Samenstelling colleges Wijzigingen \aaui- en Adrcslijst Opgave no. 3 Fig. 8. Cerberus melder in een liftma- chinekamer. is. Men zou bijvoorbeeld de melder kunnen aansluiten op de projectie-automaat en desgewenst op zogenaamde verklikkers in bijvoorbeeld de kassa, het directiekantoor en dergelijke. De prijs van de door Siemens te leveren melders be draagt ca. 160,per stuk terwijl de levensduur zeer lang is en de radiumstraling dusdanig gering dat deze vol gens een door de radiologische werkgroep van het T.N.O. ingesteld onderzoek geen enkel gevaar voor de gezondheid oplevert. Uiteraard komen bij genoemde prijs nog instal- latiekosten, doch het geheel is niet bijzonder kostbaar. Op grond van het vorenstaande menen wij te kunnen concluderen dat indien men overgaat tot algehele auto matisering van de projectie-installatie het mede aanschaf fen van een of meer verbrandingsmelders geen overwe gende bezwaren zal behoeven op te leveren. Voor het nieuwe zittingsjaar zijn de colleges van de Ne- derlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploitan ten als volgt samengesteld: Raad van Beroep: J. Smit, Voorzitter; A. van Bloemendaal en Mr J. Derks, leden; L. J. M. Demmenie en J. H. van Straten, plv.v. leden; H. W. Hagenberg, Secretaris. Commissie van Geschillen: M. Samson, Voorzitter; J. Duits en G. F. Turèl, leden; F. van Swieten de Blom, plv.v. lid; H. W. Hagenberg, Secretaris. Beroepscommissie Nieuwe Leden: Mr J. A. van Lanschot Hubrecht, Voorzitter; A. van Bloemendaal, J. Smit, J. H. van Straaten en A. Turèl. leden-NV.B.W. F. Dubbeldeman, J. E. F. de Nijs. B. W. G. van Royen en A. F. Wolff, leden-N.B.B.; H. W. Hagenberg, Secretaris. Nieuwe Ledencommissie Mr G. M. Greup, Voorzitter; Mr J. Derks en F. van Swieten de Blom, leden-NV.B.; C. J. Blad en L. van Dommelen, leden-N.B.B.A. H. Pieterse, Secretaris. Voor het nieuwe zittingsjaar zijn de gemengde arbi tragecolleges van de Nederlandsche Bioscoop-Bond en de Nederlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploi tanten als volgt samengesteld: Gemengde Raad van Beroep: R. Uges, Voorzitter; D. J. van Leen, Plv.v. Voorzitter; J. Smit, W. F. Dubbeldeman, B. W. G. van Royen en A. Turèl, leden; J. Duits, M. Desmet, Mr Dr J. C. C. Haar en A. F. Wolff, plv.v. leden; J. G. Bosman, Secretaris. Gemengde Commissie van Geschillen: M. Samson, Voorzitter; Mr J. Derks, Plv.v. Voorzitter; A. van Bloemendaal en J. E. F. de Nijs, leden; J. v. d. Horst en J. H. van Straaten, plv.v. leden; H. W. Hagen berg, Secretaris. Na de samenstelling van deze colleges is de heer mr. J. Derks overleden, als gevolg waarvan enige vacatures zijn ontstaan. SCENARIO GEREED De heer Han Rust deelt ons mede, dat gereed is geko men een scenario voor een speelfilm, getiteld „Het vergeten hofje", vrij bewerkt naar de roman „Vergeten straat" van Louis Paul Boon. De heer Rust heeft het scenario geschre ven in samenwerking met de heer Pierre Corti. Producenten, die belangstelling mochten hebben voor de verfilming van dit scenario, kunnen zich wenden tot de heer Rust, 97 rue de Saussure, Paris XVII. Pag. 2. Hoofdbestuur De vermelding H. S. Boekman. Amsterdam, Vice-Voorzitter 1963 wijzigen inC. S. Roem, 's-Gravenhage, Vice-Voorzitter 1965. Toevoegen na G. J. H. Dujardin: W. Hemel raad, Utrecht, 1963. Ledenraad De vermelding H. S. Boekman, Amsterdam, Vice-Voorzitter wijzigen in: C. S. Roem, 's-Gra venhage, Vice-Voorzitter De vermelding J. E. F. de Nijs, Breda (Afde ling Het Zuiden) 1963 plaatsen na C. van Liere. Pag. 3. De vermelding J. L. Paerl veranderen inJ. P. M. A. Smulders. Pag. 7. Raad van Beroep De vermelding J. L. Paerl. Amsterdam wijzi gen in: vacature. Pag. 8. Gemengde Commissie van Geschillen De vermelding als volgt wijzigen: M. Samson, Rotterdam, Voorzitter. vacature, Plv.v. Voorzitter A. van Bloemendaal, Groningen J. E. F. de Nijs, Breda J. v. d. Horst, Amsterdam pl y y jeden J. H. van Straaten, Amsterdam S H. W. Hagenberg, Secretaris SecretariaatBondsbureau te Amsterdam Pag. 9. Commissie Nieuwe Zaken De vermelding J. L. Paerl, Amsterdam, wijzi gen in: vacature. Pag. 10. Bestuur Stichting Instituut voor Opleiding van Technisch Bioscooppersoneel Het adres van de heer H. J. Lefeber wijzigen in: Vondelweg 304, Haarlem-N. Pag. 13. In de Afdeling Filmkunst van de Raad voor de Kunst Leden 417

Film | 1962 | | pagina 26