en haar minnaars De killer is weer op pad 22 Feest in St. Tropez De levensroman van Pastoor Meteor Kneipp Lumina 23 De Noormannen komen Centra 24 Mijn vrouw is een panter Melior 27 De prairieduïvel met het lidteken Warner 28 Liefdesavontuur in Rome Drie is teveel Nederland Mein Herz bleibt immer bei Dir Gofilex Rencontres De leugen die onze liefde bedreigt 29 Tederheid in de nacht Fox 30 Léon Morin, prêtre City 281

Film | 1962 | | pagina 25