Buitengewone Ledenvergadering Agenda: Ingevolge het bepaalde in artikel 27 der Statuten nodigt het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond de leden uit tot bijwoning van een buitengewone ledenvergadering te houden op maandag 26 november 1962, des middags om 2.00 uur in de Congreszaal van Hotel Krasnapolsky te Amsterdam. Namens het Hoofdbestuur JOH. MIEDEMA, Voorzitter R. UGES, Secretaris Algcmcen Bedrijfsreglement 1. Opening en voorstel tot goedkeuring der notulen van de op 9 april 1962 gehouden jaarlijkse ledenvergadering. (Hierbij advies van de Notulencommissie, bestaande uit de heren W. F. Dubbeldeman te Amsterdam, W. Hemel raad te Amsterdam en P. Vink Jr. te Deurne.) 2. Voorstel tot benoeming van een notulencommissie van deze buitengewone ledenvergadering. 3. Mededelingen en ingekomen stukken. 4. Voorstel van het Hoofdbestuur om overeenkomstig artikel 10 der Statuten de heer J. L. Paerl te Amsterdam te benoemen tot erelid van de Nederlandsche Bioscoop-Bond. 6. Verkiezing overeenkomstig artikel 12 der Statuten en artikel 12 van het Algemeen Bondsreglement van een lid van het Hoofdbestuur in de vacature ontstaan door het tussentijdse aftreden van de heer H. S. Boekman. 6. Beschouwing van de Bondsdirecteur over de betekenis van de Europese Economische Gemeenschap en het effect van deze gemeenschap op de filmhandel in Nederland, met name gezien in het licht van de statutaire en reglemen taire voorzieningen van de Nederlandsche Bioscoop-Bond. 7. Rondvraag en sluiting. Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te ver lenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: Mejuffrouw R. Pen te Den Burg tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van Texels Bioscoop theater aldaar, welke bioscoop tot dusver ten name van de Erven Mevrouw A. Pen-Nijk stond ingeschreven, als mede tot het verplaatsen van deze bioscoop naar een in aanbouw zijnd pand aan de Gravenstraat te Den Burg l Gem. Texel) de heer R. S. K. N. Wefers Bettink tot inschrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van het Corso Theater te Castricum, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de Firma Corso, waarvan firmanten waren genoemde heer en wijlen de heer J. Res; de heer M. J. Sintenie te Noordscharwoude tot inschrij ving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de per manente bioscoop-Tivoli Theater te Langedijk, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de Firma G. Hart J. W. de Groot. Het Hoofdbestuur heeft voorts besloten, met ingang van 4 oktober 1962 van de Lijst van Geen Bezwaar af te voe ren het Concertgebouw De Vereniging te Nijmegen, wel ker bioscoopexploitatie voorheen in handen was van het voormalige lid de N.V. Concertgebouw De Vereniging, thans genaamd N.V. Mij. tot Exploitatie van de Nijmeegse Schouwburg en Concertzaal, omdat ten aanzien van de voortzetting dezer bioscoop zich geen nieuwe exploitant heeft aangemeld binnen de door het Hoofdbestuur ge stelde termijn. Het Hoofdbestuur heeft voorts besloten de Firma A. van Fraassen Zoon, exploitante van de Cinema De Meerbloem te Zoetermeer, die in staat van faillisement verkeert, van het lidmaatschap vervallen te verklaren en ten behoeve van de liquidatie van deze exploitatie voor lopig voor drie maanden op de Lijst van Geen Bezwaar te plaatsen de curator in het faillissement, Mr. J. Ekelmans, Willemstraat 93 te 's-Gravenhage. De Commissie Nieuwe Zaken heeft op 16 oktober be sloten toestemming te verlenen als bedoeld in artikel 7 van het Algemeen Bedrijfsreglement aan de N.V. Natio nale Bioscoopondernemingen te Amsterdam tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de Luitgardezaal van het Gooilandcomplex aan de Emma- straat 2 te Hilversum. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 17 oktober besloten toestemming als bedoeld in artikel 7 van het Algemeen Bedrijfsreglement te verlenen aan: 359

Film | 1962 | | pagina 5