Datum waarop inschrijving verzoent is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht Naam houder exploitatie rechten Datum waarop inschrijving verzoent is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht Naam houder exploitatie rechten Gestolen uren 26 Topkapi Spoor van moordend lood Nederland Wereld zonder schaamte Eurofilm 27 21 De muren van de hel Universal F.A. De vrouw in de folterkelder Centra 30 22 Blanke Venus in het 1 december oerwoud Universal F.A. The best man Nova Avonturen in het 4 Grand Hotel Standaard 23 Bon voyage Nikki, de wilde hond van het Noorden Rank 28 Slavinnen der liefde Commando's in de vuurlinie Eurofilm De man met het rode 7 masker Corona De schutting Gofilex 8 De laatste rit naar Santa Cruz De huwelijkskandidaat Rozen voor Marika One potato - two potato 9 De slag om Bastogne Express Laurel Hardy bij de luchtbescherming Postkoets naar Santa Fé L. Groen 30 De naakte Venus Melior 1 november De haaienjagers van Moana Laurel Hardy in wonderland Eurofilm 11 2 Schoonheidskoninginnen kiest men 's nachts Rank Hersenspoeling De eerste mensen in de 16 maan Columbia 17 3 De trein Nova 21 Over liefde Centra 4 Politiepost Reeperbahn Filmex 23 Russisch ballet Victoria Piste 28 10 De wraak van Judith Royal Zijn duister verleden Standaard Jerry als de zondebok Nederland 11 Alarm! Klaar voor 29 onderwater Filmtrust Het zwaard van de Islam Melior 1 januari 1? Telemark 1942 Rank 5 Vlubber vliegt weer 12 John Slaughter schiet weer raak 6 Operatie „Vrolijkheid" Univ. Int. 16 Moord of overspel Als de nacht valt Voorpost in de jungle Verslaafd aan „het leven" De mysterieuze dokter Lao Hafbo Moord voor het voetlicht 7 Alleen kamers voor gehuwden Liever nog geen bloemen Univ. Int. 17 't Is Yogi de beer Columbia De geliefden D.L.S. 8 19 Eric en Ernie geheime agentjes! Rank 20 Het eiland van de blauwe dolfijnen Univ. Int. Liefdesdrift Eurofilm 11 23 Het geheime commando Nova Drie lichte meisjes Express 12 In de houdgreep van Eddie Centra Mens durf te leven Operation crossbow Hafbo 24 Moord aan boord Gevaren der liefde Eurofilm 13 Een heer van gezelschap Fox 25 Het gesloten huis van Polly Adler Nederland 15 4 dagen in november Het geheime leven van Henry Oriënt Casanova in de kou Ontvoering uit Stockholm of durf je niet? Apachen in de aanval Makker, de zoon van Rin-Tin-Tin Verpleegsters zonder maskers Als mannen op stap gaan F.B.I. tegen handelaren in verdovende middelen Striptease des doods Wereld zonder sluier Sheherazade, slavin van de sultan Angélique, de markiezin der engelen John Goldfarb kom terug Commando des doods De wereld zonder zon La ronde De tijger lust ze rauw De wereld in gevaar Door onbekenden aangerand Op diplomatiek paspoort Allez France De Marine voelt nattigheid Revolvers kennen geen genade Greep naar de macht Vogelvrij verklaard Ontsnapping uit de Oriënt De haai van Londen In opdracht van de O.O.M. Geheimagente in Gibraltar Complot op Hawaii Adieu Charlie Zorro kruist de degens The carpetbaggers Maciste in het stenen tijdperk Warenhuis op stelten Spel met vuur Een kajuit voor twee Als Parijs met vacantie is Meisjes zonder remmen De grote lachparade De schanddaad De vechter van Montana De gele Rolls Royce Noodlanding op Mars De vier wrekers uit Mexico De beul moest wachten Met z'n neus in de boter Agent 077 - Operatie Hongkong An evening with the Royal Ballet Doelwit voor 2 revolvers Het meisje met de groene ogen Een schot in het duister Goldfinger De negerhut van Oom Tom Uitdaging in Gibraltar Het meisje dat teveel wist Zaken gaan voor het meisje Beslissende uren De onverwoestbare Molly Valstrik voor een moordenaar De drie Stooges in het wilde Westen Passie en begeerte Sex and the single girl Nova Nederland Hafbo H. v. d. Linden Fox Eurofilm Columbia Royal Centra Meteor Fox Nova Columbia Filmtrust Meteor Univ. Int. Royal Centra Gofilex Hafbo City Warner Fox Eurofilm Nederland Royal Rank Nova Spiendal Univ. Int. Hafbo Nederland Nova Centra Nederland Nova Gofilex Rank Hafbo Columbia Centra Warner 373

Film | 1965 | | pagina 26