200 Datum waarop inschrijving verzocht is: 10 11 15 16 17 18 22 23 25 26 29 30 31 Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: Naam houder exploitatie rechten: Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: Naam houder exploitatie rechten: 1 februari 1967 2 Hartstocht onder kanonvuur Liefde als nooit tevoren Stiletto-gangsters De slag om Engeland Spel met de zonde Operatie Borgia Dodelijk kansspel Onderwereld van New York Ontsnapping op de Filippijnen Noodlotsvlucht Rosie, een zeer rijke vrouw Charley Bubbles Doorbraak naar Shiloh In de huid van een ander Ik. een markies Tarzon contra de Barcuna krijgers De goede, de slechte en de gemene Made-liefjes Het incident Onze man in Bagdad De wraak van Pancho Villa Pecos houdt opruiming Bandieten van de Rio Grande De wet van het Westen De verdrukkers Liever dood dan kil Zo gezegd, zo gedaan De grootste geldroof aller tijden De bloedige wraak van Ringo Perry Grant, agent van staal De mannequin Ver van de woelige wereld De vervolging van en de moord op Jean-Paul Marat opgevoerd door de verpleeg den van het krankzinnigen gesticht van Charenton onder leiding van de Markies De Sade Erotische tempelfeesten Een dokter vertelt. Le weekend Mini-poker Sta op en sterf Het wonder der liefde Spionnen vechten in riolen 60 uren naar Suez The way west Zorg dat je d'r uitkomt Duivelin van Wyoming Helden zijn schaars Mijn broer de geheimagent De nacht van inspecteur Tibbs Bedazzled City 12 Nova 13 Warner 14 Univ. Int. 15 16 Griek zoekt Griekse The swinger Lijfwacht P.J. In koelen bloede Gevaren der liefde De motorduivels De feestneus Wanted! 24 uur uit het leven van een moordenaar Dievencarnaval Oktober revolutie Apen-planeet Pokerspel met pistolen Paramount Univ. Int. Columbia Euro Centra Paramount Fox Spiendal Euro Paramount Er bestaan zelfs gelukkige zigeuners Onteerd en gescalpeerd Schurkenstreken van v^<;^i-è Bullwhip, de geweldenaar City Nova Fantasia Gofilex 'n Moderne Robinson Crusoë Fox The comedians City De aanranding Gofilex Fox 20 De legende van Generaal Custer Fox Vrouwen in gevaar Euro Paramount 22 Cowboy in Afrika Paramount Columbia Verkrachting 23 Dr. Faustus Columbia Nederland Ulysses Raad eens wie er komt eten Rank China is dichtbij 26 Hoe heet ie ook weer? Nniv. Int. Royal Maagd in Singapore 28 Sluipschutters in de jungle Warner Euro 29 De kleine kolonel Fox City Liefdesobsessie 5 maart 1968 Geef mij zo'n baantje City De bende van Quint Paramount 6 Ie geld of je liefde/leven Het sexamen Nova De charge van de lichte Nova Centra brigade Ratten in de Secret Service Chitty, chitty! Bang, bang! Hang ze hoog Euro De vijf getekenden Duivelsbrigade Gofilex 7 Jeugd en moderne liefde Filmtrust Fox Onverzadigde driften Corona Uitvinder tegen wil en dank Nova Liefdesnachten in de steppe Univ. Int. Liefde was haar beroep Fanny Hill Point Blank City Nova 8 Ongeremde driften Warner Smashing time Paramount Engel der liefde Euro Fox 11 Beroving in Cape Town Fox

Film | 1968 | | pagina 27