JAARLIJKSE LEDENVERGADERING AGENDA Ingevolge het bepaalde in artikel 26 der statuten nodigt het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond de leden uit tot bijwoning van de te houden op woensdag 29 mei 1968, des ochtends om 10.30 uur in de Congreszaal van Hotel Krasnapolsky te Amsterdam. Des middags om 1.00 uur zal de vergadering worden onderbroken voor de lunch, die de leden door het Hoofdbestuur wordt aangeboden. 1. Opening en voorstel tot goedkeuring van de notulen van de op 24 april 1967 gehouden jaarlijkse ledenvergade ring. (De notulencommissie, bestaande uit de heren S. Barnstijn te Utrecht, M. J. W. Peters te Venlo en F. Vaal te Hilversum, adviseert tot goedkeuring.) 2. Voorstel tot benoeming van een notulencommissie van deze jaarvergadering. 3. Voorstel tot het verlenen van dispensatie van het bepaalde in artikel 26 der Statuten met betrekking tot het houden van de jaarvergadering vóór of op 31 maart. 4. Mededelingen en ingekomen stukken. 5. Jaarverslag over 1967. (Dit verslag wordt U dezer dagen toegezonden.) 6. Rekening en verantwoording van het financieel beheer over 1967 en voorstel van het Hoofdbestuur om de door het Accountantskantoor W. Langelaar te Amsterdam gecontroleerde Rekening van de Bond goed te keuren, alsmede alle op het Bondsbureau ter visie liggende rekeningen der afdelingen. De Rekening en Verantwoording van de Bond over 1967, alsmede de Balans per 31 december 1967, treft U hierbij ter kennisneming aan. 7. Voorstel van het Hoofdbestuur om de contributie voor het jaar 1968 vast te stellen op 1 van de omzet als bedoeld in het Contributiebesluit 1945, waarvan 0,25 ten behoeve van de weerstandskas, met de bepaling, dat de contributie over het jaar 1968 voor leden-filmfabrikanten en filmproducenten ten minste 500,bedraagt. 8. Voorstel van hst Hoofdbestuur om te worden gemachtigd: a. uit de weerstandskas voor 1968 een bedrag tot een maximum van 200.000,beschikbaar te stellen ten be hoeve van het Productiefonds voor Nederlandse films: b. gedurende 1968 uit het kapitaal van de weerstandskas bedragen tot een maximum van 300.000,in totaal tijdelijk beschikbaar te stellen ten behoeve van filmproducenten die bijdragen ontvangen van het Productie fonds voor Nederlandse Films. 9. Voorstel van het Hoofdbestuur om te worden gemachtigd gedurende 1968 uit de Bondskas een nader te bepalen bedrag te bestemmen voor de viering van het vijftigjarig bestaan van de Bond. 10. Begroting van Ontvangsten en Uitgaven voor 1968, waarbij voorstel van het Hoofdbestuur om het eventueel batig saldo over 1968 toe te voegen aan de algemene reserve voor publiciteitskosten. 11. Voorstel van het Hoofdbestuur om overeenkomstig artikel 10 der Statuten de heer C. S. Roem te 's-Graven- hage te benoemen tot erelid van de Nederlandsche Bioscoop-Bond. 12. Verkiezing overeenkomstig artikel 12 der Statuten en artikel 12 van het Algemeen Bondsreglement van drie leden van het Hoofdbestuur in de vakatures, ontstaan door het periodieke aftreden van de heren G. J. H. Du- jardin te Utrecht, J. Nijland te Utrecht en J. P. M. A. Smulders te Amsterdam. Voor de vakature, ontstaan door het periodieke aftreden van de heer G. J. H. Dujardin, is kandidaat geste'd de heer Dujardin voornoemd, directeur van de N.V. Gofilex. Voor de vakature, ontstaan door het periodieke aftreden van de heer Nijland, is kandidaat gesteld de heer Nijland voornoemd, directeur van de N.V. Bioscoop Vreeburg. Voor de vakature, ontstaan door het periodieke aftreden van de heer J. P. M. A. Smulders, is kandidaat ge steld de heer Smulders voornoemd, directeur van de N.V. City Film. 13. Benoeming ingevolge artikel 8 van het Filmbeursreglement van twee leden van de Filmbeurscommissie met het oog op het periodieke aftreden van de heren G. H. Groenewegen te Leiden en H. Timmer te Amsterdam. 14. Vaststelling van de plaats waar de jaarvergadering in 1969 zal worden gehouden. 15. a. Voorstel van het Hoofdbestuur tot vaststelling van gewijzigde Statuten van de Nederlandsche Bioscoop-Bond; b. voorstel van het Hoofdbestuur tot vaststelling van een nieuw Algemeen Bondsreglement; c. voorstel van het Hoofdbestuur tot vaststelling van een nieuw Reglement van de Bedrijfsafdeling Bioscoop exploitanten; d. voorstel van het Hoofdbestuur tot vaststelling van een nieuw Reglement van de Bedrijfsafdeling Filmver huurders; e. voorstel van het Hoofdbestuur tot vaststelling van een nieuw Reglement van de Bedrijfsafdeling Filmfabri kanten en Filmproducenten. (De op dit agendapunt betrekking hebbende bescheiden zijn de leden toegezonden bij circulaires dd. 29 december 1967 en 29 april 1968.) 16. Rondvraag en sluiting. Hoogachtend, Namens het Hoofdbestuur J. G. J. BOSMAN, Waarnemend Voorzitter. W. HEMELRAAD, Secretaris. 180

Film | 1968 | | pagina 8