In Memoriam Festival-kalender 1970-(2) Inschrijving in het Naamregi ster Tien dagen voor het bereiken van de leeftijd van 88 jaar over leed te Spekholzerheide, ge meente Kerkrade, de heer H. W. A. den Doop, exploitant van de Hollandia Bioscoop aldaar, welk bedrijf hij omstreeks 1930 over nam van de heer Jos Herbe- richs, die het in 1925 had ge vestigd. De heer Hub den Doop behoor de tot de oude garde van bio scoopondernemers, die echter de laatste tien jaren door zijn hoge leeftijd en wankele ge zondheidstoestand de bioscoop exploitatie geheel moest over laten aan zijn zoon Ad. den Doop, zodat van hem weinig meer werd vernomen. Wij be houden aan hem de herinnering van een integer bondslid en bio scoopexploitant. De uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling, geschied de op 14 mei tussen 10 en 12 uur in aanwezigheid van familiele den, vrienden en bedrijfsgeno- ten, waaronder de heer C. J. J. Bertram uit Nieuwenhagen, die als bestuurslid van de Sectie Het Zuiden, tevens het hoofd bestuur en het bestuur der Af deling D vertegenwoordigde. Be halve schriftelijke condoleances van genoemde colleges waren van bondswege ook bloemen verzorgd, als een laatste groet van het film- en bioscoopbedrijf. Hub den Doop, rust in vrede. Juni 1-4 Brighton, Engeland (indus Sept. 19-26 Cork, Ierland trie) September New York City Juni 2-7 Palma de Mallorca, Spanje Sept. 20-27 Sorrento, Italië {U.S.) (journaals - documentaires) September Rabat, Marokko Juni 5-20 Melbourne, Australië September Saloniki, Griekenland Juni 15-18 Djakarta, Indonesië (Azië) September Gijon, Spanje (kinderfilms) Juni 18-21 San Antonio, Texas (Hemis- Film) Atlanta Juni 19-27 October3-11 Keulen, Duitsland (Photo- Juni 20-24 Spoleto, Italië kina) Juni 23-28 Mamaia, Roemenië (teken October 5-10 Mannheim, West-Duitsland film) Oct. 24-Nov. 1 Barcelona, Spanje Juni 26-Juli 7 West-Be rijn October 25-31 San Sebastian (16m) Juni (Open) Vancouver, B.C. O cto.be r Locarno, Zwitserland Juni 2-15 Sydney, Australië October Milaan Juni 15-20 Venetië (reclame) Oct. 21-Nov. 1 San Francisco October Tashkent, USSR (Afro-Azië) October Venetië (kinderfilms) Juli 5-14 San Sebastian, Spanje October Engeland (tekenfilms) Juli 11-18 Triest, Italië (sc.-fiction) October 30 Dronthen Juli'15-25 Karlovy Vary, Tsjechoslo- wakije Nov. 9-11 Oberhausen (sport) Juli 25-Aug. 1 Taormina, Sicilië Nov. 7-21 Chicago Juli Pula, Joegoslavië Nov. 14-21 Benalmadema, Spanje November Brno, Tsjechoslowakije (film-tv) Aug. 19-Sept. 1 Venetië November Venetië (wetenschap, onder Aug. 23-Sept. 12 Edinburgh wijs) Augustus Venetië (documentaires) November Leipzig (shorts) November Londen November Teheran, Iran (kinderfilms) September Bergamo, Italië September Trento, Italië September Varna, Bulgarije December New Delhi WET OP RAAD VOOR DE KUNST Op 14 mei is door de minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk de commissie tot herziening van de Wet op de Raad voor de Kunst ge- installeerd. Voorzitter van de commis sie is prof. mr. T. Koopmans te Voor schoten. Er zijn 14 leden. Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zi n de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden-filmverhuurders, -film- fabrikanten en -filmproducenten. 1970 Pervertissima 24/3 Het geheim van Santa Nova 3/2 Assassination bureau Paramount Onze dokter is de beste Vittoria 4/2 De sex en Eva Premier amour Filmex Actueel 69 Porno Baby Straatmuzikanten L. H. als stierenvecti- Express 5/2 Het zal je kind maar wezen Gofilex Kuifje en de zonnetempel De non van Monza ters Grof geschut 9/2 De weg naar de hel Nederland 6/3 Erotische driften Warner 25/2 Man worden in Malakka .Columbia Dirty Mary, 't schandaal Univ. Int. We shall overcome 3x daags een andere bruid Hafbo van Tellier Kogels voor Gringo Univ. Int. Een man met een geweer Victoria I0/2 Waar, wanneer, met wie? De parachutisten komen Lorna, teveel voor een man De graaf en het lichte Columbia City 7 Killers uit Texas Spreken-fl ui stèren-steunen Het wilde bloed Weekend-lovers De dood van een jood Filmtrust Lenin in Polen Verhalen over Lenin Lenin in oktober Lenin in 1918 Moeders hart meisje De slag om Duinkerken 26/3 Zabriskie Point City 13/2 Remmen los in Missis- sippi Fox 10/3 Pak de poen en smeer 'm Als hij gevaarlijk wordt Hafbo Peter Pan Benjamin, de vrijbuiter Zeven zwoele dagen Gofilex laat hem dan gaan 27/3 De komiek Columbia 16/2 Die nacht liep alles uit de hand De lokkende wildernis Tijd voor de wolven 1/4 Havenzonde Leo, de laatste Spiendal Nova 17/2 Het slot der verloren vrouwen Een man, een legende, Univ. F.A. Fox Levend bij voorkeur dood Laat de dieren leven Chisum De vrouw van de priester Bekentenissen Warner George S. Patton Lions love Actueel 6/4 Jacht op Alan Morris, City 19/2 Sheriff zonder ster Warner 13/3 Viva guerrilla viervoudig moordenaar 20/2 In de doodsgreep van het rode masker Actueel De taal der liefde Zusters op drift Euro Goud voor vijf gevreesde rebellen 26/2 Zeg maar Mathilde Columbia Crescendo Warner De wet van de zes pisto 27/2 Het andere gezicht van de zonde Hafbo 16/3 Het koele oog Hellboats Paramount Nova len De gruwelkamer van de A professional gun Nova Kippevel Actueel sex De één-ogige sheriff Paramount Oh, what a lovely war Paramount 7/4 Anatomie van de liefdes Centra De blinde Samourai Gofilex Paint your wagon daad Bijvoorbeeld: overspel 17/3 Dossier prostitutie Spiendal 8/4 De liefdesmachine Columbia 2/3 Attraction Columbia Fablio, de grote tovenaar Affaire in Las Vegas Fox 3/3 Le Salamandre Camille 2000 Royal 20/3 Tristana Als je mekaar niet meer Centra 10/4 Sartana, doden was zijn dagelijks brood Hafbo 4/3 Nazi's sterven langzaam Eurofilm vertrouwen kan Razende liefde Hoe verte! ik dat mijn 23/3 Jullie liegen Gofilex Tepepa dochter De koster gaat voor het Vijf erfenissen voor een Naakt in vreemde bedden Centrafilm celibaat uit weduwe Ostia Sexpoes Luci Fox Paul 5. Marianne Univ. F.A. 39

Film | 1970 | | pagina 36