Inschrijving in het Naamregister 199 Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden-filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: 1 sept. 1967 19 21 26 27 28 29 Robinson Crusoe Jr. Indianenoveral in de Doden- pas Sjors en Sjimmie in het land der reuzen Man met het zwarte masker Verraad in de Maffia Badgenoegens De Bietsers Sensatie Bonnie en Clyde Ringo, de gevreesde Goudfort op Caribo Lekker met z'n allen naar de maan Het genot en het mysterie Hij kwam om te doden. - 4 oktober 1967 Chuka, de revolverhuurling Bad-sensaties Operatie Lady C Het liefje van zeven mannen Bemin Uw naaste. maar vergeet je vrouw niet De 4 meedogenloze wrekers Meesterslag in dienst van Hare Majesteit Ieder het zijne Het lijk van de derde etage Tot de laatste gangster Manji Blauw bloed en harde vuisten Naakt in de val Onbevredigd De start Sumuru, de sadiste Iedereen is mijn vijand 10.000 dollar bloedgeld Gevaar heeft twee gezichten Verdacht van moord Verboden jungledriften Drift in het bloed Liefde op m'n kop De gewetenloze plunderaars van Mexico Killers contra killers Maak geen deining (maar liefde) De karate killers Gunfighters of red river De doldwaze avonturen van Mr. Limpet Ontembare Angélique Un idiot a Paris De geweldenaars van Rio Bravo Met jouw tanden in mijn nek 5 6 9 10 12 13 17 18 19 20 26 31 Naam houder Datum waarop exploitatie inschrijving rechten: verzocht is: Rex 6 7 9 13 14 Universal F.A. 15 Columbia Warner Royal Nederland 21 Centra 22 Royal 23 27 Paramounth 28 Universal F.A. City Columbia 30 Corona Nederland 4 dec. 1967 Hafbo Nova Universal Int. Lumina Spiendal 6 Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: Naam houder exploitatie rechten: Gofilex Fox Paramount Centra City Warner Meteor City 1 nov. 1967 The girl and the general Morgen zullen we er niet meer zijn Moord en doodslag Univ. Int. De wraak van Django Gofilex 2 Epiloog De knokploeg Univ. F.A. Dodenspoor van een killer Nederland Op blote voeten in het park Paramount Een elegant geval van moord Nova Leven om te leven 3 Navajo Joe 11 14 18 19 20 22 27 28 29 2 januari 1968 Barriera Actueel Verrukkelijk, vrouwelijk, verraderlijk Columbia De tuin der nachtmerries Het commando der wrake Tony Rome Fox De val naar de top Naakt om te leven Express De Samoerai Meteor Hondo and the Apaches City In Venus' armen Royal This crazy sexy world De vierde sex Spionnen sterven op straat Warner De man die miljoenen waard was Euro De bron van eenzaamheid Warner Joe Hammond en de Indianen Standaard Face to face Actueel De kunst om te verleiden Express Wacht tot 't donker is Warner Bandeloze jeugd De blauwe matador Coplan schiet met scherp Nederland Iwo Jima Ontucht op de Reeperbahn The trip Vreemd liefdesspel Gesel der erotiek De hel op het strand Hartenkoning De spion met de koude neus Het vuurdraak mysterie Winnetou en de desperado's Een miljoen voor 7 moorden In de doden greep van de schorpioen Liefdesspel in Finland Nacht, bedek onze zonden. Demon in de tunnels Voor goud en wat dollars Avondzon voor een gangster De oude man en het kind Een nacht van ontrouw Sex en chantage 't Kan nog doller met de dollar Overspel op z'n Italiaans Voor een handvol diamanten Een lange zwoele nacht Carmen baby Tam-tam in Tokio Op een zwoele zomernacht Lief zijn voor Anna Liefdesdossier van een telefoniste Red een huwelijk en verknoei je leven K: Kring van geweld Verboden spel Centra Actueel Nova Paramount Fox Columbia Nederland City Actueel Paramount Fox Fafbo Universal F.A. Columbia Nederland Spiendal Actueel Columbia Spiendal Strijd zonder genade Rank Cash! Cash! Actueel Slechts moord kon zijn Royal wraaklust bevredigen Uitdaging voor Robin Hood Fox Vakantieperikelen met funeste gevolgen City De jakhalzen Fox

Film | 1968 | | pagina 26