Honderd jaar dienst BedrijfsjubiSeum PHHHHmH -^jj Bij de N.V. Astra Film Mij. te Arnhem werd op 1 mei 1970 in aanwezigheid van het vrijwel voltallige personeel in het Rembrandt Theater, aldaar, een dubbel jubileum gevierd, dat tezamen 100 jaar dienstverlening aan dit bio scoopbedrijf omvatte. Het ging om mevrouw P. Ulrich-Duyvelaar en de heer E. H. van den Engel, die elk konden bogen op een 50-jarig dienst verband. Zij zijn respectievelijk chef- fin van de huishoudelijke afdeling van de N.V. en portier van het Luxor Thea ter te Arnhem. De jubilarissen ontvingen uit handen van de burgemeester van Arnhem, drs. J. Roeien, bij bevordering de zilveren eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. In zijn toespraak stelde de burgemeester onder meer, dat in het bioscoopbedrijf de huidige omstandigheden het noodzakelijk ma ken, dat veel werk door weinig men sen wordt verzet. Deze weinige men sen, die veelal ook nog achter de schermen plegen te werken, worden daardoor extra zwaar belast, hetgeen jubilea als de onderhavige mede tot iets zeer bijzonders maken. Namens de Nederlandse Bioscoop bond zijn de jubilarissen gefeliciteerd door de Adjunct-Directeur, de heer H. W. Hagenberg, die slechts kon con stateren dat alle onderscheidingen die de Bond voor langdurige, trouwe dienst kent, reeds aan de jubilarissen zijn uitgereikt, zodat hij aan de onder scheiding die 10 jaar geleden voor het 40-jarig jubileum werd verleend, thans nog slechts gelukwensen kan toevoe gen voor het bereiken van deze zeer zeldzame mijlpaal. Tenslotte voerden namens de directie, de heren P. en R. Nassette het woord, die hun grote waardering voor het werk van deze oudgedienden uitspra ken en aan hun fraaie geschenken aanboden. Tevens hoopten zij, dat de zeer langdurige samenwerking nog geruime tijd gecontinueerd zou mogen worden. Ook namens het personeel werden geschenken aangeboden. Des avonds vond na afloop van de voorstellingen een feestelijke bijeen komst plaats in het Rembrandt Thea ter Van links naar rechts de heer E. H. van den Engel, mevrouw P. Ulrich-Duyvelaar die een handdruk krijgt van drs. J. Roeien, burgemeester van Arnhem.

Film | 1970 | | pagina 31