Toelating lidmaatschap Beëindiging lidmaatschap Liquidatie waarborgsommen Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten, on der andere op voorwaarde, dat hiertegen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie geen ge gronde bezwaren worden ingediend: mevrouw G. A. Huyskens-de Raaf f, exploitante van het Palace Theater te Breda; de heer G. H. Lech, exploitant van de Bioscoop Ree horst te Ede; de heer P. Vink Jr., exploitant van Bio-Vink te Deurne; de heer J. van Willigen, exploitant van de Cinema Pa lace te Deventer; de heer H. Wierda, exploitant van de reizende bioscoop Arfi, alsmede de permanente bioscopen Bio Rhenen te Rhenen en het Sikkema Hüs te Zwaagwesteinde; de heer H. Vermeide, exploitant van het City Theater te Middelburg; de N.V. Thedinga's Maatschappij tot Exploitatie van Bioscopen, exploitante van de Bioscopen Odeon en Schouwburg te Zutphen, alsmede Apollo en Diana te Assen; de heer P. A. Peters Sengers, exploitant van het Vic- tory Theater te Wychen; de heer Th. J. A. M. Peeters, exploitant van het Flora Theater te Delft; de heer B. N. Dommering, exploitant van Dommerings- Cinema te Winschoten. Wegens verlies der vereisten zijn van het Bondslid maatschap vervallen: de firma Wed. J. Huyskens en Zoon, voormalig exploi tante van het Palace Theater te Breda; de N.V. Vereenigd Industrieel Bezit No. 6. voormalig exploitante van bioscoop Reehorst te Ede; de firma Bio-Vink, voormalig exploitante van Bio- Vink te Deurne; de firma J. W. Jansen en Zonen, voormalig exploitante van de Cinema Palace te Deventer; de firma Arfi, voormalig exploitante van de reizende bioscoop Arfi, alsmede de permanente bioscopen Bio Rhenen te Rhenen en het Sikkema Hüs te Zwaagwest einde; mevrouw W. S. C. Wöhler-Bruns, voormalig exploitante van het City Theater te Middelburg; de N.V. Thedinga's Maatschappij tot Exploitatie van Bioscopen en andere Amusementsbedrijven, voormalig exploitante van de bioscopen Odeon en Schouwburg te Zutphen, alsmede Apollo en Diana te Assen; de firma Victory Theater, voormalig exploitante van het Victory Theater te Wychen; de heer A. P. M. Peeters, voormalig exploitant van het Flora Theater te Delft; wijlen de heer B. Dommering, voormalig exploitant van Dommerings Cinema te Winschoten; de heer G. J. Milius, voormalig exploitant van de thans opgeheven bioscoop Hoogezand te Hoogezand; de heer B. H. Obdeyn, voormalig exploitant van het thans opgeheven Rex Theater te Losser. Wegens beëindiging van het lidmaatschap van de hier na vermelde voormalige bedrijfsgenoten worden de leden van de Nederlandsche Bioscoop-Bond en van de Neder- landsche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten uitgenodigd eventuele vorderingen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen op: de voormalige firma Bio-Vink te Deurne; de N.V. Thedinga's Maatschappij tot Exploitatie van Bioscopen en andere Amusementsbedrijven te Zutphen; de firma Victory Theater te Wychen; de heer A. P. M. Peeters te Delft; de firma Arfi te Badhoevendorp; de heer B. H. Obdeyn te Enschede. 197

Film | 1968 | | pagina 24