Algemeen bedrijfsreglement Hoofdbestuur Commissie Nieuwe Zaken Commissie beroep Nieuwe Zaken Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk gehouden ver gadering besloten toestemming te verlenen, als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: mevrouw de Weduwe C. A. Huyskens-de Raaf f, Lan ge Brugstraat 44 te Breda, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Palace Theater te Breda, welke bioscoop tot dan toe ten name van de firma Wed. J. Huyskens en Zoon in het Bedrijfsregister was ingeschreven; de heer G. H. Leeh, Achillisstraat 67 te Amsterdam, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Ree horst te Ede, welke bioscoop tot dan toe in het Bedrijfs register was ingeschreven ten name van de N.V. Ver- eenigd Industrieel Bezit No. 6; de heer P. Vink Jr, Helmondseweg 2 te Deurne, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Bio-Vink te Deurne, welke bioscoop voorheen ten name van de firma Bio-Vink in het Bedrijfsregister was ingeschreven; de heer J. van Willigen, Stationsweg 19 te Aalsmeer, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Ci nema Palace te Deventer, welke bioscoop voorheen ten name van de firma J. W. Jansen en Zonen in het Be drijfsregister was ingeschreven; de heer E. Wierda, Plesmanlaan 57 te Badhoevedorp tot het exploiteren van de reizende bioscoop Arfi, de permanente bioscoop-A: Bio Rhenen te Rhenen en de permanente bioscoop-B: het Sikkema Hüs te Zwaag- westeinde, welke zaken voorheen ten name van de firma Arfi in het Bedrijfsregister waren ingeschreven; de heer H. Vermeule, Nassaulaan 105 te Middelburg, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: City Theater te Middelburg, welke bioscoop voorheen ten name van mevrouw W. S. C. Wöhler-Bruns in het Be drijfsregister was ingeschreven; de N.V. Thedinga's Maatschappij tot Exploitatie van Bioscopen, Prins Bernhardlaan 64 te Zutphen, tot het exploiteren van de permanente bioscopen-A: Odeon Bioscoop en Schouwburg Bioscoop te Zutphen, alsmede Apollo Theater en Diana Bioscoop te Assen, welke bio scopen voorheen ten name van de N.V. Thedinga's Maatschappij tot Exploitatie van Bioscopen en andere Amusementsbedrijven in het Bedrijfsregister waren in geschreven; de heer P. A. Peters-Sengers, Marktplein 16 te Wy- chen, tot het exploiteren van de permanente bioscoop- A: Victory Theater te Wychen, welke bioscoop voor heen ten name van de firma Victory Theater in het Bedrijfsregister was ingeschreven; de' heer Th. J. A. M. Peeters, Verwersdijk 1 te Delft, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Flo ra Theater te Delft, welke bioscoop voorheen ten name van de heer A. P. M. Peeters in het Bedrijfsregister was ingeschreven; de heer B. H. Dommering, Langestraat 1 te Winscho ten, tot inschrijving te zijnen name in het Bedrijfsregis ter van de door brand verwoeste permanente bioscoop-A: Dommerings Cinema te Winschoten, zulks met dien verstande, dat de inschrijving van deze bioscoop voorheen geëxploiteerd door wijlen de heer B. Dom mering krachtens artikel 14 A van het Algemeen Bedrijfsreglement tot nader order zal worden gehand haafd. Sedert 1 januari 1968 heeft het Hoofdbestuur in het Bedrijfsregister ingeschreven de nieuwe permanente bioscopen-A: Passage te Heerlen en City-„Select" te Delft. Wegens opheffing werden sedert december 1967 uitge schreven de volgende bioscopen: Centrum te Leersum, Scala Theater te Tegelen, Socië teitszaal te Aalten, Hof van Gelre te Epe, De Industrie te Lichtenvoorde, Bioscoop Stroud te Putten, De Brink te Eersel, De Vereniging te Moergestel, Katholiek Leven te Rijen, Bioscoop Hoogezand te Hoogezand, Rex Thea ter te Tilburg, Rex Theater te Losse en bioscoop De Zon te Wehl. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 10 fe bruari 1968 gehouden zitting besloten: aan de heer W. A. Weber, Doelenstraat 25 te Alk maar, toestemming te verlenen als bedoeld in het Al gemeen Bedrijfsreglement, tot het gaan exploiteren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop-A aan het Julianaplein 3 te Den Helder; aan Rob du Mée/Parkfilm N.V. te Amsterdam, toe stemming te verlenen tot het gaan exploiteren van een filmproductiezaak voor de bedrijfstakken a en c en de toestemming te weigeren tot het exploiteren van een filmverhuurkantoor voor de bedrijfstak a. de Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft besloten de door de Commissie Nieuwe Zaken aan de firma Gebrs. Van Bommel te Delft verleende toestemming tot het exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de daartoe te verbouwen benedenzaal van haar City Theater te Delft te bevestigen, waarmede het beroep van de firma F. H. Janssen te Delft tegen de beslissing in eerste instantie werd verworpen. 196

Film | 1968 | | pagina 23