INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Pag. 81. Alphabetisch toevoegen: Bioscoop Onderneming F. J. Luxembourg Jr. St. Janstraat 20, Oosterhout. Pag. 83. N.V. Meteor Film Toevoegen na directeurenMevr. S. Balian- Denker. directrice. Pag. 87. N.V. Cefima schrappen: Mr. J. Derks, directeur. Pag. 88. -N.V. Nationale Filmproductie Mij. De gehele vermelding schrappen. Pan Film N.V. J. M. L. van der Heijden schrappen als direc teur. Pag. 90. Bergoss Gebrs. Van den Bergh's Koninklijke Fabrieken N.V. De gehele vermelding schrappen. Pag. 90. Tussen N.V. Centraal Filmbeheer en Import- Export G. Dijksman toevoegen: Technisch Bureau ..Cinema", Zach. Jansen straat 11, Utrecht, C. van Zomeren. Pag. 92. O. W. J. Schlenker De naam O. W. J. Schlenker wijzigen in: O. W. J. Schlencker. Pag. 93. N.V. Etablissementen A. Vanderkerckhoven De gehele vermelding schrappen. Pag. 94. Bestuur De vermelding mr. J. Derks wijzigen in: „vacature". Idem onder Raad van Beroep. Idem op pag. 95 onder: Nieuwe Ledencommis sie en op pag. 96 onder N.V. Cefima. Pag. 96. Icro N.V. Schrappen de heer P. C. D. v. d. Bergh als directeur. Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uitge bracht Naam houder exploitatie rechten: Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uitge bracht: Naam houder exploitatie rechten: 1 oktober 1962 2 9 10 15 17 The miracle worker Harold Lloyd's wereld zotheid Requiem voor een zwaargewicht Het college swingt Lino maakt schoon schip Crime passionnel Invasie op Guam Spoedcursus: Franse Het proces De zwarte panter Het bed De komieken De vechtersbaas Jouw beurt, schatje! Vesting der waanzin Ontoerekenbaar de eeuwige dooddoener De dood speelt mee Dreigend tromgeroffel Een Italiaan in Amerika De Corsicaanse tweelingbroers der efde Nova Columbia Rank Filmtrust Spiendal Universal I.F.N. Hafbo Warner Meteor Centra Lumina Fox 19 oktober 1962 22 23 26 29 30 5 november 9 12 13 14 15 16 19 20 21 22 23 26 29 30 De moord boekhouder De rust van een verdoolde Ivan, de jonge partisaan De wraak van Monte Cristo Inspecteur „Gorilla" slaat erop los Maciste vecht tegen de Sheik De vuurproef van Ursus De wraak van de vuurgod Wurgend gangsterdom Vroeg rijp Hercules contra Dracula De man die Liberty Vallance doodde Lijfwacht voor gangsters Boeven incognito Hongkong, haven der verleiding Huwelijksbureau „Aurora" Bandieten van Orgosolo Ursus, gesel der tartaren Hemingway's levenshonger van een jongeling Pas op voor zakkenrollers Zijn laatste rozen De pop Ontwaak lieveling Het gezicht van de oorlog De woestijnhavik Door de poorten der hel Gezocht wegens zedenmisdrijf De val van Rome 55 dagen in Peking Samuel Bronston's circus story Caterina en de zeven dwazen Boys night out Tot de laatste man Al-di-la Wilde nachten Dossier 1413 Afspraakje in Hotel Sahara Met bolhoed en spuit Rimboe-patrouille Patricia en de leeuw In de greep van Dr. Mabuse Bittere wraak Met vlag en wimpel Onrijpe liefde Texas John Liefde in de arena D'r moet nu maar 'ns getrouwd worden Fietsen naar de maan Michael Strogoff Junglegangsters Schizo Tarzan trekt naar India De zoon van Captain Blood De markies met de ijzeren vuist De kolonel had pech De wrok van Achilles De goudrovers van fort Benton Hinderlaag bij het Tomahawk-ravijn Kogels rond Billy the Kid Ontsnapt uit San Pablo Gypsy Tanze mit mir in den Morgen In Rome zijn de vrouwen feller De wraak van de Saracenen Foto's voor de frontpagina Paramount City Victoria Nederland Filmtrust Gofilex Centra Fox Warner Fox Paramount Rank Centra D.L.S. Fox Lumina Standaard Warner Express Hafbo Fox Victoria Warner Centra Actueel Express Fox Gofilex Universal F.A. Amstel Nederland Rank Gofilex City Filmtrust Paramount Fox Spiendal City Columbia Warner Royal Fox Standaard 419

Film | 1962 | | pagina 28