Wijzi«-iiij»-rn \aam- «*n AdreslijM INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Pag. 42 Pag. 44 Pag. 45 Pag. 48 Opgave no. 3 Pag. 17: Amsterdam, CinéTol Toevoegen na tel. 72 22 91 (Mevr. H. L. Elend, leidster) Pag. 17 Amsterdam, Leidsepleintheater De vermelding Mevr. H. L. Elend, leidster veranderen in: (Mevr. E. D. Molleman, leidster) idem op pag. 18 onder Filmtheater „De Uitkijk" Pag. 19 Appingedam, Luxor Theater De vermelding Erven W. Reinigert aldus wij zigen Mevr. de wed. H. A. Reinigert-Kolle Pag. 29 Dordrecht, Luxor Theater De vermelding B. van den Bron, leider ver anderen in: (H. J. Verzijl, leider) Pag. 39 's-Gravenhage West End Theater De heer D. Siem Sr lid van de raad van beheer moet worden geschrapt. Het woord leden wordt dus gewijzigd in lid Heerenveen, Schouwburg Bioscoop Het kengetal moet worden gewijzigd in 0 5130 Hengelo, Concertgebouw Toevoegen na tel. 1 22 02 (E. W. J. Koper, leider) 's-Hertogenbosch, Parade Bioscoop Toevoegen na P. C. H. Martens „Sr en Jr" Kampen, Ciy Theater De vermelding A. C. Uitenbroek, leider ver anderen in (A. C. en L. Uitenbroek, leiders) Pag. 52 Maassluis, Luxor Theater De vermelding C. V. Melk Mulder wijzigen in: Firma N. G. Mulder en na G. N. Mulder het woord „beherende" schrappen. Idem op pag. 71 onder Luxor Theater te Vlaardingen. Pag. 54 Millingen aan de Rijn, Nova Theater Deze vermelding volledig schrappen Pag. 56 Nuenen, Apollo Bioscoop Het adres Park 25 en het tel. no. 1410 zijn gewijzigd in: Park 23 en 18 71 Pag. 61 Roosendaal, City Theater De vermelding na tel. 45 03 als volgt veranderen: J. L. M. Bruglemans, kantoor Brugstraat 48 Pag. 69 Utrecht, Palace-Filmac-Theater Schrappen als leider: de heer N. C. J. Hoeijenbos Pag. 70 Vaals, Tobi Theater Tet tel. no. 4 85 wijzigen in: 14 85 Pag. 71 Vlieland, Bruins Bioscoop De vermelding na Bruins Bioscoop Vlieland als volgt wijzigen Firma D. Bruin Zonen, Dorpsstraat 88, tel. 57 01, firmanten D. Bruin Sr en Jr, P. D„ H. C. en A. Bruin Pag. 72 Waalwijk, Luxor Bioscoop De vermelding na tel. 23 27 als volgt wijzigen C. M. van Berkel Pag. 76 Zeist, Concertzaal „Figi" In de vermelding achter de accolade schrappen „(Zie ook onder Soesterberg)" Pag. 78 Zwanenburg-Halfweg, Studio Theater Deze vermelding volledig schrappen Pag. 78 Zwolle, Bioscoop „De Buitensociëteit" In de vermelding schrappen H. K. de France, alg. directeur Pag. 86 N.V. Anglo Dutch Group Vóór het tel. no. 62 00 het cijfer 1 toevoegen Paf. 93 Tijsseling's Fabrieken N.V. Deze vermelding volledig schrappen. Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden-filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop Titels waaronder de films Naam houder inschrijving in Nederland worden uit exploitatie verzocht is gebracht rechten 11 november '63 Goliath en de slavin De held van Babylonië Gofilex 12 Moeras der ontspoorden Eurofilm Aanhouding verzocht Express De zedelozen 13 Voortvluchtig Columbia Dreigend verleden Lumina 14 Geen woorden maar daden David en Goliath Zo'n soort meisje De held van Californië Liefde in een kooi Eddie zet zich schrap Centra Moord in galop Fox Er helpt geen lieve vader aan 19 Moord in Rio Filmex 20 Huurlingen van de dood Een dubbeltje hoop Geen meisje is er Fox veilig voor! Paramount Politiedossier zedenmisdrijven Filmtrust 21 De vrouw die hij begeerde Vrouwen die men Rank niet trouwt Universal F.A. 22 Als meisjes rijp worden Rank 25 Kom vrijen bij de posterijen Kapitein Sindbad Fox 29 Koningen van de zon McLintock Pas op voor Johnny Cool Nova 5 december 1963 Een zomer vol verwachting Warner Elvis in Acapulco Paramount 6 Scaramouche Lumina 10 De onderwereld slaat toe De man met de 5 Rank paspoorten Univ. l.F.N. 19 Maigret maakt zich kwaad De machtstrijd tussen Nederland Achilles en Hector City 23 Eddie op het spoor dei- verdwenen vrouwen Filmtrust 31 Meisjes tussen 14 en 16 Actueel 2 januari 1964 Spel om een miljoen Zij ging naar Parijs Toean Jim De ridder des Konings Codewoord „Poes" Het eenzame spookkasteel Georgette Leentjebuur spelen met vuur De kardinaal Columbia 8 De naakte wereld van Sammy Lee Nederland Straat zonder einde Corona 9 Eddie in de olie Filmtrust 10 Rigoletto Filmex Lachen is niet verboden Columbia 13 Veel liefs uit Moskou Nova 219

Film | 1964 | | pagina 25